Sada je: ned tra 28, 2024 2:37 pm.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 12 postova ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Pegasus 18"
PostPostano: pet svi 11, 2007 5:35 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Pozdrav ekipa.
Toliko sam puta bio u Singapuru i živio 3 mj. i opet me oduševio. Normalno oči nisam mogao skinit sa full HEICO opremljene crne 60-ice. Mrak. Stojim na semaforu u taxiju, a kad je Manga doletija, lišče sa stabala je popadalo...Ljudi :evil: Strava. A možda je bila i teta Lija unutra, crna stakla, slađe bi mi bilo da je teta Lija...

Konačno je došlo i mome Volvinju da ga malo osvježim. Kupujem nove a možda i polovne Pegasus 18"x 8 felge. Gume idu Good Year Eagle F1 GS-D 235/40. Nemojte se čudit mome izboru guma. Takoreči čitav sam život na Michelin, od početaka, neznam ni sam oznake, MX, Exsalto, MXV, Pilot itd... Nekih 17K sam prošao sa Eaglom, to je to. Bez podcjenjivanja Pilota, Eagle je ipak puno bolja guma. Držanje, besprjekorno. Upravljivost, izvaredna. Trošenje, normalno, za kišu, pravi ventilator. Profil- šara, atraktivna i konačno cijena oko 300 Kn jeftinija od Pilota.

Ako tko ima valjanu informaciju za felge, neka javi što hitnije.

_________________
DS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet svi 11, 2007 8:45 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:06 pm
Postovi: 5017
Lokacija: Karlovac
Hmm, nekako sumnjam da ces lako nac rabljene Pegasuse... Sretno! Koje su sad felge gore?

_________________
Volvo S40 1.8, wine red, 1996.; 2000. - 2006.
Volvo 850 T5R, yellow, 1995.; 2006. - 2008.
Volvo 850R estate, red, MANUAL!!, 1996.; 2008. - 2012.
Volvo S80 T6, 2002.; 2009. - 2012.
Volvo V70 2.4 20v 2001.; 2012. - 2013.
Volvo S80 2.5d, 1999.; 2012. - ...


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet svi 11, 2007 1:05 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Čao, (V)Reaperu.
Izuzetno mi je drago da je forum saživio. Sad su originalne felge sa nekih 15-16 studova - prečki. 16''x7'. Ma ok su ali nije to šta ja želim. Ma zamisli nova 18-ica Pegasus 5250Kn. Imam neke solucije pa čemo vidit kako če se razvit. U USA 4kom. 962$, možda naručim, malo me strah jer ne znam koliko je to pouzdano.Neke kompe su naručivali djelove za AM motore i nije bilo problema. U kontaktu sam sa Mangom iz Engleske pa čemo vidit šta on kaže. A kad je sljedeči sastanak. Uskoro namjeravam ič gledat Rossija uživo, pa če bit i slikica. Nadam se da se ostalo društvo neče bunit.

Baš mi je drago da se ponovo čujemo.

Pozdrav

_________________
DS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet svi 11, 2007 1:33 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:06 pm
Postovi: 5017
Lokacija: Karlovac
Ako ces prodavat 16ice, javi! Mozda bi ih ja uzeo za zimske gume.

19.5. je rostilj :wink:

_________________
Volvo S40 1.8, wine red, 1996.; 2000. - 2006.
Volvo 850 T5R, yellow, 1995.; 2006. - 2008.
Volvo 850R estate, red, MANUAL!!, 1996.; 2008. - 2012.
Volvo S80 T6, 2002.; 2009. - 2012.
Volvo V70 2.4 20v 2001.; 2012. - 2013.
Volvo S80 2.5d, 1999.; 2012. - ...


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet svi 11, 2007 1:41 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:16 pm
Postovi: 4712
Stavi slikice od Stonera i Dukija, Rossi je potrošna roba, zasitili smo se njega isto kao i Schumija, neka malo drugi voze, pa nije on pojava kao Ludi Ago ... :P

_________________
Kad već mora biti onda nek bude Volvo


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet svi 11, 2007 2:38 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:09 pm
Postovi: 1279
Lokacija: Zagreb
Citat:
Stavi slikice od Stonera i Dukija, Rossi je potrošna roba, zasitili smo se njega isto kao i Schumija, neka malo drugi voze, pa nije on pojava kao Ludi Ago ... :P
malo će se ostala ekipa načekat dok on ode s trona, doktor je doktor i još ujek vozi najatraktivnije s puno slabijom pilom a još k tome se fula zajebava i gušta se, što je po meni najvažnije da čovjek uživa u onom što radi, tako da mislim da će njegova slova ostat najdublje zapisana u svijetu moto GP :twisted:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet svi 11, 2007 10:47 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Zlaya sad si malo pretjera. Slažem se Duxi je najbolji stroj, ali zato je samo jedan Vale. Mislim da če se večina složit da je za sada največi i tako ostat zapamčen... Osobno tvrdim da ni Ago mu nije ravan, a zamisli... kojeg sam ja gledao uživo na staroj Preluci u dva navrata '77 i mislim '78 a ako se ne varam '79 je krenija Grobnik. Tada njegova MV Augusta je išla blesavo brzo i nije bio ni sjena u atraktivnosti kao Rossi. Mislim da je bio teški ziheraš. Na ravnici opali po gasu a onda prije zavoja opali po brenzama. Ago je veli, Kenny Robert Snr. mu je uz rame bez daljnjeg...Kenny je po prirodi malen čovik i '80 na Grobniku nije ima snage gurnit Yamahu da mu upali na startu i sa prvoga padne na zadnje misto i tako on krene. Ekipa sa okolnih brda (tribina)nekih 70-80 tisuča fanatika totalno razočarana. Moja ekipa iz ST razapne transparent na dva lancuna ( plahte ) sa natpisom " KENNY WE LOVE YOU ". Frajer proleti digne ruku pozdrava i POOOLUDI ... U prva 4 kruga sa zadnjeg mjesta evo ga na 4 mjesto i tako dalje ... znaš koga je skinija na kraju :lol: aj pogodi. Vidiš to AGO nikad nije ima...E a sad kulminacija svega, gotova trka, vozi se lagano do cilja i Veliki Kenny dođe suprotno od nas i počme palit gumu, a Yamaha urliče od RPM ...Mi okidamao do daske, afanajemo bacamo se ka tuke na ogradu, a on opetu u stilu Mange skiga rukavice, kacigu i baca priko ograde i viče " YOU ARE THE BEST " Kulminacija na vrhuncu, totalni Black Out. Ushičenje do nebasa....To sigurno više neču doživit u životu ali zato Valentina želim vidit uživo jer tad je to vrhunski SHOW TIME.

_________________
DS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet svi 11, 2007 10:50 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Sorry Zlaya, nisam mislija na tebe nego na Belu. Lapsus lengua.

_________________
DS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sub svi 12, 2007 12:12 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:09 pm
Postovi: 1279
Lokacija: Zagreb
Citat:
Sorry Zlaya, nisam mislija na tebe nego na Belu. Lapsus lengua.
to sam i mislio jer niko nemože napravit takav show, DOTORE TI SI KRALJ :D :x


Vrh
   
 Naslov: Re: Pegasus 18"
PostPostano: pet lip 08, 2007 12:32 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto lip 05, 2007 8:14 am
Postovi: 1427
Vozi: volvo 850
Lokacija: beli zagreb grad
Citat:
Pozdrav ekipa.
Toliko sam puta bio u Singapuru i živio 3 mj. i opet me oduševio. Normalno oči nisam mogao skinit sa full HEICO opremljene crne 60-ice. Mrak. Stojim na semaforu u taxiju, a kad je Manga doletija, lišče sa stabala je popadalo...Ljudi :evil: Strava. A možda je bila i teta Lija unutra, crna stakla, slađe bi mi bilo da je teta Lija...

Konačno je došlo i mome Volvinju da ga malo osvježim. Kupujem nove a možda i polovne Pegasus 18"x 8 felge. Gume idu Good Year Eagle F1 GS-D 235/40. Nemojte se čudit mome izboru guma. Takoreči čitav sam život na Michelin, od početaka, neznam ni sam oznake, MX, Exsalto, MXV, Pilot itd... Nekih 17K sam prošao sa Eaglom, to je to. Bez podcjenjivanja Pilota, Eagle je ipak puno bolja guma. Držanje, besprjekorno. Upravljivost, izvaredna. Trošenje, normalno, za kišu, pravi ventilator. Profil- šara, atraktivna i konačno cijena oko 300 Kn jeftinija od Pilota.

Ako tko ima valjanu informaciju za felge, neka javi što hitnije.
ja sam isto za good year ali f1 nevalja. ta guma drzi na toplom i suhom ali po kisi i masnoj cesti je dosta loša....

_________________
Butt Sex is WilD, And it Don´t Cause No CHILD!!!
http://www.zm-design.com" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;


Vrh
   
 Naslov: Re: Pegasus 18"
PostPostano: pet lip 08, 2007 1:31 pm 
Offline
..
..

Pridružen/a: čet svi 31, 2007 8:32 pm
Postovi: 482
Lokacija: Zagreb
Citat:
Citat:
Pozdrav ekipa.
Toliko sam puta bio u Singapuru i živio 3 mj. i opet me oduševio. Normalno oči nisam mogao skinit sa full HEICO opremljene crne 60-ice. Mrak. Stojim na semaforu u taxiju, a kad je Manga doletija, lišče sa stabala je popadalo...Ljudi :evil: Strava. A možda je bila i teta Lija unutra, crna stakla, slađe bi mi bilo da je teta Lija...

Konačno je došlo i mome Volvinju da ga malo osvježim. Kupujem nove a možda i polovne Pegasus 18"x 8 felge. Gume idu Good Year Eagle F1 GS-D 235/40. Nemojte se čudit mome izboru guma. Takoreči čitav sam život na Michelin, od početaka, neznam ni sam oznake, MX, Exsalto, MXV, Pilot itd... Nekih 17K sam prošao sa Eaglom, to je to. Bez podcjenjivanja Pilota, Eagle je ipak puno bolja guma. Držanje, besprjekorno. Upravljivost, izvaredna. Trošenje, normalno, za kišu, pravi ventilator. Profil- šara, atraktivna i konačno cijena oko 300 Kn jeftinija od Pilota.

Ako tko ima valjanu informaciju za felge, neka javi što hitnije.
ja sam isto za good year ali f1 nevalja. ta guma drzi na toplom i suhom ali po kisi i masnoj cesti je dosta loša....
hmmm..... konačno da netko potegne ovo pitanje. Slažem se u potpunosti sa zmajchekom. Još bih samo nadodao da je guma uvjetno dobra SAMO prvu sezonu. Slijedeće sezone otvrdne k'o kamen. Katastrofa iskreno imam feeling da je druge sezone lošija od nekog noname proizvođača...

_________________
V70 T5 ph2
Cover me, I'm changing lanes...


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet lip 08, 2007 4:43 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto lip 05, 2007 8:14 am
Postovi: 1427
Vozi: volvo 850
Lokacija: beli zagreb grad
ako oces bas good year stavi excelence, a probaj nokian NRVi mrak guma...
a najbolje stavi pireli gore isti onaj koji ide na r i biti ćeš zadovoljan

_________________
Butt Sex is WilD, And it Don´t Cause No CHILD!!!
http://www.zm-design.com" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 12 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan