Sada je: sub tra 27, 2024 11:18 pm.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. 940 2.0 91g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 64 posta ]  Stranica 1 2 3 4 5 Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: pon srp 09, 2007 4:11 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:16 pm
Postovi: 4712
tak da bas nisam bez VOLVA dok ne doje ''pila'', inace auto je negdi tam iz Jaske (morti Nenad zna) 89 god, 760 td sa 115 ks i 280 000 km, nereg. fali mu top i koja sitnica, rekel sa tipu da mu dam 1000 eura za njega ak se more voziti ali auto je za te nofce puška, tip mi ga je dopeljal sa ženom k meni doma, on i žena imaju nekog monovolumena, vojni je invalid i taj 760 mu je preniski bio nekaj radi kicme da mu je tesko bilo ulaziti v njega i da mu doma stoji vec 2 god ... sljede slike cim bu mali servis i rega obavljena i cim bu spreman za voznju.

_________________
Kad već mora biti onda nek bude Volvo


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon srp 09, 2007 4:11 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:16 pm
Postovi: 4712
Je pao je neki tubak al dizl ....

_________________
Kad već mora biti onda nek bude Volvo


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon srp 09, 2007 4:17 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned tra 22, 2007 9:34 pm
Postovi: 4136
Vozi: V70R
Lokacija: Zagreb
Bela, legendo, to treba videti, aj te f tome nemrem zamisliti :-) .

_________________
V70R 299 HP 7/2013 -
V70 2.4 170HP 12/2011 - 7/2013
V40D 115HP 11/2004 - 12/2011


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon srp 09, 2007 4:20 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pon svi 14, 2007 2:02 pm
Postovi: 1001
Vozi: S80
Lokacija: Šibenik
Sad slijedi mazanje ruku...

_________________
S80 2.4i '00 140KS LPG
S80 2.4D '09 195KS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon srp 09, 2007 4:34 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:16 pm
Postovi: 4712
Citat:
Bela, legendo, to treba videti, aj te f tome nemrem zamisliti :-) .

E hebote pa to je cijeli autobus, ja sam nutra kak zrno maka ... je 740 veliki al of je još nabildaniji, veli mi sused, jesi bedast, a koj ti nemres bez auta da nema bar 2 tone i da nije bar 6 metri dug, a ono najbolje je a koj tu staru kantu peljaš v garazu a ovi novi si su ti vuni na dežđu snijegu i ledu a ove (i onoga 740 i 850) pazis i mazis kak da su ti baba ... ma zakon je

_________________
Kad već mora biti onda nek bude Volvo


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon srp 09, 2007 4:36 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:16 pm
Postovi: 4712
Citat:
Sad slijedi mazanje ruku...
Ma kurac ... to samo da pali i da se more zakociti i to je to, al hebote fakat auto ''dobro'' izgleda i nema ni prevec lufta, sva struja dela, ti is mater pak je turbina tak velika kak cijeli motor na ficeku !!!! :lol: :lol: :lol:

_________________
Kad već mora biti onda nek bude Volvo


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon srp 09, 2007 5:57 pm 
Citat:
Citat:
Sad slijedi mazanje ruku...
Ma kurac ... to samo da pali i da se more zakociti i to je to, al hebote fakat auto ''dobro'' izgleda i nema ni prevec lufta, sva struja dela, ti is mater pak je turbina tak velika kak cijeli motor na ficeku !!!! :lol: :lol: :lol:
ta turbina je vjerovatno sa nekog manjeg kamiona, treba izvidjeti mogućnosti koliko je ta turbina jaka :twisted:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon srp 09, 2007 7:12 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: ned tra 01, 2007 7:52 pm
Postovi: 4520
Vozi: volvo a kaj bi drugo
Lokacija: Jaska
Jebate ti si lud ko puška.Bogme neznam do bi to bil kak je prezime ili tak nekaj.Samo da je turbo pa makar i traktor.Nisi prav došal z mora i već si piknul volvača.To ti je pravi fan 8)

_________________
850 T-5 lpg
850 TDI-ČAĐO (Više ga nimam)

WG-tjuner
Raskapam tuđe 850-ke ko da su moje!
Koji puta uspijem nešto i popraviti!


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto srp 10, 2007 12:34 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:16 pm
Postovi: 4712
Citat:
Jebate ti si lud ko puška.Bogme neznam do bi to bil kak je prezime ili tak nekaj.Samo da je turbo pa makar i traktor.Nisi prav došal z mora i već si piknul volvača.To ti je pravi fan 8)
Ma kupil sam ga na nevidjeno još v nedjelju kad sam se bil cul s Dugim u VŽ-u, rekel sam coeku da mu dam iljadu evra ak je u voznom stanju i ak se more regati i tak je bilo, dopeljal ga je doma i rekel sam starome nek mu da peneze ak je auto ''za voziti'' on ko on je rekel da sam bedast i da koj bum s tijem, ja reko dej same coeku penezi i ckomi koj te briga, i ja sam dosel v nedelju navecer doma i volvac je bil na dvoristu pred garazu .... e to ti je kupovina, znam same da je komentiral taj coek (ima 60 let) tj. njegva zena, da kao moj muz je bedast al ovo jos nisam dozivela da je neko kupil a da nije ni videl, a jebiga, iljadu eura potrosis na nekaj bezveze, a ovak je opet bar jen volvo doma ... ziveli, nemrem se zmisliti prezimena a ugovori jos nisam napravil, ni on odjavil ni nic ... bum valjda of tkeden ce bum stigel.

_________________
Kad već mora biti onda nek bude Volvo


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto srp 10, 2007 1:21 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned tra 22, 2007 9:34 pm
Postovi: 4136
Vozi: V70R
Lokacija: Zagreb
Citat:
Citat:
Jebate ti si lud ko puška.Bogme neznam do bi to bil kak je prezime ili tak nekaj.Samo da je turbo pa makar i traktor.Nisi prav došal z mora i već si piknul volvača.To ti je pravi fan 8)
Ma kupil sam ga na nevidjeno još v nedjelju kad sam se bil cul s Dugim u VŽ-u, rekel sam coeku da mu dam iljadu evra ak je u voznom stanju i ak se more regati i tak je bilo, dopeljal ga je doma i rekel sam starome nek mu da peneze ak je auto ''za voziti'' on ko on je rekel da sam bedast i da koj bum s tijem, ja reko dej same coeku penezi i ckomi koj te briga, i ja sam dosel v nedelju navecer doma i volvac je bil na dvoristu pred garazu .... e to ti je kupovina, znam same da je komentiral taj coek (ima 60 let) tj. njegva zena, da kao moj muz je bedast al ovo jos nisam dozivela da je neko kupil a da nije ni videl, a jebiga, iljadu eura potrosis na nekaj bezveze, a ovak je opet bar jen volvo doma ... ziveli, nemrem se zmisliti prezimena a ugovori jos nisam napravil, ni on odjavil ni nic ... bum valjda of tkeden ce bum stigel.
Jebate breg, ti si lud. L E G E N D O :lol:

_________________
V70R 299 HP 7/2013 -
V70 2.4 170HP 12/2011 - 7/2013
V40D 115HP 11/2004 - 12/2011


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet srp 12, 2007 12:14 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:16 pm
Postovi: 4712
prvi rezime : stavil sam sve 4 nove gume bf gudric - 1800 kn, predzadnji lonac novi - 350 kn, nova sofersajba - 500 kn, prijenos od 5% sam platil 320 kn jer je procjenjen na poreznoj na nekih 6900 kn, i mali servis (ulje motor, kocnice, antifriz, servo, filteri i remenje, zadnje kočnice, bubnjevi i pakne + sajle od ručne)

Rade sva stakla na struju, lijevi retrovizor je home made i ne radi na struju dok desni radi, sjedalo vozacevo na struju i sve radi, koža ispucala dosta, grijanje sjedala radi ali samo od suvozača, šibe radi na struju normalno, klima ne radi (trebam vidjet kaj je samo plin ili diftungi kompresora ili kaj drugo), ne rade mi zadnji amortizeri bunkera i prednji od haube, trebam naci izamjeniti, Nenad (vlasnik je bio iz donje kupcine, pisarovina od 1996 god) je negdi kupil federe za zadnju haubu pa mi javi broj ili bum zel kod Velje s nekojega od tamo, ne radi mi radio, ostalo sve radi.

Važno: motor je beba (budete vidli i probali) i poteze jako jako dobro a pritom minimalno dimi, mjenjač i lamela su OK, kočnice su bomba i ovjes je u redu, letva ima minimalno lufta, zanemarivo.

Sljedi tehnički i rega.

_________________
Kad već mora biti onda nek bude Volvo


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet srp 12, 2007 12:18 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:16 pm
Postovi: 4712
Eh da, jebe ne nekaj brava, onak kad izvadim kljuc ponovo kad ga stavim tesko je okrenuti tj. treba napipati polozaj kad se da okrenuti, jel to uložak brave ili je možda i do ključa pošto je jako jako izlizan, možda netko zna, nije neki problem ali kad je covjek naucen da se sve normalno okrece i pali malo te onda to iritira.

_________________
Kad već mora biti onda nek bude Volvo


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet srp 12, 2007 6:53 pm 
KAD ĆEMO VIDJETI PILU :?:
:twisted: i probati :twisted:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet srp 12, 2007 9:17 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 7:47 pm
Postovi: 4486
Vozi: 740 GL ,1989......S90 3.0 24v
Lokacija: Donja Bistra
Moraš doć meni u Bistru pa vidjet jel ti kaj paše sa moje druge sedmice 8)

_________________
15% popusta na servis vašeg omiljenog automobila : 100 kuna
15% popusta pri kupnji rezervnih djelova za vaš omiljeni automobil : 100 kuna
Upoznati nove ljude i prijatelje :Neprocjenjivo




Volvo for Life


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet srp 13, 2007 7:33 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:16 pm
Postovi: 4712
Evo evo bit ce slika pile uskoro, stalno sam u poslu ovih dana prek glave i jednostavno ne stignem zei doma fotic pa da ga musnem, al zutra ili v pon. bum ga dopeljal doma pak bum sliknul i del slikicu koju da se vidi bar tak do sljedeceg meeta dok ne uzivo.

2 Dugi - mislim da bi mi pasali amortizeri zadnje haube jer mi se cini da je i ona ista kao na 740, naravno ak su ti u redu i ispravni, bumo se culi pak se bum zaletil cim bum malo lufta vlovil jer sam stvarno u guzvi, godisni su i tak pa moram sad malo više uletavati da pokrpam rupe.

_________________
Kad već mora biti onda nek bude Volvo


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 64 posta ]  Stranica 1 2 3 4 5 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan