Sada je: ned tra 28, 2024 2:03 pm.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S60 2.4, 02g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 67 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 5 Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sub kol 11, 2007 6:14 pm 
Citat:
I zaboravio sam pitati, koju marku ulja preferira volvo? Znam da se valvoline reklamira uz mercedes, shell uz ferrari, a volvo?

koliko sam čuo Volvo preporuča Castrol, a prije su preporučali Shell ako se ne varam :!:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sub kol 11, 2007 6:42 pm 
Offline
.
.

Pridružen/a: pon tra 16, 2007 7:52 pm
Postovi: 203
Lokacija: Mostar
Vjerujem da je Castrol dobro ulje, ali ga izbjegavam zbog mogućih falsifikata. Naime, čim se nešto kod nas dobro prodaje, odmah krenu i falsifikatori. Castrolu bih vjerovao jedino da mi ga neko donese iz Švedske ili Norveške. Ni Njemačkoj više ne vjerujem, ima puno naših.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sub kol 11, 2007 6:55 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 7:35 pm
Postovi: 2877
Vozi: Audi A4 8W
Lokacija: zagreb/graz
probaj sa TOTAL quartz 9000 5W40 to je odlično ulje i nema sigurno lažnjaka ili švicarski midland a nije ni liqui moly loš ..
CASTROL je samo dobro ime a ulje za kitu pa oni čak nemaju ni svoje aditive već ih moraju kupovati od razno raznih firma poput BASF i drugih ,smućkaju bućkuriš dobro ga izreklamiraju i CASTROL najbolji jeeeeeeeeeeeeeeeee :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sub kol 11, 2007 7:11 pm 
ja koristim shell 5w40 i meni je čist ok, mijenjam ga svakih 10k km i nemam žalbi :idea:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet kol 17, 2007 4:46 pm 
Offline

Pridružen/a: pet kol 17, 2007 4:41 pm
Postovi: 40
molim veliku pomoć,unaprijed zahvaljujem.
dali se isplati kupiti s 60 2.4 star ,za novu godinu će imati 4 godine?
i koiko taj auto košta? ima oko 75-85 tisuća kilometara. malo sam ne odlučan pa molim pomoć vas stručnih majstora sa životnim školama .


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet kol 17, 2007 7:43 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 7:47 pm
Postovi: 4486
Vozi: 740 GL ,1989......S90 3.0 24v
Lokacija: Donja Bistra
Citat:
molim veliku pomoć,unaprijed zahvaljujem.
dali se isplati kupiti s 60 2.4 star ,za novu godinu će imati 4 godine?
i koiko taj auto košta? ima oko 75-85 tisuća kilometara. malo sam ne odlučan pa molim pomoć vas stručnih majstora sa životnim školama .

Bok kremeni :!: . Kao prvo trebao bi se predstaviti pa će ti nakon toga i naši majstori na forumu pomoći u tome da li kupiti taj Volvo. Ja ti nemam pojima koliko takvi koštaju , ali jednog takvog sam vozio (tnx to tnt-saint) i auto je mrak. To je moje skromno mišljenje dok ne probam nekaj jaće od 200 KS :!:

_________________
15% popusta na servis vašeg omiljenog automobila : 100 kuna
15% popusta pri kupnji rezervnih djelova za vaš omiljeni automobil : 100 kuna
Upoznati nove ljude i prijatelje :Neprocjenjivo




Volvo for Life


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sub kol 18, 2007 3:39 am 
Offline

Pridružen/a: pet kol 17, 2007 4:41 pm
Postovi: 40
ok vidim da se nisam predstavio. prvi put sasm na ovom forumu,pa su mi pravila još nepoznata. imam 28 g. iz zg. sam. šef mi hoće prodati s 60 . a ja sam na 100 muka jel ne znam kaj učiniti . o autu znam sve ali ne znam po koj cijeni se kreću,da li se kvare i dali su skupi za odrzavanje.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sub kol 18, 2007 9:28 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned vel 25, 2007 9:16 am
Postovi: 1702
Vozi: V-iše ništa40
Lokacija: Zagreb
Citat:
ok vidim da se nisam predstavio. prvi put sasm na ovom forumu,pa su mi pravila još nepoznata. imam 28 g. iz zg. sam. šef mi hoće prodati s 60 . a ja sam na 100 muka jel ne znam kaj učiniti . o autu znam sve ali ne znam po koj cijeni se kreću,da li se kvare i dali su skupi za odrzavanje.
Probaj malo ovdje pogledati, ima par komada.
http://www.autoglobal.hr/index.php?cent ... e&vrsta=-1

Vjerujem da nije skuplji za održavanje od ostalih auta te klase, nećeš ga valjda uspoređivati sa zastavom i ladom.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sub kol 18, 2007 7:31 pm 
Offline

Pridružen/a: pet kol 17, 2007 4:41 pm
Postovi: 40
ma znam da nemrem uspoređivati sa ladom i zastavom. problem je u tome što se dvojim između mercedesa i volva.. a jedan i drugi su mi mrak auti. samo što za mercedesa imam 2-3 majstora,a za volva nemam ni jednog. i ovi mi pune glavu da su mečke dobre posebno e klasa. ali za volvo nemam nikakvih informacija, i zato me to ždere. iskreno ja bi više volvo mogu dobiti za iste pare noviji auto.zato sam sad u banani ok toga 8)


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sub kol 18, 2007 7:39 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 7:35 pm
Postovi: 2877
Vozi: Audi A4 8W
Lokacija: zagreb/graz
nebih se baš složio sa time da su E klasse dobre jer poznato je koliko imaju problema sa hrđanjem limarije,otkazivanjem servo upravljača,visokotlačnih pumpi za ubrizgavanje goriva, kvarova elektronike pa da ne nabrajam dalje .. :shock:
jedini pravi "doktori" za volvije su dečaci iz Auto kuće Biškup koji će ti rado dati savjet ,gdje ćeš imati dobar popust preko kluba i gdje ćeš dobiti vrhunsku uslugu :D :D :D
svi naši forumaši koji su bili tamo na servisu mogu ti samo reć pozitivne stvari o njima 8) zajedno sa mnom :lol: 8)


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sub kol 18, 2007 8:02 pm 
Offline

Pridružen/a: pet kol 17, 2007 4:41 pm
Postovi: 40
ne znam kaj da ti kažem na ovo .niko mi do sada to nije rekao za e klasu. kolko dođe klasični servis za tvoj volvo gonzo?


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sub kol 18, 2007 8:51 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 7:35 pm
Postovi: 2877
Vozi: Audi A4 8W
Lokacija: zagreb/graz
na to pitanje će ti najbolje odgovoriti kiki :wink:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned kol 19, 2007 12:27 pm 
Citat:
ma znam da nemrem uspoređivati sa ladom i zastavom. problem je u tome što se dvojim između mercedesa i volva.. a jedan i drugi su mi mrak auti. samo što za mercedesa imam 2-3 majstora,a za volva nemam ni jednog. i ovi mi pune glavu da su mečke dobre posebno e klasa. ali za volvo nemam nikakvih informacija, i zato me to ždere. iskreno ja bi više volvo mogu dobiti za iste pare noviji auto.zato sam sad u banani ok toga 8)
prijatelju mani se mečki osim ako ne kupuješ liniju 124 sve poslije toga je katastrofa :evil:
moj stari vozi e klase i samo loša iskustva (sad vozi novu i njemu je super :?: ), ali prijašnja je nakon 4 god i manje od 100 000km vrisnula (naravno da garancije NEMA), preciznije CDI sustav a avako malo je nešto bilo lagano u banani :!: :!:

pošto sam vozio i 123 i 123 i dvije generacije e klase perporučam volvo iz sljedećih razloga:
- dulje traju :!: :!: :!:
- servisi praktički ista cijena samo što imamo provjerene servise :!: :!: :!:
- sigurnost neusporediva (bez obzira što mercedes ima isto dugačku haubu ali volvo je volvo)
- i za iste novce dobiš bolje opremljeniji auto i novije godište

to su moji razlozi pa ti vidi, a o današnjim mečkama bih mogao nabrajati loše strane do nove godine, mercedes više nije šta je nekad bio, sada je samo sjena :!: :!:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned kol 19, 2007 8:55 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: pet vel 23, 2007 1:06 pm
Postovi: 2296
Vozi: xxxxx
Lokacija: VŽ/ZG
Volvo definitivno iz više razlaoga/ jeftinije održavanje, udobniji auto (vjeruj mi-isprobano na duže ture), kvalitetniji auto itd...

A i nisi deda da kupuješ Mercedes :idea:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned kol 19, 2007 9:01 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:06 pm
Postovi: 5723
Vozi: Nissan 350z
Lokacija: Zagreb
Citat:
A i nisi deda da kupuješ Mercedes :idea:
Ahahahahahaaaaaaaaaaaa, nisam se ovako nasmijao već sto godina
slika

_________________
"Svi imaju pravo na mišljenje i svi ga imaju pravo izreći, ali ako iznosite mišljenje o temi o kojoj pojma nemate, onda dozvolite i drugima, koji o tome nešto znaju da vam kažu da ste budala."


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 67 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 5 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan