Sada je: sub tra 27, 2024 5:00 pm.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. C70 2.4, 98g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 9 postova ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Karizma C70
PostPostano: uto lip 12, 2007 10:50 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
slika
Ovo je za sad samo najava...
Ako je i bila za početak samo najava sad je pravi ternutak za onu mrvicu slatkog užitka kojeg smo iskusili u vožnji Kaštelanskom Rivjerom. Znate i sami da svoja iskustva probnih vožnji nisam mogao ostvarit bez naših prijatelja (partnera) iz CVB-a. Odluka je pala da poslikamo stari i novi model, jednostvno rečeno pa ne mogu bit jedan drugome konkurencija...Zašto baš naslov Karizma C70. Coupe i još cabriolet sa tvrdim krovom...romantika, odvažnost, gracijoznost ja bi to pojednostvljeno rekao simply PRČEVIT.op.english 8) Pa i sama najava i dolazak nakon duga niza godina napokon Volvo Coupea u svjetu je bila senzacija. :wink: I tako lagano dok smo se spuštali prema rivi, prolazeči preko ležečih pripadnika sigurnosti saobračaja društvu iz obližnjih kafiča (štekata) ništa nije bilo jasno. Bira je ostajala u ruci na pola puta do usta, usta širom otvorena...neki su čak i uspjeli zatvorit tek toliko iz pristojnosti...Ahhhhh te plavuše a tek one ljubomorne sponzoruše s onim velikim tamnim naočalama kao šoferšajba... :lol: :lol: kao nisu ONE zainteresirane :lol: :lol: neš ti neki cabrio, ali retrovizori su odigrali spy game. Ipak se vidio komentar: AJJjjmee šta je dobar...ajmee puknit ču ka kokica :lol:
Posljednjih 10-tak metara prije parkiranja i slikanja pitam onako sebe: Ma šta je to nešto posebno šta odvlači pažnju...ima nešto...ima
slika
Fascinantno oblikovan zadnji dio vozila daje do znanja da je drukčiji od svih mogučih kupea ovg planeta. Onako naglašen i široko razvučen sa dva ispušna topa je praznik za oči u sivilu nekih štancanih ideja konkurentskih firmi. Posebnost i ljepota posebno dolaze do izražaja dok vozite u cabrio stilu. Silueta je skladna, eleganto duga, blago nagnuta prema naprijed daje osječaj ljute lepršavosti. :wink:
slika
Vjerujte dok je krov automobila spremljen u prtljažniku ima sasvim dovoljno mjesta za jedan srednje veličine kufer i dosta sitnica koje vam mogu poslužit ako recimo idete na plažu 8)
slikaslika
Salonski nježna kožna sjedala lukavo odabrane boje idealno bi pristajala otmjeno njegovanoj gospođi željna mladenačkih hirova. Njena Croata marama bakrene boje uz šoferšajba očale itekako bi lijepo pristjale...pa još potentni mladac, vjetar u kosi, sunce, more, cruising ... užitku nema kraja.
Žao mi je moje plavuše, gledam je :roll: nezna dali se to njoj dešava, ohhhh kakvo uzbuđenje... impulzivni naboji učinili su svoje...iiii opet one sponzoruše samo čekaju priliku da ispletu paukovu mrežu oko mene naivčine i preuzmu upravljač tog luxuznog i prestižnog coupea.
E neče i gotovo 8) :wink: I ljubomrno ču čuvat svoju ljubav otmjenog stasa i 186 konja(diesel) zavidnog glasa.
Neče i gotovo.
A ona nadobudna mlada drkala u tupo oblikovanim cupeima nikad nisu i neče razumjet što to znači bit različit od drugih.
A šta da vam još rečem...poslovnjaci...ma dajte molim vas...pa da im se čitavo selo smije :lol: :lol:Ma nema šanse, blokada, system brake down...TILT
Eee... gradski... urbani đir otmjenog šlifa... pa da je i ona moja plavuša s vama sigurno da čete bit predmet ogovaranja i ljubomore. A nama Volvašima vjeran član kluba.
slikaslika
Kiki je naslovio jednu od rubrika pod C70... Naša Beba, i zaista je tako. Ali ipak moram nadodat da je to pravi jebozovni nasljednik starog zlata.

_________________
DS


Zadnja izmjena: C70, dana/u pon lip 18, 2007 12:05 am, ukupno mijenjano 1 put.

Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto lip 12, 2007 10:53 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:06 pm
Postovi: 5723
Vozi: Nissan 350z
Lokacija: Zagreb
A oli je ono tvoja barka iza, a? :lol:

_________________
"Svi imaju pravo na mišljenje i svi ga imaju pravo izreći, ali ako iznosite mišljenje o temi o kojoj pojma nemate, onda dozvolite i drugima, koji o tome nešto znaju da vam kažu da ste budala."


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto lip 12, 2007 10:54 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
:lol: :lol: :P pika pika :P :P

_________________
DS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto lip 12, 2007 11:06 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:06 pm
Postovi: 5723
Vozi: Nissan 350z
Lokacija: Zagreb
Citat:
:lol: :lol: :P pika pika :P :P
A malo da :lol:

_________________
"Svi imaju pravo na mišljenje i svi ga imaju pravo izreći, ali ako iznosite mišljenje o temi o kojoj pojma nemate, onda dozvolite i drugima, koji o tome nešto znaju da vam kažu da ste budala."


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sri lip 13, 2007 9:23 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned tra 22, 2007 9:34 pm
Postovi: 4136
Vozi: V70R
Lokacija: Zagreb
Al onaj naranđasti ispred barke je zakon. meni je draži nego ovaj sivi :-)

_________________
V70R 299 HP 7/2013 -
V70 2.4 170HP 12/2011 - 7/2013
V40D 115HP 11/2004 - 12/2011


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sri lip 13, 2007 3:45 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pon svi 14, 2007 2:02 pm
Postovi: 1001
Vozi: S80
Lokacija: Šibenik
Oba su ljepotana. :wink: Mislim da se niko ne bi žalil niti na jednog od njih.

_________________
S80 2.4i '00 140KS LPG
S80 2.4D '09 195KS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon lip 18, 2007 12:54 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Pa evo obečano u najavi realizirano u tx. Auto je toliko atraktivan da bi još mogao pisat...

_________________
DS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon lip 18, 2007 10:59 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned vel 25, 2007 9:16 am
Postovi: 1702
Vozi: V-iše ništa40
Lokacija: Zagreb
Mislim da si fulao profesiju, Clarkson sa Top Gear-a bi se mogao zamislit da pročita tvoj post.
Svaka čast, predivno opisana "naša beba". :wink:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon srp 02, 2007 6:55 pm 
Svaka čast na detaljnom opisu bebe koja mami poglede i uzdahe!!

ja sam bio obećao svoje komentare po pitanju C70 ali nemam šta puno za dodati osim da je auto fenomenalan i da sam se osjećao kao princ u svojoj kočiji dok komadi okolo gube slinu 8) :lol:

novi C70 je jako živahan auto s obzirom da ima 1700kg (da dobro ste pročitali) jer njegov motor D5 radi svoj posao i više nego što sam očekivao od jednog dizelaša!!!
vožnja je trajala negdje oko 20 minuta i osim što lijepo vuče auto je jako jako udoban pogotovo kad se uzmu u obzir 18" felge :!:
Automatski mjenjač tako lijepo mijenja brzine da skoro i ne primjetite da je promjenio brzinu, a svi oni koji kažu da moraju mjenjati da automaski mjenjač nije nešto savjetujem im da se sjednu u ovaj auto i naprave krug a ako ih ikad uhvati želja za mjenjanjem samo prebace na tiptronic i gassss :!:

i za kraj jedna jako jako velika mana i nedostatak na kojem bi trebali proraditi :( :( NIJEEEEEEEEE MOJJJJJJJ :( :( šmrc

Zahvala CVB-u u Solinu koji mi je omogućio ovaj užitak (moram smisliti još neko potpisivanje ili sastanak :twisted: tamo dolje)


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 9 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan