VOLVO KLUB HRVATSKA
http://www.vkh.hr/forum/

XC 60 2.4 d "veliki servis"- hvala Nenad&Luka
http://www.vkh.hr/forum/viewtopic.php?t=9389
Stranica: 1/1.

Autor/ica:  moonraker [ pet sij 04, 2013 3:07 pm ]
Naslov:  XC 60 2.4 d "veliki servis"- hvala Nenad&Luka

Eto , i to je odrađeno u režiji našeg maga iz Jaske , brzo i povoljno. Auto ima 150 i nešto tisuća km , a skinuti dijelovi izgledaju kao novi. Niti lufta , niti vidljivih oštećenja, eto prilažem i slikicu. Po stanju ovoga što je skinuto , čini se da ni 180000 km nije problem.Poseban pozdrav prezaposlenom Nenadu( ja ne znam kak on funkcionira uz neprekidnu zvonjavu mobitela !!!) i naravno Luki , te hvala za termin i ekspresno i profesionalno odrađen posao ! :clap:
slika

Autor/ica:  Števa 071 [ pet sij 04, 2013 6:09 pm ]
Naslov:  Re: XC 60 2.4 d "veliki servis"- hvala Nenad&Luka

Trebalo je promijenit i španer tračnog remena ;) ,ili ga nema na slici??

Autor/ica:  moonraker [ pet sij 04, 2013 8:13 pm ]
Naslov:  Re: XC 60 2.4 d "veliki servis"- hvala Nenad&Luka

Ne sumnjaš valjda u naše majstore? To je već promijenjeno prije, pa nije bilo potrebe i sada.

Autor/ica:  Števa 071 [ ned sij 06, 2013 8:20 pm ]
Naslov:  Re: XC 60 2.4 d "veliki servis"- hvala Nenad&Luka

dobro,al treba vidjeti koji je model španera,ako je onaj s okruglim federom ja se nebi vozio s njim,a ako je sa plosnatim,e s tim nema problema.

Autor/ica:  moonraker [ ned sij 06, 2013 9:14 pm ]
Naslov:  Re: XC 60 2.4 d "veliki servis"- hvala Nenad&Luka

Citat:
dobro,al treba vidjeti koji je model španera,ako je onaj s okruglim federom ja se nebi vozio s njim,a ako je sa plosnatim,e s tim nema problema.
Molim Nenada da razjasni ovo , nemam pojma kakav je taj španer kod mog auta. Znam samo da je tračni remen već mijenjan skupa sa španerom,kakav god bio.

Autor/ica:  non [ sub svi 24, 2014 11:15 pm ]
Naslov:  Re: XC 60 2.4 d "veliki servis"- hvala Nenad&Luka

Pozdrav
Mene zanimaju neke karakteristike i buduci troskovi i druge stavke vezane uz odrzavanje za ove xc-e kaj se prodaju na njuskalu, npr.
http://www.njuskalo.hr/auti/volvo-xc60-" onclick="window.open(this.href);return false; ... s-11681393

Konkretno zanima me potrosnja tih motora2,4' 129kw. Jer sto sam pronasao na internetu pise da je komb. 6l u sto cisto sumnjam pa molim nekoga da mi da prakticne brojke.
Takoder ako bi mi netko tko se razumije mogao reci i okvirne troskove godisnjeg odrzavanja za ovakav model i koje popravke/redovne promjene dijelova mogu ocekivati nakon ovih kilometraza preko 140tk

Stranica: 1/1. Vremenska zona: UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/