Sada je: ned tra 28, 2024 6:50 pm.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S60 2.4, 02g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 2 posta ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: HB3 žarulje
PostPostano: čet stu 08, 2007 3:15 pm 
Offline
.
.

Pridružen/a: pon tra 16, 2007 7:52 pm
Postovi: 203
Lokacija: Mostar
Pozdrav svima.
Pošto sam nedavno promijenio žarulje u kratkim svjetlima, tj. umjesto tvorničkih ugradio sam Osram Silverstar i dobio bolje svjetlo (ništa spektakularno, ali ipak jače), odlučio sam da to isto uradim i sa dugim svjetlima. U prospektu vozila piše da su to žarulje HB3, snage 55W. Međutim, Osram ih proizvodi samo u varijanti CoolBlue, snage 60W, a Philips Night Blue (ili tako nešto) su snage 65W. Znam da 0,5-1 A više neće smetati kablovima i relejima, ali me zanima hoće li kompjuter stalno prijavljivati grešku sa farovima?

_________________
S60, 2,4l, 140 KS, 2002. automatik


Vrh
   
PostPostano: čet stu 08, 2007 9:31 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: pet vel 23, 2007 1:06 pm
Postovi: 2296
Vozi: xxxxx
Lokacija: VŽ/ZG
Citat:
Pozdrav svima.
Pošto sam nedavno promijenio žarulje u kratkim svjetlima, tj. umjesto tvorničkih ugradio sam Osram Silverstar i dobio bolje svjetlo (ništa spektakularno, ali ipak jače), odlučio sam da to isto uradim i sa dugim svjetlima. U prospektu vozila piše da su to žarulje HB3, snage 55W. Međutim, Osram ih proizvodi samo u varijanti CoolBlue, snage 60W, a Philips Night Blue (ili tako nešto) su snage 65W. Znam da 0,5-1 A više neće smetati kablovima i relejima, ali me zanima hoće li kompjuter stalno prijavljivati grešku sa farovima?

To budeš znao tek kad probaš, ja mislim da još to nitko nije isprobavao bar ne kod mene.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 2 posta ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan