Sada je: sub svi 18, 2024 3:39 am.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr.C30 1.8, 08g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 46 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: čet ožu 27, 2008 5:27 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pon ožu 05, 2007 8:04 am
Postovi: 514
Vozi: S40 phI-LPG
Lokacija: štefanec - međimurje
najs!!!!!! e da je meni tak ove godine zamislit da kupim novi novi novcat volvo i onda sljedeće odem u salon i uzmem,čekao bi i pol godine ak treba :lol: :lol:

čestitke 8) 8)

_________________
kupil bum si s60R i nikoga nikaj nebum pital ;-)


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet ožu 27, 2008 10:47 pm 
Offline
.
.
Avatar

Pridružen/a: uto sij 15, 2008 10:09 am
Postovi: 209
Lokacija: Samobor
Cestitam...i zelim ti hrpu samo redovnih servisa!!!

_________________
S70 2.5 TDI (Trese Do Iznemoglosti) - I to službena kola...


Vrh
   
 Naslov: Re: C30 pitanja
PostPostano: sri pro 23, 2009 11:50 am 
Offline
Avatar

Pridružen/a: sub pro 12, 2009 8:50 pm
Postovi: 28
Lokacija: Zagreb
ukrast ću malo ovaj topic, da bezveze ne otvaram novi...

uglavnom... zanimaju me vaša iskustva sa aktivnim svjetlima. dal se osjeti ta razlika u krivinama, kao što oni to hvale, ili je to uzalud potrošeni novac, i kaj kad motor koji to regulira vrisne? kakve su procedure oko promjene toga i koliko bi to trebalo koštati... kad pitam za cijene servisa, imam osjećaj da ovi po salonima skrivaju te cijene ko zmija noge ;)
gledala sam zimski paket, pa ima obični, i taj sa aktivnim dual bla bla bla... pa me to muči :(
to je zapravo stvar koja me najviše muči, jer sam cjenik, opremu, raznorazne mogućnosti pregledala uzduž i poprijeko i složila sam neku okvirnu sliku u glavi, tak da mi je sad preostalo samo tražiti konkretnu ponudu za te neke dvije varijante koje imam

prema vašim iskustvima, dal imate kakve savjete na kaj da obavezno pripazim, kaj da obavezno uzmem i slično?!

tnx a lot :)

btw, uzimat ću benzinca 1,6 sa tempomatom i alu felgama... to ide pod obavezno, a ostalo... hmmm... pitanje je jedino kak ću pospajat te dodatne pakete opreme, dal ću se odlučit za kombinaciju ili za samo neki...
a što se tiče motora, znam da je 2,0 definitivno bolji, ali vozikam se najviše po gradu, a osim toga, brijem da bi se sa 2,0 tak lijepo skršila, jer i inače malo predivlje vozim :mrgreen:

_________________
***Winning isn't everything, it's the only thing***


Vrh
   
 Naslov: Re: C30 pitanja
PostPostano: sri pro 23, 2009 2:48 pm 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: pon stu 12, 2007 4:07 pm
Postovi: 424
Lokacija: Zagreb, Volovčica
Za aktivna svjetla ti nitko ne može pomoći bar što se c30 modela tiče jer su tek od ove godine uveli ta aktivna svjetla, ali navodno je to jako dobra stvar.
Frend isto sad uzima c30 i to su sad skroz zakomplicirali i usrali pakete. Kad sam ja uzeo bilo je puno jednostavnije sve, a sad sa ovim paketima samo zbunjuju ljude. Jedino što moraš paziti da si naručiš sve što ti treba/što hoćeš :)
Ja sam recimo uspio par stvari zaboraviti i sad je kasno :D

_________________
C30 Summum LPG powered


Vrh
   
 Naslov: Re: C30 pitanja
PostPostano: sri pro 23, 2009 3:41 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: sub pro 12, 2009 8:50 pm
Postovi: 28
Lokacija: Zagreb
ma to sam si i mislila da mi vezano za c30 i svjetla neće nitko moć previše pomoć, ali valjda netko ima svjetla na drugom autu... hm...

a glupo mi je otvorit temu negdje samo zbog svjetla :(

ne budem valjda ništa pametno zaboravila... kaj konkretno si ti zaboravio?

btw, pročitala sam skoro cijeli forum i vidjela sam slike od tvog auta i moram priznat da mrak izgleda. posebno me se dojmila ona fotka sa a3... mene stari udavio sa a3, samo zato kaj sam jednom prilikom rekla da mi je dobar auto... pa sam mu sad morala objašnjavat zašto c30, a ne nešto drugo :P

_________________
***Winning isn't everything, it's the only thing***


Vrh
   
 Naslov: Re: C30 pitanja
PostPostano: sri pro 23, 2009 3:53 pm 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: pon stu 12, 2007 4:07 pm
Postovi: 424
Lokacija: Zagreb, Volovčica
Citat:
ne budem valjda ništa pametno zaboravila... kaj konkretno si ti zaboravio?

btw, pročitala sam skoro cijeli forum i vidjela sam slike od tvog auta i moram priznat da mrak izgleda. posebno me se dojmila ona fotka sa a3... mene stari udavio sa a3, samo zato kaj sam jednom prilikom rekla da mi je dobar auto... pa sam mu sad morala objašnjavat zašto c30, a ne nešto drugo :P
A više se ne sjećam točno šta je bilo ali jedna od stvari koje sam zaboravio je telefon. To sam baš htio uzeti ali eto promaklo mi :D

Audi je super i sve to ali svaka budala vozi audi i ima ih hrpa po cesti, meni je c30 draži, a i ugodnije mi se vozit u volvu nego u audiju :mrgreen:

_________________
C30 Summum LPG powered


Vrh
   
 Naslov: Re: C30 pitanja
PostPostano: sri pro 23, 2009 6:21 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: sub pro 12, 2009 8:50 pm
Postovi: 28
Lokacija: Zagreb
telefon me ne brine. bluetooth je na već na popisu
valjda ću preživjet do poslije blagdana da počnem skupljat ponude, jer prije nisam stigla :(
jedva sam uspjela otić pogledat novi model prije nego lik koji ga je naručio dođe po njega. uletila sam u salon 15 min prije zatvaranja :mrgreen:
još moram saznat cijenu onih štitnika i ostalih čuda u tom stilu...

_________________
***Winning isn't everything, it's the only thing***


Vrh
   
 Naslov: Re: C30 pitanja
PostPostano: sri pro 23, 2009 10:10 pm 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: pon stu 12, 2007 4:07 pm
Postovi: 424
Lokacija: Zagreb, Volovčica
Šta je već krenula isporuka novih modela? Baš me zanima kako izgleda uživo jer mi se na slikama nikako ne sviđa od naprijed.

A kakve to štitnike?
Ja sam baš gledao onaj tepih za gepek šta ima iscrtano sve kontinente i to bi si baš uzeo ali ne znam je li moguće naručivanje dodatne opreme novog modela

_________________
C30 Summum LPG powered


Vrh
   
 Naslov: Re: C30 pitanja
PostPostano: sri pro 23, 2009 11:11 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: sub pro 12, 2009 8:50 pm
Postovi: 28
Lokacija: Zagreb
došao je u petak jedan auto. navodno je taj prvi u hr. tip je uzeo 1,6 kinetic, a od dodatne opreme maglenke i ono automatsko zatamnjivanje unutarnjeg retrovizora. mislim da je to sve. boja ona nova orange. ne izgleda loše, ali nisam ja za takve boje. unutra je totalno bezveze, jer bez aluminijskih umetaka izgleda totalno prazno. skroz nedorečeno. možda je problem kaj sam ja pregledala sve i svašta :P
brijem da je bio ograničen kod odabira
iskreno, meni je prednji kraj već na slikama bio mrak, a uživo još bolji, tako da... ali svatko ima svoje brije što se tiče dizajna...
a štitnici... mislim da je to tak kod nas prevedeno... a na volvo global stranici je prednji skid plate, za ove bočne nisam ziher kak se zovu, ali tu ni ne mogu bit štitnici, tko zna kak su to naši preveli... nisam ziher da bi išla na cijeli styling kit, jer tu ima previše svega, a i nemam namjeru potrošit svu lovu samo na to, pa da moram neke druge stvari križat ;) moram još dodatno prosurfat da točno vidim kak na crnom izgleda to sivo... ali brijem da bi trebao mrak izgledat... pitala sam za cijenu toga, ali nisam dobila odgovor, jer nije u onom standard cjeniku, a ne da mi se sad ekipu po salonima pred blagdane zafrkavat da ispitam takve gluposti...
ne znaš da li je moguće naručivanje dodatne opreme novog modela... hmmmm... zašto ne bi bilo moguće?!
btw, gdje si vidio taj tepih? nisam nigdje na to naišla

_________________
***Winning isn't everything, it's the only thing***


Vrh
   
 Naslov: Re: C30 pitanja
PostPostano: sri pro 23, 2009 11:38 pm 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: pon stu 12, 2007 4:07 pm
Postovi: 424
Lokacija: Zagreb, Volovčica
Citat:
btw, gdje si vidio taj tepih? nisam nigdje na to naišla
Krivo sam to vidio. To je samo nastavak tepiha iznutra. Jer imaš tepihe na kojima su iscrtani kontinenti i onda je na tepihu u gepeku nacrtana samo australija :D

Ovo si ja hoću nabaviti
slika

i ovo obavezno
slika

_________________
C30 Summum LPG powered


Vrh
   
 Naslov: Re: C30 pitanja
PostPostano: sri pro 23, 2009 11:42 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: sub pro 12, 2009 8:50 pm
Postovi: 28
Lokacija: Zagreb
this is it ;)

slika

_________________
***Winning isn't everything, it's the only thing***


Vrh
   
 Naslov: Re: C30 pitanja
PostPostano: sri pro 23, 2009 11:44 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: sub pro 12, 2009 8:50 pm
Postovi: 28
Lokacija: Zagreb
Citat:
Volvo C30 exterior styling kit

If you’re looking to enhance the youthful, sporty feel of your C30, why not add our Exterior styling kit? It includes front and rear skid plates, side scuff plates, double sport tailpipes (T5/D5 only), 17" Freja alloy wheels and foglight deco.
slika

_________________
***Winning isn't everything, it's the only thing***


Vrh
   
 Naslov: Re: C30 pitanja
PostPostano: sri pro 23, 2009 11:53 pm 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: pon stu 12, 2007 4:07 pm
Postovi: 424
Lokacija: Zagreb, Volovčica
Fora mi je taj zadnji skid plate to bi si baš i ja stavio ako paše na moj auto :D
A nisam znao da ima toliko styling detalja za novi c30, kad sam ja uzimao bilo je samo r-design paket ili obične one mat plastike

_________________
C30 Summum LPG powered


Vrh
   
 Naslov: Re: C30 pitanja
PostPostano: čet pro 24, 2009 12:00 am 
Offline
Avatar

Pridružen/a: sub pro 12, 2009 8:50 pm
Postovi: 28
Lokacija: Zagreb
zadnji mi nije tolko napet ko prednji... ma za novi ima svega, meni sve bed gledat kaj ima, jer si neću sve moć priuštit, a sumnjam da ću naknadno nešto stavljat. poslije samo toči, pali, vozi :D

_________________
***Winning isn't everything, it's the only thing***


Vrh
   
 Naslov: Re: C30 pitanja
PostPostano: čet pro 24, 2009 12:07 am 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: pon stu 12, 2007 4:07 pm
Postovi: 424
Lokacija: Zagreb, Volovčica
Eh poznati su mi ti problemi :D
Hoćeš sve, pa onda treba vagati šta je bitnije, šta je ljepše i tako u nedogled :mrgreen:
Ali čim dođe auto obavezno slike stavi baš me zanima kako će izgledati :D

_________________
C30 Summum LPG powered


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 46 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan