Sada je: sub tra 27, 2024 5:35 pm.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. 440 1.8, 96g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 64 posta ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 5 Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon stu 26, 2007 8:41 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto svi 22, 2007 11:43 am
Postovi: 1642
Vozi: 850
Lokacija: Split
E, di je?

_________________
You buy a BMW when you want to be somebody.
You buy a Mercedes when you are somebody.
You buy a Volvo when you don't care.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon stu 26, 2007 11:37 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
ima jedan koji to radi na vrapču, nekom je sigurno frend


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet stu 30, 2007 1:06 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 12:43 am
Postovi: 913
Vozi: XC70
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Nabavio sam skoro sve djelove koji mi trebaju tako da ovaj vikend moram malo prčkati po autu.
Montiraju se novi selen blokovi, AC pumpa, kitaju se vrata i rubnjak :D
Tražio sam malo po net-u sjenila za farove i teško je nači ona koja pašu na moj model. Cijena rabljenih je oko 20 GBP po komadu i više + poštarina što mi je malo (puno) previše (ipak jeftinije nego Veljo :? ). Kako je kromiranje navodno puno jeftinije od nabave novih i čak rabljenih sjenila (u tko zna kakvom stanju) odlučio sam se za tu opciju. Zato još tražim nekoga tko ih može kromirati.

2 Ruka - Znaš li gdje u Vrapču? Firma ili onako....?

_________________
I'm not crazy! My reality is just different than yours...
XC70 AWD automatic u garaži.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet stu 30, 2007 1:14 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:06 pm
Postovi: 5723
Vozi: Nissan 350z
Lokacija: Zagreb
opss

_________________
"Svi imaju pravo na mišljenje i svi ga imaju pravo izreći, ali ako iznosite mišljenje o temi o kojoj pojma nemate, onda dozvolite i drugima, koji o tome nešto znaju da vam kažu da ste budala."


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet stu 30, 2007 1:46 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
eto, vidi to kaj ti je tcode poslal, ak nebu nis odgovarajuce poslat cu ti broj I adresu ovih na vrapcu u ponedeljak, trenutno sam van rvacke, u dijaspori.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet stu 30, 2007 3:21 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 12:43 am
Postovi: 913
Vozi: XC70
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Fala Tomo :D . Zvao sam "Chrom" na Žitnjaku i rekli su mi da rade upravo to što mi treba :D . U ponedjeljak idem do njih i nosim sjenila, a cijena navodno neće biti preko 200kn. Kažu da je to 1,5-2 sata posla.
Javiti ću se sa rezultatima :)

_________________
I'm not crazy! My reality is just different than yours...
XC70 AWD automatic u garaži.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet stu 30, 2007 7:37 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:06 pm
Postovi: 5723
Vozi: Nissan 350z
Lokacija: Zagreb
Nema na čemu ;). Sad je prilika da im uvališ i koji dio interijera, kad već kromiraju :D, pa da postaneš pravi ricer :lol: :lol: :lol:

_________________
"Svi imaju pravo na mišljenje i svi ga imaju pravo izreći, ali ako iznosite mišljenje o temi o kojoj pojma nemate, onda dozvolite i drugima, koji o tome nešto znaju da vam kažu da ste budala."


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet stu 30, 2007 8:33 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 12:43 am
Postovi: 913
Vozi: XC70
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Citat:
Nema na čemu ;). Sad je prilika da im uvališ i koji dio interijera, kad već kromiraju :D, pa da postaneš pravi ricer :lol: :lol: :lol:
hmmm... Pitam se da li bi kromiranje cijele karoserije bilo jeftinije od lakiranja :D :D :D :D

_________________
I'm not crazy! My reality is just different than yours...
XC70 AWD automatic u garaži.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet stu 30, 2007 9:59 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
onda bi blještio po cesti ko težov neboder. Nije lakiranje tako skupo, iznajmiš komoru za 600kn, materijal je maksimalno 1000 i sam si pofarbaš


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sub pro 01, 2007 10:05 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 12:43 am
Postovi: 913
Vozi: XC70
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Citat:
onda bi blještio po cesti ko težov neboder. Nije lakiranje tako skupo, iznajmiš komoru za 600kn, materijal je maksimalno 1000 i sam si pofarbaš
E da. To je naj jeftinija varijanta i vjerojatno kad ću lakirati auto tako ću i napraviti. Samo trebam skupiti pare i malo se izvježbati u farbanju. Imam iskustva u farbanju maketa sa airbrush-em, ali je auto ipak "malo" veći... :D

_________________
I'm not crazy! My reality is just different than yours...
XC70 AWD automatic u garaži.


Vrh
   
 Naslov: LJudi, upomoć
PostPostano: ned kol 03, 2008 11:55 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: ned kol 03, 2008 10:55 pm
Postovi: 14
Lokacija: Zagreb
Imam volvo 440 gle, 89 godina al mei tako dragi, crveni, lakiran prije manje od godine dana i tip me pogodio na parkingu tako da mi je odnio vrata 20-tak metara od auta. Sad čekam procjenu i opet bi ga popravio. Trebaju mi lijeva prednja i zadnja vrata, prednji lijevi blatobran i glavni štok na kome se drže zadnja vrata. P.S. ak to složim, trebat ći i kiler klime pa ako tko ima te dijelove da mi javi što prije. Unaprijed hvala!


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon kol 04, 2008 8:17 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned tra 22, 2007 9:34 pm
Postovi: 4136
Vozi: V70R
Lokacija: Zagreb
@ Nume
Znam da ti je frka i panika, ALI :!: Molim te da se prvo predstaviš u rubrici Predstavljanje novih članova, jer to taku nalažu ovdašnje navade a onda lijepo otvoriš novu temu u rubrici 400 gdje ćeš iznjeti što te mući. Hvala lijepa na razumijevanju ovdašnjih navada.
moderator

_________________
V70R 299 HP 7/2013 -
V70 2.4 170HP 12/2011 - 7/2013
V40D 115HP 11/2004 - 12/2011


Vrh
   
PostPostano: pon kol 04, 2008 8:52 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
Citat:
Imam volvo 440 gle, 89 godina al mei tako dragi, crveni, lakiran prije manje od godine dana i tip me pogodio na parkingu tako da mi je odnio vrata 20-tak metara od auta. Sad čekam procjenu i opet bi ga popravio. Trebaju mi lijeva prednja i zadnja vrata, prednji lijevi blatobran i glavni štok na kome se drže zadnja vrata. P.S. ak to složim, trebat ći i kiler klime pa ako tko ima te dijelove da mi javi što prije. Unaprijed hvala!
niedaj da te ubijem u pojam al to se ne isplati slagati, takav karambol di je i štok u igri, na tom autu, ne. Inače, ako baš želiš, kupiš si kompletan auto za parsto eura pa imaš i vrata i blatobran i štok.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon kol 04, 2008 8:52 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 7:35 pm
Postovi: 2877
Vozi: Audi A4 8W
Lokacija: zagreb/graz
Citat:
Fala Tomo :D . Zvao sam "Chrom" na Žitnjaku i rekli su mi da rade upravo to što mi treba :D . U ponedjeljak idem do njih i nosim sjenila, a cijena navodno neće biti preko 200kn. Kažu da je to 1,5-2 sata posla.
Javiti ću se sa rezultatima :)
chefe jesi ti dao te dijelove na chromiranje??
zanima me jer imam frenda koji oce neke plasticne dijelove sa motora(honda) kromirat :wink:

_________________
Essixtypowa
slika
MOJ AUTO JE ALKOHOLIČAR!!


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon kol 04, 2008 11:15 am 
Offline
Avatar

Pridružen/a: ned kol 03, 2008 10:55 pm
Postovi: 14
Lokacija: Zagreb
A čuj, ruka, sad čekam procjenu pa će valjda biti kakva parica od toga i neću je žaliti dati na volvića...to je bio tako jak udarac da kad bi valjda bio drugi auto, tko zna kaj bi bilo samnom i suprugom...ma volvo je zakon kaj se toga tiće i mislim da mi se ispalti pošto je sve frugo ok a i regan je do kraja godine. A našao sam jedan u sloveniji, regan, al neznam kak ga dopremiti do zga, ak imate kakav razrađeni sistem za to...
Inaće, čitam za ono kromiranje lampi..ja sam kupio krom sprej u bauhausu za 45 kn i "obnovio" svjetla, sad svijetli ko mutav.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 64 posta ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 5 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan