Sada je: ned tra 28, 2024 7:01 pm.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. 940 2.0 91g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 7 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: sub svi 26, 2007 10:46 pm 
Offline
.
.

Pridružen/a: sub svi 26, 2007 10:34 pm
Postovi: 204
Namjeravam kupiti što prije ovaj model Volva (taj mi je "the best" već dugo godina) pa me zanima zna li itko od vas da netko prodaje u Zagrebu takav (trenutno ih u oglasniku baš i nema, tj. da su regani, TD i do 2k eura) ?

Nekoliko njih sa prilično dobrom cijenom od oko 1300 eura mi je doslovno zbrisalo pred nosom prije par dana kada sam ih htio kupiti, jednog na kojeg sam ciljao je tip prodao sljedeći dan nakon što sam zvao, i to još po 100 eura manjoj cijeni nego što sam mu ja htio dat ( hitna prodaja).
Sad se grizem što mu nisam rekao da ga ne da ni za živu glavu dok ja ne dodjem vidjet :-(

Uvjeti su mi da je naravno ispravan, da ima regu par mj, a dao bi do 2000 eura za njega.

Ako imate neke savjete oko kupnje,i što da pazim na autu, sve je dobrodošlo.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned svi 27, 2007 7:29 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
moj topli savjet je kad vec gledas takav auto da se ne ogranicavas s 2k eura, ako bude kakav I za 3 odi ga gledat, nerjetko ti je isplativo dat koju stoticu eura vise jer takav auto zna bit u bitmo boljem stanju nego oni mrvu jeftiniji kod kojih zko ih uzmes moras oces-neces ulupat jos dosta love da se priblize stanju onoga koji je inicijalno malo skuplji. Sto se tice kupovine, meni bi osobno najvaznije bilo da nije zaklan izgled auta, tj da nije hrdjav, grbav, spucan I znucan iznutra I recimo da ne izgleda ko da ga je mesar u fusu sastavljal, da su mu djelovi na mjestu I da nema nikakvih ekstra vezica I pricvrsnica od drota ili spage po njemu. na masinu se nebi previse obaziro jer po defaultu nije bogzna kaj, a da se jeftinjak slozit. pripazi da je getriba ok I da bas auto ne lupa I ne bjezi po cesti previse. Ak bi mogo nac nekog ko mu je ak ne 1 onda dugogodisnji vlasnik I da ga je uredno odrzaval I po mogucnosti da nije razbit onda imas bingo. Velika vecina je iz italije, ti auti imaju kilometara ko prosjecni turisticki autobusi, ako je ikako moguce izbjegni takav, iako I takvi znaju izgledat skroz dobro, osobno sam vidio jednog sa barem 1200000 km, u ok stanju, covjek ga je prodavao pod 200000 koliko je bilo na satu al mu je promakla naljepnica od talijanske kontrole taxi tahografa gdje je bilo 1182000km jos krajem devedesetih.
Sretno ;)


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned svi 27, 2007 12:38 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 7:47 pm
Postovi: 4486
Vozi: 740 GL ,1989......S90 3.0 24v
Lokacija: Donja Bistra
Ja ti nisam baš upućen da pričam o dizelašima, ali ti mogu reć da je sedmica super autek. Naravno i ona ima svojih mana počevš od elektrike i takvih sitnica (bar kod mene). Jesi razmišljao da uzmeš benzinca pa ugradiš plin :?: , ja super zadovoljan s plinom a vozim se s njim već 6 godina :!: . Btw auto je tenk , znam iz iskustva jer sam skršio Opel Omegu koja je trebala vuću , a ja se otpeljao ko gospodin :D

_________________
15% popusta na servis vašeg omiljenog automobila : 100 kuna
15% popusta pri kupnji rezervnih djelova za vaš omiljeni automobil : 100 kuna
Upoznati nove ljude i prijatelje :Neprocjenjivo




Volvo for Life


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned sij 13, 2008 11:46 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub lip 23, 2007 6:05 pm
Postovi: 1143
Vozi: Made in Japan
Lokacija: Opatija
Ako nekog interesira tu kod mene se prodaje 760 Gle 2.0, super ocuvan od jednog penzionera koji je 1.vlasnik i nazalost je pokojan te njegov sin to prodaje za bilo koju lovu navodno 20 000 kuna. Ono sto znam je da je motor dozivio generalku pred cca 2mj. Normalno sa ful opremom a slika vam nemam jer ja ni neznam ko su ti ljudi samo znam da su par kuca od mene....
Znam da je sive boje ili tako nekako i da trenutno stoji u garazi i da nisam uzeo raketu sigurno bi pao lagani tenk i plin u njega. :lol:

_________________
850 T5 estate green olive 1997-2011

Ako sam sisao vesla, ne znaci da sam pusio gliser...


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon sij 14, 2008 9:21 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
20000kn? Za to mora biti ko iz salona, sa 50000km, a ne sa generalkom. Uostalom, na koji način je satro taj motor, ti inače traju dulje od bilo čega na tom autu, prije blok strune nego crkne mašina.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon sij 14, 2008 11:09 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 7:47 pm
Postovi: 4486
Vozi: 740 GL ,1989......S90 3.0 24v
Lokacija: Donja Bistra
Da i meni se čini malo preskupo ,da je cifra niža možda bi ga i uzeo ovak ne. Pitaj ak možeš jel bi kaj cijena išla dolje pa bumo dobro razmislili 8) .

_________________
15% popusta na servis vašeg omiljenog automobila : 100 kuna
15% popusta pri kupnji rezervnih djelova za vaš omiljeni automobil : 100 kuna
Upoznati nove ljude i prijatelje :Neprocjenjivo




Volvo for Life


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon sij 14, 2008 9:10 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub lip 23, 2007 6:05 pm
Postovi: 1143
Vozi: Made in Japan
Lokacija: Opatija
ma joj neznam covjek je bubnuo cifru i ostao ziv.....

Kako je dosao do generalke i radi li se o "pravoj generalki" isto ne mogu 100% rec ali sto se tice cijene to sigurno ide dolje samo eto ponavljam bubnuo pa ostao ziv.
Probat cu saznat inf. vise.

_________________
850 T5 estate green olive 1997-2011

Ako sam sisao vesla, ne znaci da sam pusio gliser...


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 7 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan