Sada je: ned tra 28, 2024 10:38 am.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. XC90 D5, 05g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 21 post ]  Stranica Prethodna 1 2
Autor/ica Poruka
PostPostano: pet stu 12, 2010 11:54 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 8:20 pm
Postovi: 1688
Vozi: S60 2.5T summum 2005
Lokacija: Zapresic, okolica
Citat:
koliko voziš sa punim tankom.?
Ovisi, raspon je 550-620 km, najčešće 580-600 km. Ako ga po boardu iscijedim do crtica prođem još 20 više, ali onda pumpa treba biti jaako blizu. :)

_________________
5 cilindara, aman taman.


Vrh
   
PostPostano: pet stu 12, 2010 12:51 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 7:35 pm
Postovi: 2877
Vozi: Audi A4 8W
Lokacija: zagreb/graz
ista stvar kao kod mene,osim kad vozim na super ethanol onda 100km manje radim po tanku.

_________________
Essixtypowa
slika
MOJ AUTO JE ALKOHOLIČAR!!


Vrh
   
PostPostano: ned pro 01, 2013 11:56 am 
Offline

Pridružen/a: ned stu 07, 2010 4:12 am
Postovi: 17
Pozdrav drustvo :D !
Dugo me nije bilo ovdje...nisam niti bio u zemlji pa se i odustalo od kupovine XC-a.....do 8 mjeseca ove godine.
Uletila mi je prilika...neki preklapanje dugova, tako da sam uzeo XC90 2.5T Executive, 2006 sa 125000km.
Nasao sam se sa covjekom u ZG-u (auto je dosao iz Cakovca), pregledali smo ga izvana i iznutra (moja supruga/Gestapo i ja), izgledao je uredan osim sta je bio uzasno prljav iznutra i pusilo se tako da je auto bio svinjac. Nakon toga sam ga odvezao u Moto Ris gdje su ga decki spojili na dijagnostiku, digli na dizalicu i na kraju dali pozitivno misljenje.
Trebalo je napraviti veliki servis i ja sam mu jos promjenio diskove i sve plocice.
Nakon dubinskog ciscenja auto je sada odlican. Trebam jos samo naci tko je bio vlasnik prije ovog iz Cakovca jer sam dobio samo jedan kljuc pa bih volio provjeriti dali prijasnji vlasnik ima mozda rezervni, da ne kupujem bezveze.

Mozda bih trebao otvoriti novu temu ali cu ipak pitati ovdje.
Auto nije bas zivahno verglao od prvog dana, vozim ga samo na otvorenoj cesti, i jucer kad sam iz Pule dosao u Rijeku nije vise htio upaliti. Sva svjetla su mu radila, centralka itd..ali nije htio zaverglati (umro).
Potaknut prijasnjim iskustvom sa Jeepom, cim sam ga uzeo stavio sam kablove za paljenje u haubu, tako da sam nasao jednu dobru dusu i upalio auto na kablove. Upalio je bez problema i do Pule sam dosao kao da se nista nije desilo.

Moje pitanje je: Sta se nebi trebao oglasiti alarm za low battery kad je baterija pri kraju?
I dali je netko od vas imao slicnih iskustava?
Hvala unaprijed


Vrh
   
PostPostano: ned pro 01, 2013 3:17 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: pon lip 16, 2008 12:22 pm
Postovi: 1358
Vozi: V90 1997. opet i još uvijek
Lokacija: rotterdam
Citat:
Pozdrav drustvo :D !
Dugo me nije bilo ovdje...nisam niti bio u zemlji pa se i odustalo od kupovine XC-a.....do 8 mjeseca ove godine.
Uletila mi je prilika...neki preklapanje dugova, tako da sam uzeo XC90 2.5T Executive, 2006 sa 125000km.
Nasao sam se sa covjekom u ZG-u (auto je dosao iz Cakovca), pregledali smo ga izvana i iznutra (moja supruga/Gestapo i ja), izgledao je uredan osim sta je bio uzasno prljav iznutra i pusilo se tako da je auto bio svinjac. Nakon toga sam ga odvezao u Moto Ris gdje su ga decki spojili na dijagnostiku, digli na dizalicu i na kraju dali pozitivno misljenje.
Trebalo je napraviti veliki servis i ja sam mu jos promjenio diskove i sve plocice.
Nakon dubinskog ciscenja auto je sada odlican. Trebam jos samo naci tko je bio vlasnik prije ovog iz Cakovca jer sam dobio samo jedan kljuc pa bih volio provjeriti dali prijasnji vlasnik ima mozda rezervni, da ne kupujem bezveze.

Mozda bih trebao otvoriti novu temu ali cu ipak pitati ovdje.
Auto nije bas zivahno verglao od prvog dana, vozim ga samo na otvorenoj cesti, i jucer kad sam iz Pule dosao u Rijeku nije vise htio upaliti. Sva svjetla su mu radila, centralka itd..ali nije htio zaverglati (umro).
Potaknut prijasnjim iskustvom sa Jeepom, cim sam ga uzeo stavio sam kablove za paljenje u haubu, tako da sam nasao jednu dobru dusu i upalio auto na kablove. Upalio je bez problema i do Pule sam dosao kao da se nista nije desilo.

Moje pitanje je: Sta se nebi trebao oglasiti alarm za low battery kad je baterija pri kraju?
I dali je netko od vas imao slicnih iskustava?
Hvala unaprijed
Dinamo

_________________
Nosonja...964...2.5...170KS...1995...šalto sam...
Crni đek...V90...3.0...204KS...1997... šalto sam...
Kumpić ...V90...3.0...180KS...1997...šaltam ja...


Vrh
   
PostPostano: pon pro 02, 2013 8:28 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned tra 22, 2007 9:34 pm
Postovi: 4136
Vozi: V70R
Lokacija: Zagreb
Citat:
Dinamo
Hajduk :-) dinamo se ne ugrađuje u automobile od kraja 60'. Sada je to alternator ;-)

_________________
V70R 299 HP 7/2013 -
V70 2.4 170HP 12/2011 - 7/2013
V40D 115HP 11/2004 - 12/2011


Vrh
   
PostPostano: pon pro 02, 2013 9:50 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: pon lip 16, 2008 12:22 pm
Postovi: 1358
Vozi: V90 1997. opet i još uvijek
Lokacija: rotterdam
Citat:
Citat:
Dinamo
Hajduk :-) dinamo se ne ugrađuje u automobile od kraja 60'. Sada je to alternator ;-)
Hvala prezidente..ovdje u smrdezemskoj vele dinamo pa nisam bil ziher u cro nomenkluaturu..
I isprike kaj sam mislio da mi neko brisal komentar..nisam skužil da su dvije teme.. :doh:

_________________
Nosonja...964...2.5...170KS...1995...šalto sam...
Crni đek...V90...3.0...204KS...1997... šalto sam...
Kumpić ...V90...3.0...180KS...1997...šaltam ja...


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 21 post ]  Stranica Prethodna 1 2

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan