Sada je: pon tra 29, 2024 9:39 am.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S60 2.4, 02g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 19 postova ]  Stranica Prethodna 1 2
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pet lip 29, 2007 9:30 am 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: pet lip 15, 2007 12:19 am
Postovi: 413
Vozi: S60 D5, 2002.
Lokacija: Zagreb, Maksimir
odi na jednu stranicu pa pogledaj kaj piše.

ako misliš da bi strugalo u najmanjem položaju amortizera to se riješi sa graničnikom na amortizeru, ali mislim da rijetko dođe do krajnjeg položaja.

meni je na fordu strugao samo zadnji desni kotač kad sam stavio RS spojler i sa 185/60/14 i sa 195/50/15. Uzeo sam skalper malo zrezao branik da spojler dođe bliže blatobranu i problem riješen. Ali na 850 neznam kak zgleda i kaj bi se dalo napravit. malo si mi dao misliti.

_________________
slika

VOLVO swinger/sfinger


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet lip 29, 2007 9:45 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: pet vel 23, 2007 1:06 pm
Postovi: 2296
Vozi: xxxxx
Lokacija: VŽ/ZG
Citat:
Kiki, dal je slicna stvar izvediva i za 205/55 R16 gume na 850ki? 205/50 R16 nije bas popularna dimenzija zimskih guma, a opet nezgodno je sa T5Rom kaj je tvornicki spusten...

Na tvojem je malo složenija situacija jer 850 ima plastične graničnike koji su sa zakovicama primljeni na vilicu, pa da se riješi problem bi trebalo dati napraviti deblje plastike


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto srp 03, 2007 9:14 am 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: pet lip 15, 2007 12:19 am
Postovi: 413
Vozi: S60 D5, 2002.
Lokacija: Zagreb, Maksimir
za kikir6: kiki, jel normalno da sada kad sam pomaknuo graničnike da kad npr. smotam puni lijevi na mjestu da se desna prednja strana auta digne. (sve dok ne krenem malo napred ili nazad). isto je i na drugu stranu.

vidio sam da su graničnici identični pa sam zamjenio lijevi i desni (jako jako malo su bili potrošeni) pa sad graniči po novoj strani, jel to ima kakve veze?? i da li da ih malo namastim??

pozdrav i hvala

_________________
slika

VOLVO swinger/sfinger


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto srp 03, 2007 11:04 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: pet vel 23, 2007 1:06 pm
Postovi: 2296
Vozi: xxxxx
Lokacija: VŽ/ZG
Citat:
za kikir6: kiki, jel normalno da sada kad sam pomaknuo graničnike da kad npr. smotam puni lijevi na mjestu da se desna prednja strana auta digne. (sve dok ne krenem malo napred ili nazad). isto je i na drugu stranu.

vidio sam da su graničnici identični pa sam zamjenio lijevi i desni (jako jako malo su bili potrošeni) pa sad graniči po novoj strani, jel to ima kakve veze?? i da li da ih malo namastim??

pozdrav i hvala

to ti je normalno jer sad graničnici imaju funkciju, a onaj dio iskrivljen na rukavcu sad lagano diže auto,,, slobodno ga namažeš ali i taj dio na rukavcu koji klizi po graničniku


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 19 postova ]  Stranica Prethodna 1 2

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan