Sada je: sri lip 05, 2024 8:31 pm.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 10 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: pet sij 25, 2008 11:03 pm 
Offline

Pridružen/a: pet sij 25, 2008 10:12 pm
Postovi: 10
Poštovani!

Novi san na forumu, nisan zna di bi moga otvorit ovakav topic pa molin moderatora ukoliko nije adekvatan za ovaj pdf neka ga skloni na neko drugo prikladnije misto...

E sad ono šta je trenutna moja problematika, a to je straj od promine. Mislin da je najboje vas iskusnije sa ovon markon pitat šta se tiče iste. Cilu svoju mladost vozan Japance, da preciziran Hondu, počevši od CRX-a pa do Accorda trenutno, stvarno auti tik tak nema greške, ali željan san PROMINE i to drastične. Dok san bia mlađi uvik su me nekako palile te brutalne jurilice do 9iljada okretaja, meni je tada Honda ušla u krv i od tad san nerazdvojan od nje. Danas san već doša u malo zrelije 20te godine, otvaraju se vidici i željan san, kako bi van to reka, VIŠE PROFINJENIJE KLASE. Malo san bacia oko na ostale marke auta više klase koji se prodaju, ali stvarno ništa me se specjalno nije dojmilo sim Volva šta se tiče uloženo/dobiveno. Bmw i Merc. automatski su izbačeni iz igre, stvarno izlizani auti a nude ništa osim imiđa za onu paru šta traže. Tražia san od kompakta do limuzine najprihvatljivije do 30000eura da ima dosta opreme i da je auto unikatno, i ono šta je meni najvažnije, a to je POUZDAN i KVALITETAN. Tražia san i tražia, i uvik bi se svaki put vraća na Volva! Tako čiste linije, a opet tako elegantno oštre, takav dizajn koji mi se sviđa stvarno nisan viđa na drugin autima. Još kad san vidia interijer, osta san ka posran!!! Takva čistoća linija interijera, elegancija nadasve sve funkcionalno složeno, ono kako bi van reka MODERNO! Upali su mi u oko C30 i S40! Prvenstveno C30! Pošto najviše svoga voznoga vrimena provodin u gradu i obožavan se vozit, pala je odluka na C30, iako se još dvoumin između C30 i S40. No dobro...

Ono šta vas želin pitat to je, uzmete li u obzir još uvik moj straj od promine da nebi naletia na nepouzdanost, koliko je Volvo POUZDAN??

Ono šta me se dojmilo je da koliko god čitan i pratin autorevije ili slušan okolo priče, nikad nisan čua od nikoga da je Volvo šit, da se kvari ka golf, tj. da je nepouzdan...Šta mi je dalo i za mislit i još ako uračunate to da mi se jako sviđa...Eto, vaš je zadatak mene uvjerit u Volva! :D :D

Iman još par pitanja, recimo kakva je kvaliteta materjala u unutrašnjosti ??
Ne volin jeftinu plastiku, oću da je to lipo mekano na dodir, fina ona plastika za finu guzu, da mi ne cvrči i da znan da narednih 6 -7 godina neću slušat to iritantno cvrčanje plastike. Oću da mi je auto ka od kamena isklesano! :)

Kakvi su C30 i S40 šta se tiče pouzdanosti motora i elektronike, jel crkava to šta ?!

I pošto san u gradu najviše koji mi motor preporučate, dizel ili benzin i koji ?!

Obavezno ili na jednoga ili drugoga ide R-design kit! Volin da je to ono, agresivno a opet toliko elegantno za vidit. Posebno mi se svidilo ono za I-POD kod C30 da ga mogu uštekat. :)

P.S. Svatite moju trenutnu skepsu prema Volvu, navika san na Japansku pouzdanost, znači da mi ništa ne rikava, i ne želin ništa manje! Pitanje je jeli moja skepsa opravdana ili ne, to ćete mi vi najboje reć! :wink:

Fala unaprid!


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sub sij 26, 2008 5:31 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
:lol: :lol:
Čoviče poslušaj svoje sensi...pročitaj još jednom šta si napisa. Reka si ono šta voliš...ono šta ti je u srcu... a to je VOLVO. Opis tvojih zapažanja i usporedba sa Njemačkim brendovima ukazuje na tvoju profiliranost ukusa...tako da ti je to još jedna potvrda pravog izbora... :wink:
Dvoumiš se C30 ili S40...evo ti dva linkić pa pročitaj osvrt o C30... viewtopic.php?t=21&postdays=0&postorder=asc&start=0
viewtopic.php?t=934
Mislim da bi ti izbor C30 bio prikladniji u odnosu na tvoje godine...a i kako si sam naveja većinom đipaš po gradu... S40 ipak više naginje familiji... :wink:
Koliko je VOLVO pouzdan :?: Pouzdani su to auti bez daljnjeg ili možda bolje rečeno ...onoliko koliko ga voliš...(paziš) :wink:
Šta se tiče kvalitete materijala i izrade to je neupitno...naravno tri paketa opreme... tako da ti je ona stara Kineska : Koliko para toliko muzike (konja)...poznata...Svota koju navodiš je pozamašna i dalo bi se jako dobro nabildat 30-icu...
Benzin ili dizel...nedavno je na forumu bila mala anketa "Benzin ili Dizel" - šta vozimo... i ispalo je da skoro 80-ak % člavova ima benzince :wink:
9K điri neš zavrtit na VOLVA ali češ moč recimo sa 250 KS palit gume od ST-a do ZG-a
Kako si postavija puno pitanja a najbolje odgovore češ dobit ako i sam provozaš C30...kod nas u klubu moguče su i test vožnje :wink:

_________________
DS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sub sij 26, 2008 10:36 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:06 pm
Postovi: 5017
Lokacija: Karlovac
Krenimo od pitanja: koliko je Volvo pouzdan? Nemoguce je pricat generalno, S60 je vjerojatno toliko ispeglan model da sa njim ne mozes pogrijesit. S40 je imao svojih musica na pocetku, no odavno je prebolio djecje bolesti, C30 se tek pojavio pa je prerano za ikakve price o pouzdanosti. Sto se tice motora, u pitanju su ili provjereni Volvovi motori ili jako dobri Fordovi 4-cilindrasi. Ako se odlucis za benzinca, moj bi glas isao za 2.0, u slucaju diesela 2.0d. Sto se tice kvalitete unutrasnjosti, najbolje da sam odes do zastupnika i pogledas da li je to ono sto ocekujes. Nismo svi isti :wink:

Za kraj bi te samo zamolio da se ukratko predstavis u rubrici "Predstavljanje novih clanova" :wink:

_________________
Volvo S40 1.8, wine red, 1996.; 2000. - 2006.
Volvo 850 T5R, yellow, 1995.; 2006. - 2008.
Volvo 850R estate, red, MANUAL!!, 1996.; 2008. - 2012.
Volvo S80 T6, 2002.; 2009. - 2012.
Volvo V70 2.4 20v 2001.; 2012. - 2013.
Volvo S80 2.5d, 1999.; 2012. - ...


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sub sij 26, 2008 1:42 pm 
Offline

Pridružen/a: pet sij 25, 2008 10:12 pm
Postovi: 10
@C70: Da, definitivno, C30 je konačan odgovor. Mladenački i moderan :wink:
Ide paket Summum definitivno + R design kit. A šta se tiče paženja i maženja tu san picajlzla. :D Sigurno će bit motor 2.0 sad benz ili dizlo, vidiću još, iman vrimena za razmišljanje, jer ne kupujen auto sutra. Kažen ti, ni mi do điri ni do paljenja guma, već do uživanja u vožnji ;) Kad se buden odlučia na test, javin.



@Grimreaper: Da, obiću autokuću sljedeći tjedan pa ću vidit. A šta se tiče predstavljanja, nema bema, samo da uvatin vrimena, jer san stvarno u trku. I ovo je bilo nabrzinu :D

Fala na odgovorima.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned sij 27, 2008 1:33 am 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: pon stu 12, 2007 4:07 pm
Postovi: 424
Lokacija: Zagreb, Volovčica
Ja sam se isto dvoumio između C30 i S40. Odnosno u igri je bila honda civic type r, clio sport, focus st ili c30. I odlučio se za c30 2.0 makar je skoro 100 ks slabiji od ostalih navedenih ali nikad mi konji nisu bili toliko bitni. Sad vozim auto sa 90ks pa je svaki pomak na više dobar :D
A za c30 sam se odlučio najviše zbog tog što izgleda "mladenački" i nije toliko čest na cesti kao gore navedni. Makar većina ljudi kojima sam rekao da uzimam c30 su ga popljuvali zbog zadnjeg kraja, a meni je baš taj zadnji kraj upečatljiv i drukčiji. Jel svidio se nekom auto ili ne okrenut će se za njim :D
A s40 je ispao iz igre jel je dosta veći, ima 4 vrata i više je obiteljski auto. Nikako se nisam vidio u njemu. Mislim da nećeš pogriješiti sa c30


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned sij 27, 2008 8:32 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 7:35 pm
Postovi: 2877
Vozi: Audi A4 8W
Lokacija: zagreb/graz
@cyberphere
samo nek oni pljuju jer ja samo kažem nije žvaka za seljaka a postoji uvjek golf za ostali narod :wink:

_________________
Essixtypowa
slika
MOJ AUTO JE ALKOHOLIČAR!!


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned sij 27, 2008 12:13 pm 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: pon stu 12, 2007 4:07 pm
Postovi: 424
Lokacija: Zagreb, Volovčica
Citat:
@cyberphere
samo nek oni pljuju jer ja samo kažem nije žvaka za seljaka a postoji uvjek golf za ostali narod :wink:
Hehe.. Takvi i voze golfa :D
Frend vozi golf 5 edition 30 i svim silama me pokušava odgovoriti od volva. Ali više me nitko ne može od njega odgovoriti


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned sij 27, 2008 2:51 pm 
Offline

Pridružen/a: pet sij 25, 2008 10:12 pm
Postovi: 10
Jebo narodna kola :wink:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto ožu 18, 2008 9:08 am 
Offline
Avatar

Pridružen/a: pet lis 19, 2007 1:41 pm
Postovi: 127
sada si u dobi kada ti je C30 idealan auto...mlad si..možeš si to priuštit...a opet ne želiš biti konfekcija....za par godina..kada postaneš obiteljski čovjek drugačije ćeš gledat na auto....pa ćeš vjerojatno prednosti koje sada vidiš u C30 smatrat ..manama...no do tada budi kreativan....i uzmi taj C30....sigurno nećeš požalit :-))


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto ožu 18, 2008 10:30 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:16 pm
Postovi: 4712
Ma koji q...c, ja vozim golfa, tj. uber golfa :lol: :lol: :lol: , a ponekad vozim i volve ...

_________________
Kad već mora biti onda nek bude Volvo


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 10 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan