Sada je: pon tra 29, 2024 11:57 am.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S40 1.8, 96g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 50 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon srp 30, 2007 9:01 am 
Offline
.
.
Avatar

Pridružen/a: ned srp 01, 2007 5:33 pm
Postovi: 234
Lokacija: Zagreb
Evo mene nazad sa morena, kaj da velim, auto je prošao od havarije cca 2000km do Mljeta, po Mljetu i nazad i osim povremenog paljenja lampice motora i gašenja iste nakon dan, dva bez promjene u radu ili ponašanju automobila, nije bilo nikakvih problema. Vozio sam polako, išao sam starom cestom i auto je išao dobro, jako dobro, mirno radi, zadovoljan sam. Promijenio sam i filter zraka u kabini i klima mi sada od kada imam auto prvi puta je hladila kako spada :)
Moram još vidjeti koju grešku auto prijavljuje, nadam se da je samo neki senzor koji krivo očitava pošto ta ista greška nestaje kasnije a mislim i da mi ležaj bruji iza znači i to me čeka za zamjenu.. budemo vidjeli to kada se financijski oporavim oko nove godine :)
inače nazad sam malo jače potezao turbinu i preticanja su zaista ispunjena fenomenalnim užitkom dok ti murjak ne iskoči i jedva stigne zaustaviti.. iščitao mi je brzinu malo iznad 100tke a dozvoljeno nemam pojma koliko je bilo jer sam se koncentrirao da napokon prođem glupi kamion (koji sam poslije opet morao prestizati) i kada sam dobio priliku maznuo sam ga. Uglavnom nakon uljudnog razgovora ostalo je sve na pojačanoj kavici umjesto 700kn i bodova i uglavnom pričamo i kaže murjak skidam ja tebe i gledam kako ideš, ide volvo ha? pita on mene hehe, velim mu ja ide ide 200 konja dobro :twisted:
eto, toliko za završetak priče, drago mi je za Rudolfa da isto ide i ostali koji su imali problema da su sredili svoje ljubimce. pozdrav od mene svima, vidimo se uskoro valjda, sad imam tjedan dana rada i onda poslovno u Englesku vjerojatno ali ne sa Volvom... bok svima!


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon srp 30, 2007 7:48 pm 
lijepo je čuti lijepe vijesti :!:

elim ti još puno puno km sa tvojim volvićem koji ideeeeeee :idea:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned kol 05, 2007 12:32 pm 
Offline
.
.
Avatar

Pridružen/a: pon lip 04, 2007 10:27 pm
Postovi: 249
Lokacija: Zagreb
Drago mi je akiaki da je sve ok :) Ja sam sa svojim krenuo nakon one operacije sa glavom na more i prošao nekih 2500 km Vodice,Murter,Jezera,Biograd,SV F. Jakov,Zadar i tak par puta :) Nakon prvih par dana sam bio u paranoji, rekao sam si; u k. i auto, ak ću ga u strahu vozit, hebeš to !! i stišći, pa nek sve ode u k. ak je suđeno,.nek krepa :twisted: Nekih 700 km sam vozio ko baba, a kasnije sam mu lagano dušu vadio, a pogotovo nazad (petak ujutro) na autoputu nije bilo gužve i noga full na gasu :P Jučer sam malo još dotegnuo glavu i to je to :wink: Hvala još jednom svima!


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned kol 05, 2007 1:20 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pon svi 14, 2007 2:02 pm
Postovi: 1001
Vozi: S80
Lokacija: Šibenik
Baš mi je drago Pedjo kaj je sve ispalo OK (barem za sad), al da si prešel tolko put tak blizu a nisi se javil to mi ne ide v glavu... :x

_________________
S80 2.4i '00 140KS LPG
S80 2.4D '09 195KS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned kol 05, 2007 7:49 pm 
Citat:
Baš mi je drago Pedjo kaj je sve ispalo OK (barem za sad), al da si prešel tolko put tak blizu a nisi se javil to mi ne ide v glavu... :x
tak je, reci ti njemu miky, mogel bar kavu platiti :!:


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 50 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan