Sada je: ned tra 28, 2024 2:37 pm.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 36 postova ]  Stranica 1 2 3 Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: uto stu 27, 2012 7:42 am 
Offline
Avatar

Pridružen/a: ned tra 08, 2012 10:26 am
Postovi: 36
Vozi: Clio 197
Lokacija: Zagreb
.............


[QUOTE=Ljubicic D.;838014]Dragi naši autoljubci,, ako ste mislili da Brzi & Žestoki nista ne rade, e zeznuli ste se .. [/QUOTE][QUOTE=Ljubicic D.;838014]
U četvrtak u 16h i 20min, kreće emisija B&Ž na Sport TV.
Emisija će biti posvećena auto utrkama, vozačima i sponzorima koji to sve podržavaju i stalno nas prate...
Mi jesmo utrka ubrzanja i to nam je prioritetna stvar,, ali podržavamo svaki oblik sporta, a pogotovo auto sport, sto znaci da ćemo imati priloge auto slaloma, rally-a, drifta i svega ostalog.....
Cilj nam je auto sport pomaknut na višu granu, nego što je ikad bio, a to jedino možemo ako smo skupa, ujedinimo naše pametne glavice i krenemo naprijed...
Emisija će biti bazirana i na tome da ako netko slaže auto, mi ga snimimo kako to radi, objavimo ga gore bez skrivanja njegovih sponzora i takvih stvari..
Ovakvim načinom želimo zahvaliti svakom vozaču, svakom njegovom sponzoru, svakom njegovom članu tima koji mu pomaže oko svega i svima koji su na bilo koji način pridonijeli svemu ovom..
Imamo svoj studio, imamo voditelja koji nije baš nešto, ali ajde nemamo vremena tražit drugog, imamo izjavu jednog organizatora (frajer je bezveze), izjavu jednog driftera, slalomaša, itd. , pa nas pogledajte na dan koji sam napisao...
Emisija traje 24min, i trajat će dok ne umremo :))..
B&Ž , samo za vas četvrtak 16 i20..
L.p. Vladimir Zerec, Emilio Dalbello (ćelavi), Danijel Kovačević i Dario Ljubičić AK-BRZINA[/QUOTE]

_________________
Reneko autodijelovi, Samobor - Kako do nas?, GSM: 0913337363


Vrh
   
PostPostano: uto stu 27, 2012 9:01 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pet ožu 28, 2008 4:29 pm
Postovi: 1789
Lokacija: Sv. Ivan Zelina
bitno da su krenuli s emisijom kad je sezona zavrsila... :D a o cemu budu izvjestavali cijelu zimu?

_________________
V70, d5 autom., 163ks, '02.g. (2007.-2015.)
S80, d5 autom., 185ks, '08.g. (2015.-

pitanja u vezi arhitektonskog projektiranja, legalizacija i sl...
http://gradecki-projekt.hr/" onclick="window.open(this.href);return false;


Vrh
   
PostPostano: ned pro 09, 2012 10:21 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto lip 05, 2007 8:14 am
Postovi: 1427
Vozi: volvo 850
Lokacija: beli zagreb grad
ima li jos te emisije i di je taj sport tv

_________________
Butt Sex is WilD, And it Don´t Cause No CHILD!!!
http://www.zm-design.com" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;


Vrh
   
PostPostano: ned pro 09, 2012 12:14 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:06 pm
Postovi: 5723
Vozi: Nissan 350z
Lokacija: Zagreb
http://vimeo.com/55110328?action=share

_________________
"Svi imaju pravo na mišljenje i svi ga imaju pravo izreći, ali ako iznosite mišljenje o temi o kojoj pojma nemate, onda dozvolite i drugima, koji o tome nešto znaju da vam kažu da ste budala."


Vrh
   
PostPostano: ned pro 09, 2012 12:22 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pet ožu 28, 2008 4:29 pm
Postovi: 1789
Lokacija: Sv. Ivan Zelina
zmajchek na 4:20

_________________
V70, d5 autom., 163ks, '02.g. (2007.-2015.)
S80, d5 autom., 185ks, '08.g. (2015.-

pitanja u vezi arhitektonskog projektiranja, legalizacija i sl...
http://gradecki-projekt.hr/" onclick="window.open(this.href);return false;


Vrh
   
PostPostano: ned pro 09, 2012 4:18 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto lip 05, 2007 8:14 am
Postovi: 1427
Vozi: volvo 850
Lokacija: beli zagreb grad
o vidi se platobran jeee.

_________________
Butt Sex is WilD, And it Don´t Cause No CHILD!!!
http://www.zm-design.com" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;


Vrh
   
PostPostano: pon pro 10, 2012 3:33 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:06 pm
Postovi: 5723
Vozi: Nissan 350z
Lokacija: Zagreb
C&P

"Trebam vodeće forume da stoje iza emisije u smislu da možemo računati na objavu na njihovim stranicama + da imamo mogućnost stavljanja reklama.
Zauzvrat, promovirati ćemo njih kroz naše kanale a najviše kroz njihove članove koji će imati mjesto u emisiji i na eventu.
To konkretno znači, ukoliko mi nađemo sponzora, da mu mogu ponuditi poziciju na svim vodećim forumima. ,,opet, kroz njih bi napravili nagradnu igru i podjelili članovima neke nagrade.

Baneri bi trebali biti na glavnim pozicijama, naravno.
Mozete podjeliti dalje po svim auto forumima pa da šibamo dalje
Mozete se javiti na mob, na mail, golubom pismonosom, kako god..


Dario... 098 99 111 05
ak.brzina@gmail.com"

_________________
"Svi imaju pravo na mišljenje i svi ga imaju pravo izreći, ali ako iznosite mišljenje o temi o kojoj pojma nemate, onda dozvolite i drugima, koji o tome nešto znaju da vam kažu da ste budala."


Vrh
   
PostPostano: pon pro 10, 2012 4:08 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pet ožu 28, 2008 4:29 pm
Postovi: 1789
Lokacija: Sv. Ivan Zelina
haha dobra dobra ;)

_________________
V70, d5 autom., 163ks, '02.g. (2007.-2015.)
S80, d5 autom., 185ks, '08.g. (2015.-

pitanja u vezi arhitektonskog projektiranja, legalizacija i sl...
http://gradecki-projekt.hr/" onclick="window.open(this.href);return false;


Vrh
   
PostPostano: pon pro 10, 2012 4:11 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: sri stu 19, 2008 3:21 pm
Postovi: 941
Vozi: V70 2.4 125kw Aut
Lokacija: Banana Republic
Uff..u ovo vrijeme krenuti u popularizaciju auto-sporta.. :think:

Ali zelim vam puno uspjeha i puno sponzora :clap:

_________________
V70 2002. 2.4 170KS Automatic


Vrh
   
PostPostano: pon pro 10, 2012 6:48 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:06 pm
Postovi: 5723
Vozi: Nissan 350z
Lokacija: Zagreb
Citat:
haha dobra dobra ;)
Ja ne kužim kakvih ti problema imaš u životu, pa da si ovakav? Čemu taj sarkazam? Ovo ti je već drugi ovakav post u ovoj temi.

Da, čovjek u najgore moguće vrijeme promovira vid motorsporta, i gle čuda, iz godine u godinu odaziv publike i vozača raste. Unatoč svim nedaćama u ovoj klimavoj državi. Uz sve, i televizijsku emisiju je pokrenuo, koju si i ti odgledao.

Ako nema načina ili nemaš volje pomoći, najmanje što možeš je šutiti i svoj sarkazam zadržati za sebe.

_________________
"Svi imaju pravo na mišljenje i svi ga imaju pravo izreći, ali ako iznosite mišljenje o temi o kojoj pojma nemate, onda dozvolite i drugima, koji o tome nešto znaju da vam kažu da ste budala."


Vrh
   
PostPostano: pon pro 10, 2012 7:42 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:16 pm
Postovi: 4712
Ne vjerujem da je Robert išta loše mislio, vjerojatno je aludirao samo na to šta se jedni u krizna vremena okreču sexu i alkoholu a drugi autoentuzijazmu, jer ljudi ipak sebe bar imalo ispune i zaborave na sve gledajuči neki race za 35 kn ulaznicu uz masu nadrkanih auta, polugolih žena, piva u potocima koju si ne mogu priuštiti ... i prepričavajuči svoje doživljaj barem 2 mjeseca po kavama ... ali sve to ima svoje veselje, tako da i ovo sve treba poštovati, jer on možda ne zna koliko je zapravo Dario Lj. dao za sve ovo i koliko je zapravo imao muda sve to pokrenuti od prvog dana, dok nitko drugi se nije to usudio, a najbitnije je to da ga je masa ljudi full podržala i sve je završilo još bolje od očekivanog, tak da na sve njegve angažmane skidam treba mu se diviti ... jbga mi se nemože dogovoriti da odemo kleti ispč roštilja, tako da je ovo za nas očito znanstvena fantastika .... :(

_________________
Kad već mora biti onda nek bude Volvo


Vrh
   
PostPostano: pon pro 10, 2012 7:50 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:06 pm
Postovi: 5723
Vozi: Nissan 350z
Lokacija: Zagreb
Pa zato i kažem. Ako se ne može pomoći, ismijavanje je svakako nepotrebno.

_________________
"Svi imaju pravo na mišljenje i svi ga imaju pravo izreći, ali ako iznosite mišljenje o temi o kojoj pojma nemate, onda dozvolite i drugima, koji o tome nešto znaju da vam kažu da ste budala."


Vrh
   
PostPostano: pon pro 10, 2012 8:04 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto lip 05, 2007 8:14 am
Postovi: 1427
Vozi: volvo 850
Lokacija: beli zagreb grad
bez obziran ak krizu sad i je pomeni vrijeme za promociju.. jer nece krenut s promocijom u 4 mjesecu. sad po zimi treba pocet.. ;)

_________________
Butt Sex is WilD, And it Don´t Cause No CHILD!!!
http://www.zm-design.com" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;


Vrh
   
PostPostano: sri pro 12, 2012 11:44 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet sij 24, 2008 11:22 am
Postovi: 1232
Vozi: tečetri
Lokacija: Zadar
moram priznat da mi se stvarno sviđa u kojem smijeru ova cijela pirča lagano ide!!! :D :D :D

_________________
slika


Vrh
   
PostPostano: sri pro 12, 2012 2:40 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pet ožu 28, 2008 4:29 pm
Postovi: 1789
Lokacija: Sv. Ivan Zelina
Citat:
Citat:
haha dobra dobra ;)
Ja ne kužim kakvih ti problema imaš u životu, pa da si ovakav? Čemu taj sarkazam? Ovo ti je već drugi ovakav post u ovoj temi.

Da, čovjek u najgore moguće vrijeme promovira vid motorsporta, i gle čuda, iz godine u godinu odaziv publike i vozača raste. Unatoč svim nedaćama u ovoj klimavoj državi. Uz sve, i televizijsku emisiju je pokrenuo, koju si i ti odgledao.

Ako nema načina ili nemaš volje pomoći, najmanje što možeš je šutiti i svoj sarkazam zadržati za sebe.
ajde polako na loptu stani.

ja tebe ni na kojoj razini nikad nisam vrijeđal, štoviše poštoval sam te i cjenil kao volvaša i tjunera, nerijetko i hvalil pred drugima, makar sam te jednom samo upoznal na kratko... iz toga razloga ovakve izljeve emocija o meni i mojim problemima zadrži za nekoga koga poznas.

a nedace autosporta nisu nastale zbog novinara niti televizije.. nego iskljucivo zbog HAKS-a
Citat:
C&P

"Trebam vodeće forume da stoje iza emisije u smislu da možemo računati na objavu na njihovim stranicama + da imamo mogućnost stavljanja reklama.
Zauzvrat, promovirati ćemo njih kroz naše kanale a najviše kroz njihove članove koji će imati mjesto u emisiji i na eventu.
To konkretno znači, ukoliko mi nađemo sponzora, da mu mogu ponuditi poziciju na svim vodećim forumima. ,,opet, kroz njih bi napravili nagradnu igru i podjelili članovima neke nagrade.

Baneri bi trebali biti na glavnim pozicijama, naravno.
Mozete podjeliti dalje po svim auto forumima pa da šibamo dalje
Mozete se javiti na mob, na mail, golubom pismonosom, kako god..


Dario... 098 99 111 05
ak.brzina@gmail.com"
prva stvar. moje prvo ismijavanje je bilo vrlo jasno. koncept emisije je po meni odlican. ali trebalo je početi ranije, dok je sezona još trajala. onda bi se napravil izvještaj iz kumrovca (MIB produkcija ima odlicne videje) i poziv na martinski rally npr... govorim o rallyu jer poznam sezonu. u 402 ne ulazim. na taj nacin bi svjeze informacije dolazile. sad je raspored da su stavili reportazu s martinskog i dio poreča. a u sljedecoj santa domenicu. i gotovo. a sezona tek počinje u kumrovcu u 3.mj. po meni malo kilavo. ali ajde, mozda pokazu nekaj zanimljivoga, koristili su neke puzine videje, pa mozda i nekaj iz arhive izvade (rally opatija 1994 je odlican video iskopan).

drugo. svaka reklama košta. vjerujem da i ti to znas, jer si ljepil na volva sponzore - sigurno ne zato jer su ti fora nalje, nego zato jer su ti nekaj dali za uzvrat.
ovim mailom i sistemom šalji dalje do zadnje budale, pokazuju veliku neprofesionalnost, umjesto da netko uzme telefon i nazove vkh, a broj od nenada i davora je na naslovnici.
uz sve to, ovo gore podebljano govori i o bistrim idejama. znači ovakva je matematika. emisija nađe sponzora (npr. valvoline) i on njima da odredenu sumu novaca, za snimanja i troskove, a emisija njima za uzvrat sredi reklamu po svim forumima. kaj forum dobiva? objavu u emisiji da postoji volvo/ili bilokojidrugi forum... po meni klasican primjer da po zagorskoj izreci - nit oral nit kopa, a zep napunil....

nije ni na meni da ovo uopce izlazem, nisam niti clan kluba niti sudjelujem u radu... tak da me bas briga. a moja je slobodna volja bila da napisem da mi je smjesan pokusaj da neko tak ocigledno pobere mast... jer to mu je zaposlenje, a forumasima razbibriga. nek zauzvrat od tog sponzorstva plati malo hostinga, il članarine... i tak...

a reklamu emisije ima i sa ovakvom temom.

_________________
V70, d5 autom., 163ks, '02.g. (2007.-2015.)
S80, d5 autom., 185ks, '08.g. (2015.-

pitanja u vezi arhitektonskog projektiranja, legalizacija i sl...
http://gradecki-projekt.hr/" onclick="window.open(this.href);return false;


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 36 postova ]  Stranica 1 2 3 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan