Sada je: ned tra 28, 2024 1:50 am.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 62 posta ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 5 Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sri svi 09, 2007 9:14 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
sretno u gorici, oznojite dobro majice. Od mene imate punu podršku i eventualno vas mogu sponzorirat sa six packom pive ili jamničkom vodom, tamo ne idem ni mrtav, na onom prvom sam izgorio ko odojak na ražnju i nema te guzice i sisa radi kojih bi to ponovio ;)
Samo nemoj da se obrukate i da vas napere neki podrti stari kadet ili tak nekaj :)


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sri svi 09, 2007 9:21 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:09 pm
Postovi: 1279
Lokacija: Zagreb
Citat:
sretno u gorici, oznojite dobro majice. Od mene imate punu podršku i eventualno vas mogu sponzorirat sa six packom pive ili jamničkom vodom, tamo ne idem ni mrtav, na onom prvom sam izgorio ko odojak na ražnju i nema te guzice i sisa radi kojih bi to ponovio ;)
Samo nemoj da se obrukate i da vas napere neki podrti stari kadet ili tak nekaj :)
šteta ali i sam znaš kak je tam, čuj pivo posle trke nema beda a vodu kad je trka, paravila su pravila, pa hebemu rastavit ću T4-u na stazi samo da me takvi ne naperu al vidio si i sam za velike uspjehe treba dosta sreće, u svakom slučaju hvala na podržci, vidimo se na mrežnici!! :twisted:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sri svi 09, 2007 9:36 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 7:47 pm
Postovi: 4486
Vozi: 740 GL ,1989......S90 3.0 24v
Lokacija: Donja Bistra
STOP :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

P:S:LJUBAV PREMA VOLVO AUTOMOBILIMA

_________________
15% popusta na servis vašeg omiljenog automobila : 100 kuna
15% popusta pri kupnji rezervnih djelova za vaš omiljeni automobil : 100 kuna
Upoznati nove ljude i prijatelje :Neprocjenjivo




Volvo for Life


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sri svi 09, 2007 6:27 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 7:35 pm
Postovi: 2877
Vozi: Audi A4 8W
Lokacija: zagreb/graz
SEX je najbolji poslje svađe:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sri svi 09, 2007 9:53 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 8:20 pm
Postovi: 1688
Vozi: S60 2.5T summum 2005
Lokacija: Zapresic, okolica
Citat:
SEX je najbolji poslje svađe:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Samo da je slobodnih clanica kluba malo vise. 8) 8)


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto svi 15, 2007 9:01 pm 
pozdrav svima :!:

prvo žao mi je što se nisam ranije javio zbog prevelikih obveza (šta poslovnih poluposlovnih i osobnih), ali bih volio reći par stvarčica :!:

koliko sam ja shvatio ovdje lud zbunjenog jer nam fali malo vokabulara, svi hoćemo isto samo se neznamo izraziti ali nema frke riješit ćemo i tu
zavrzlamu :!:

drugo: majce su dogovarane za SR da bi se promovirala A.K. Biškup (jer je sponzor), a tek na drugom mjestu VKH (kao moralan potpora) i treće Volvo kao vrhunsko vozilo :!:

treće: pitanje klubskih majci neka netko predloži nešto konstruktivno pa ćemo onda lagano

nadalje bih molio sve koji imaju danje primjedbe ili nešto slično neka iznesu na mrežnici ili neka se jave meni osobno (tajnik kluba i jedan od osnivača)!!!
želio bih kuditi ovom prilikom našeg kolegu Branimira jer je iznio jednu neistinu a to je da je netko imao koristi (a ovaj klub je napravljen za okupljanje i zezanciju a ne da bi netko imao korsiti :evil: ) od samog street race što nije bilo ljepo od njega :!:

I molim administratora da se napravi jedan dio foruma isključivo za ČLANOVE gdje će moći pitati (a ne konstatirati gluposti i sl. stvari) vodstvo kluba :!:
I na kraju bih se htio zahvaliti kikiju na svesrdnoj pomoći koji promovira NAŠ KLUB, VOLVO I A.K. BIŠKUP :!: :!:


VOLVO & KIKI RULZZZZZZZZZZZZZZZ :!: :!: :!: :!: :!: :!:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto svi 15, 2007 9:39 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pon svi 14, 2007 2:02 pm
Postovi: 1001
Vozi: S80
Lokacija: Šibenik
Lijepo rečeno nucleus. A da mi krenemo od prvog posta i zanemarimo ostalih 20-tak (osim mojeg :D ) i možda se dogovorimo oko majci ili bilo kojeg drugog rekvizita?

Nije da tu nema mjesta za debatu (samo se otišlo u krivu stranu) i nije da nismo zahvalni KIKIju na majcamo koje misli podijeliti s nama u klubu (pa ne piše 'Volvo klub Kazahstan' na njima za Boga miloga) i ne vidim razloga razglabat o tome. Sve štima. Majce su od Biškupa i imaju naše ime i zakaj ih ne bi nosili. To nisu majce članova vkh.hr-a već neka vrsta sponzorstva.

Anyway, bar ste se dobro ispisali (4 strane a nikaj nije dogovoreno).

Uostalom za koji mjesec imali budemo i: majce, upaljače, kemijske, privjeske, vrpce za mobitele, jakne, motorne pile... i sve to s logom 'Volvo klub Hrvatska'... 8)

_________________
S80 2.4i '00 140KS LPG
S80 2.4D '09 195KS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sri svi 16, 2007 2:24 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 8:20 pm
Postovi: 1688
Vozi: S60 2.5T summum 2005
Lokacija: Zapresic, okolica
Citat:
pozdrav svima :!:
želio bih kuditi ovom prilikom našeg kolegu Branimira jer je iznio jednu neistinu a to je da je netko imao koristi (a ovaj klub je napravljen za okupljanje i zezanciju a ne da bi netko imao korsiti :evil: ) od samog street race što nije bilo ljepo od njega :!:
A koga ces kuditi nego mene. :oops: Prihvacam drugarsku kritiku.
Nego, da ne dizem raspravu iz mrtvih (pocivala u miru) samo da recem da "korist" moze biti ovakva i onakva. Ono sto sam ja smatrao (i dalje smatram) pod korist nije bilo nista zlonamjerno kao sto je protumaceno. Ne bih se htio zapetljati u objasnjavanje (ne ide mi bas) ali svi mi skupa imamo koristi (ukljucujuci i mene) ako dobimo nekakvi popust na servisu, ako taj servis dobije nove zadovoljne musterije, ako klub dobije nove clanove, ako Zlaya pobijedi u Gorici itd itd. Ako bas hoces, i za mene je korisno (kao i ugodno, lijepo, zabavno.....) druziti se sa drugim vlasnicima Volva, informirati se, pomagati i dobivati pomoc. Korist nije samo novcana, ali to vam ne moram objasnjavati. 8)


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sri svi 16, 2007 2:26 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 8:20 pm
Postovi: 1688
Vozi: S60 2.5T summum 2005
Lokacija: Zapresic, okolica
Citat:
Lijepo rečeno nucleus. A da mi krenemo od prvog posta i zanemarimo ostalih 20-tak (osim mojeg :D ) i možda se dogovorimo oko majci ili bilo kojeg drugog rekvizita?

Nije da tu nema mjesta za debatu (samo se otišlo u krivu stranu) i nije da nismo zahvalni KIKIju na majcamo koje misli podijeliti s nama u klubu (pa ne piše 'Volvo klub Kazahstan' na njima za Boga miloga) i ne vidim razloga razglabat o tome. Sve štima. Majce su od Biškupa i imaju naše ime i zakaj ih ne bi nosili. To nisu majce članova vkh.hr-a već neka vrsta sponzorstva.
Anyway, bar ste se dobro ispisali (4 strane a nikaj nije dogovoreno).
Uostalom za koji mjesec imali budemo i: majce, upaljače, kemijske, privjeske, vrpce za mobitele, jakne, motorne pile... i sve to s logom 'Volvo klub Hrvatska'... 8)
Privjeske vec imamo. 8) Ja bih jednu klupsku Stihlovku u trajno vlasnistvo. :P
Sto se tice ostalog, slazem se sa tobom.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sri svi 16, 2007 5:18 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pon svi 14, 2007 2:02 pm
Postovi: 1001
Vozi: S80
Lokacija: Šibenik
Pa dobro ti veliš. Sve kaj mi je lepo - koristi mi za dobro zdravlje ak ništ drugo. I iskreno da ti velim opče se nisam tebe zmislil ( :( ) kad sam i ako sam koga kritiziral. Samo sam povlačil crtu i predložil da sve to krene di je i počelo: "A da napravimo klubske majce?" (ili tak nekak) kak je pisalo v prvom postu.
Samo to. I da oću nemam volje se srditi (niti vremena) jer kad sam s vama samo volvo je na pameti i samo dobre vibre. Jedino loše je KAJ STE SVI TAK HEBENO DALEKO!!!!. Ostalo je sve super.

_________________
S80 2.4i '00 140KS LPG
S80 2.4D '09 195KS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sri svi 16, 2007 6:06 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:09 pm
Postovi: 1279
Lokacija: Zagreb
Citat:
Citat:
pozdrav svima :!:
želio bih kuditi ovom prilikom našeg kolegu Branimira jer je iznio jednu neistinu a to je da je netko imao koristi (a ovaj klub je napravljen za okupljanje i zezanciju a ne da bi netko imao korsiti :evil: ) od samog street race što nije bilo ljepo od njega :!:
A koga ces kuditi nego mene. :oops: Prihvacam drugarsku kritiku.
Nego, da ne dizem raspravu iz mrtvih (pocivala u miru) samo da recem da "korist" moze biti ovakva i onakva. Ono sto sam ja smatrao (i dalje smatram) pod korist nije bilo nista zlonamjerno kao sto je protumaceno. Ne bih se htio zapetljati u objasnjavanje (ne ide mi bas) ali svi mi skupa imamo koristi (ukljucujuci i mene) ako dobimo nekakvi popust na servisu, ako taj servis dobije nove zadovoljne musterije, ako klub dobije nove clanove, ako Zlaya pobijedi u Gorici itd itd. Ako bas hoces, i za mene je korisno (kao i ugodno, lijepo, zabavno.....) druziti se sa drugim vlasnicima Volva, informirati se, pomagati i dobivati pomoc. Korist nije samo novcana, ali to vam ne moram objasnjavati. 8)
molim te Branimire ostavi se Zlayinog imena!!, rekli smo si što smo si imali a ostatak kad se vidimo, to što navodiš pričaj u svoje ime a ja ću u svoje i sve če bit super, već sam to davno napisao da je ova tema za mene završila i nemam se više kome i zašto ispovijedat, trenutno mi je na prvom mjestu PROJEKT VOLOVO RACING TEAM i njegovi nastupi na eventima koju su dogovoreni u sklopu promocije AK BIŠKUPIĆ I VKH-a, a ova saga o majcama koja je prerasla u nešto treće ( korist :D ) mislim da se je trebala odavno završit jer svima nama škodi i u nadi sam da će se već jednom riješit to famozno pitanje KLUBSKIH MAJICA ako je to uopće u pitanju, jer će sigurno bit ljepe i na ponos svima nama.

VIDIMO SE U GORICI


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet svi 17, 2007 11:11 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 8:20 pm
Postovi: 1688
Vozi: S60 2.5T summum 2005
Lokacija: Zapresic, okolica
Citat:
Jedino loše je KAJ STE SVI TAK HEBENO DALEKO!!!!. Ostalo je sve super.
Sam si si za to kriv. :lol: :lol:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet svi 17, 2007 5:39 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pon svi 14, 2007 2:02 pm
Postovi: 1001
Vozi: S80
Lokacija: Šibenik
Citat:
Citat:
Jedino loše je KAJ STE SVI TAK HEBENO DALEKO!!!!. Ostalo je sve super.
Sam si si za to kriv. :lol: :lol:
O Brankec, Brankec... Sa Mettingom ili bez za 2-3 mjeseca budete svi polako došli do mene... :twisted:
Sezona je blizu... :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
S80 2.4i '00 140KS LPG
S80 2.4D '09 195KS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet svi 17, 2007 6:25 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:09 pm
Postovi: 1279
Lokacija: Zagreb
Citat:
Citat:
Citat:
Jedino loše je KAJ STE SVI TAK HEBENO DALEKO!!!!. Ostalo je sve super.
Sam si si za to kriv. :lol: :lol:
O Brankec, Brankec... Sa Mettingom ili bez za 2-3 mjeseca budete svi polako došli do mene... :twisted:
Sezona je blizu... :twisted: :twisted: :twisted:
valda bu se nekaj točilo........... :D i dimilo :shock:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet svi 17, 2007 6:44 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pon svi 14, 2007 2:02 pm
Postovi: 1001
Vozi: S80
Lokacija: Šibenik
Zamaglili bumo cijelu obalu s 10 km roštilj kobasa. :lol: I pilo se bude... bude, bude... :P

_________________
S80 2.4i '00 140KS LPG
S80 2.4D '09 195KS


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 62 posta ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 5 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan