Sada je: ned tra 28, 2024 7:33 am.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 62 posta ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 5 Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto svi 08, 2007 11:26 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:06 pm
Postovi: 5017
Lokacija: Karlovac
Kad se sve zbroji i oduzme, dolazimo da zakljucka da su se strasti digle bezveze :lol: Vrlo jednostavno, na SRu cemo nosit majice koje je Kiki vec napravio i ja nemam nista protiv da na tim majicama pise Biskup. Naprotiv, vjerujem da bi bez njih sve ovo bilo ipak malo kompliciranije i mislim da to zasluzuju. A sto se tice klupskih majica, tak jasno da cemo njih o svom trosku napravit i jasno da ce na njima pisat samo Volvo klub Hrvatska. Mislim da nema nikakve potrebe da dalje raspravljamo o tome jer su za mene to 2 razlicite stvari.

/cut/

Ispricavam se svima sto sam neke stvari krivo interpretirao/iznesao. I stoga brisem ovaj post, te se nadam da nema ljutnje. Nadam se da ce rasprava dovest do konstruktivnih rijesenja, a ne do sukoba koji su po meni rezultat krive interpretacije.

_________________
Volvo S40 1.8, wine red, 1996.; 2000. - 2006.
Volvo 850 T5R, yellow, 1995.; 2006. - 2008.
Volvo 850R estate, red, MANUAL!!, 1996.; 2008. - 2012.
Volvo S80 T6, 2002.; 2009. - 2012.
Volvo V70 2.4 20v 2001.; 2012. - 2013.
Volvo S80 2.5d, 1999.; 2012. - ...


Zadnja izmjena: grimreaper, dana/u uto svi 08, 2007 7:53 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Vrh
   
PostPostano: uto svi 08, 2007 11:32 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:06 pm
Postovi: 5723
Vozi: Nissan 350z
Lokacija: Zagreb
Citat:
S druge strane, reagirali ste ti i Tcode, dva od tri sudionika street racea, koji imate direktne koristi od svega. Pri tome ne mislim nista lose, ali imam dojam da ste se uplasili ili sta vec da vam sad nekakvi ja hocu to uskratiti. Boze sacuvaj, vas uspjeh je uspjeh vas samih, Biskupa, Volva a valjda i Volvo kluba. A time i mene, ako imam pravo na to.
Prijavi se i ti na SR, postani dio team-a, pa da vidiš kakve mi to koristi imamo iz prve ruke.

Svoj auto slažem gotovo sam, do sada nema jedne uložene lipe u njega od strane bilo kakvog sponzora, sve dijelove plaćam doslovno svojim znojem i krvlju i zbog toga se u mnogo čemu odričem. O ciframa koje su uložene u auto uopće ne želim diskutirati. Glupo je uopće pomišljati da meni na autu ostaje materijalna vrijednost zbog sponzorstva od strane AK Biškup, jer ako nisi znao, tražili smo, a i dobili, ISKLJUČIVO da nam se plate samo osnovni troškovi pristupanja na SR, a to su kotizacija i licence.

S druge strane, naši auti će trpiti izuzetna opterećenja tih dana, abnormalno trošenje guma, lamele, kočnica, goriva i sveg ostalog, a u svrhu, osim osobnog gušta, i u promicanje NAŠEG kluba, te naravno, AK Biškup, kao sponzora i prijatelja kluba. Isto tako, nas trojica plus mehaničari, provest ćemo cijeli dan tamo (od 6 ujutro do kasnih sati), što tebi možda ne predstavlja nešto u životu, no meni kojem niti dan od 48h ne bi bio dovoljan, znači još jedan vid odricanja i gubitka.
Street race smo vozili i prije sponzora i vozimo ga iz čistog gušta, bez ikakvog profita, tako da te molim da se suzdržiš od ovakvih komentara "imam dojam da ste se uplasili ili sta vec da vam sad nekakvi ja hocu to uskratiti", jer vrijednost koju ostvarujemo od strane sponzora, u odnosu na ulaganja u aute razlikuju se u nekoliko redova veličine. Pri tome ne želim reći da nam se ne pomaže na taj način, čak što više, ove godine ne bismo niti nastupali da ne vidimo i više ciljeve, osim samog gušta.

Isto tako te molim da se ova rasprava završi ovdje i nastavi na slijedećem sastanku, jer smatram da šteti svima nama, vodeći ju na ovaj način i ovim tonom.

_________________
"Svi imaju pravo na mišljenje i svi ga imaju pravo izreći, ali ako iznosite mišljenje o temi o kojoj pojma nemate, onda dozvolite i drugima, koji o tome nešto znaju da vam kažu da ste budala."


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto svi 08, 2007 11:40 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:06 pm
Postovi: 5017
Lokacija: Karlovac
Ispricavam se svima sto sam neke stvari krivo interpretirao/iznesao. I stoga brisem ovaj post, te se nadam da nema ljutnje. Nadam se da ce rasprava dovest do konstruktivnih rijesenja, a ne do sukoba koji su po meni rezultat krive interpretacije

_________________
Volvo S40 1.8, wine red, 1996.; 2000. - 2006.
Volvo 850 T5R, yellow, 1995.; 2006. - 2008.
Volvo 850R estate, red, MANUAL!!, 1996.; 2008. - 2012.
Volvo S80 T6, 2002.; 2009. - 2012.
Volvo V70 2.4 20v 2001.; 2012. - 2013.
Volvo S80 2.5d, 1999.; 2012. - ...


Zadnja izmjena: grimreaper, dana/u uto svi 08, 2007 7:50 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto svi 08, 2007 2:55 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:06 pm
Postovi: 5723
Vozi: Nissan 350z
Lokacija: Zagreb
Citat:
Molio bih sve da se suzdrze od daljnjeg offtopicarenja jer cu morat pocet radit ono sto najmanje zelim - brisanje postova i zatvaranje tema. Vjerujte mi, moja je zelja da ovaj forum bude sto otvoreniji i da svi vise-manje ravnopravno sudjuluju u njegovom sirenju, pa bih vas stoga molio da me ne silite na stvari koje ne zelim raditi. Ako postoje neke nesuglasice, rijesite ih preko pma ili ih zadrzite za iduci meet.
PM sam ti već poslao, slobodno mi se javi ako nisi primio, pa da pošaljem opet.




I FYI OVAJ PODFORUM SLUŽI ZA
"Sve NEVEZANO direktno uz Volvo vozila. Bilo kakve lakše ili teže rasprave i zastranjene (off-topic) teme događaju se ovdje."

_________________
"Svi imaju pravo na mišljenje i svi ga imaju pravo izreći, ali ako iznosite mišljenje o temi o kojoj pojma nemate, onda dozvolite i drugima, koji o tome nešto znaju da vam kažu da ste budala."


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto svi 08, 2007 3:08 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:06 pm
Postovi: 5017
Lokacija: Karlovac
Ispricavam se svima sto sam neke stvari krivo interpretirao/iznesao. I stoga brisem ovaj post, te se nadam da nema ljutnje. Nadam se da ce rasprava dovest do konstruktivnih rijesenja, a ne do sukoba koji su po meni rezultat krive interpretacije

_________________
Volvo S40 1.8, wine red, 1996.; 2000. - 2006.
Volvo 850 T5R, yellow, 1995.; 2006. - 2008.
Volvo 850R estate, red, MANUAL!!, 1996.; 2008. - 2012.
Volvo S80 T6, 2002.; 2009. - 2012.
Volvo V70 2.4 20v 2001.; 2012. - 2013.
Volvo S80 2.5d, 1999.; 2012. - ...


Zadnja izmjena: grimreaper, dana/u uto svi 08, 2007 7:51 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto svi 08, 2007 5:47 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 7:35 pm
Postovi: 2877
Vozi: Audi A4 8W
Lokacija: zagreb/graz
nemože ova rasprava proći bez mene :x
samo da dodam da sam prošle godine vozio SR bez sponzora upravo zbog ovakvih kakvi tu na forumu lupaju bezveze,čak i ovaj nadolazeći SR nisam htio vozit ali sam odlučio ipak da ipak hoću jer želim na taj način promovirati klub a i samu AK Biškup koja nam je svima od velike pomoći zahvaljujući kikiju.

2 Branimir ..neznam u čemu je problem glede majica ,ispravite me ako griješim ali AK Biškup je tiskala majice o svome trošku i te majice će biti podjeljene besplatno članovima kluba te nemam ništa protiv toga da za uzvrat nosim natpis AK Biškup+VKH, a kome smeta nemora je obući :wink:

druga stvar je da spomenuta auto kuća uvjek nudi najbolje cijene i najbolji servis za članove kluba i uvjek stoji na raspolaganju te bi i mi trebali uzvratit tako što nosimo majice sa otisnutom reklamom auto kuće koja nam je te majice poklonila i koja još pomaže i klubu na veliko.

kad se budu radile klubske majice onda nek se stavi samo natpis VKH ili što god želite a i te majice ćemo vjerovatno sami financirati a ja ću pomoći tako da ću zamolit frenda koji ima textilnu firmu da nam izađe u susret maksimalno šta može glede tiskanja i šivanja majica.

2 Kiki .. daj pliz za mene što veću naljepnicu za majicu i za auto preko cijele strane sa natpisom AK. BIŠKUP 8)


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto svi 08, 2007 7:52 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:06 pm
Postovi: 5017
Lokacija: Karlovac
Slazem se sa Gonzom, klupske stvari cemo sami sponzorirat. A navijacke nadam se da cemo nosit u sto vecem broju!! :wink:

_________________
Volvo S40 1.8, wine red, 1996.; 2000. - 2006.
Volvo 850 T5R, yellow, 1995.; 2006. - 2008.
Volvo 850R estate, red, MANUAL!!, 1996.; 2008. - 2012.
Volvo S80 T6, 2002.; 2009. - 2012.
Volvo V70 2.4 20v 2001.; 2012. - 2013.
Volvo S80 2.5d, 1999.; 2012. - ...


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto svi 08, 2007 10:12 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: pet vel 23, 2007 1:06 pm
Postovi: 2296
Vozi: xxxxx
Lokacija: VŽ/ZG
Evo i mene u laganu raspravu

Možda sam pogriješio što sam stavio majice u ovu temu :oops: , ali namjere nisu bile takve kakvima su ih neke osobe shvatile.
Majice su izrađene isključivo za promociju VKH i Auto kuće Biškup na SR-u i to je bilo dogovoreno sa osnivačima VKH..

A da ja osobno imam neke koristi od toga nebi rekao, sav moj rad i trud oko razvoja VKH je zbog ljubavi prema Volvo automobilima a ne zbog osobne koristi... mislim da su to shvatili svi koji su me upoznali ili imali prilike komunicirati samnom preko PP, kojih svaki dan dobivam cca preko 10 kom.

A pošto je moja firma izdvojila novce za majice mislim da je OK da na njima piše Auto kuća Biškup, a da na majicama VKH piše A.K.B to ne tražim niti sam imao namjeru, to će odlučiti članovi VKH. :!:

Pozdrav i sorry :lol:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto svi 08, 2007 11:10 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:06 pm
Postovi: 5723
Vozi: Nissan 350z
Lokacija: Zagreb
Citat:
Evo i mene u laganu raspravu

Možda sam pogriješio što sam stavio majice u ovu temu :oops: , ali namjere nisu bile takve kakvima su ih neke osobe shvatile.
Majice su izrađene isključivo za promociju VKH i Auto kuće Biškup na SR-u i to je bilo dogovoreno sa osnivačima VKH..

A da ja osobno imam neke koristi od toga nebi rekao, sav moj rad i trud oko razvoja VKH je zbog ljubavi prema Volvo automobilima a ne zbog osobne koristi... mislim da su to shvatili svi koji su me upoznali ili imali prilike komunicirati samnom preko PP, kojih svaki dan dobivam cca preko 10 kom.

A pošto je moja firma izdvojila novce za majice mislim da je OK da na njima piše Auto kuća Biškup, a da na majicama VKH piše A.K.B to ne tražim niti sam imao namjeru, to će odlučiti članovi VKH. :!:

Pozdrav i sorry :lol:
Mislim da se ti nemaš apsolutno zašto ispričavati, čak šta više, žalosno je da jesi, jer uz sav trud koji ulažeš za dobrobit svih nas, sramota je da uopće dođe do toga da ti osjetiš potrebu za tim.

_________________
"Svi imaju pravo na mišljenje i svi ga imaju pravo izreći, ali ako iznosite mišljenje o temi o kojoj pojma nemate, onda dozvolite i drugima, koji o tome nešto znaju da vam kažu da ste budala."


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sri svi 09, 2007 12:06 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 8:20 pm
Postovi: 1688
Vozi: S60 2.5T summum 2005
Lokacija: Zapresic, okolica
Citat:
Hej, ljudi, dajte spustite loptu na zemlju. Mislim da na ovom forumu ne postoji osoba koja ne bi klupske majce. Dapaće svi bi ih i to po cijeni koja je i viša od onih koje su se vrtile od 30-40 kn. Zato nemojte odlaziti, i izricati kategoričke tvrdnje.
Moj prijedlog je
a) nek administrator da na glasanje tko je za to da se na klupske majce stavljaju sponzori,
b) nek se ovisno o rezultatima dogovori gdje i kako staviti ili ne staviti natpise
c) svi sretni nosimo majce
Pa ne treba biti doktor nauka za takvo nešto. Koliko se sječam demokraciju smo uveli davnih dana, dakle ja ne vidim gdje ima problema. Teba samo malo dobre volje i treznih glava (mislim hladnih da se BELA ne uvredi). Sve se dogovori na radost svih. Predsjedništvo kluba, osnivaći, stariji članovi, administrator, neznam tko još sve, javite se po ovom pitanju. Osim toga RADO BIH SE UČLANIO :lol:
Slazem se. A u vezi zadnje tvoje zelje, nadam se da ce odgovorni zapaziti ih i poraditi na tome. :D


Vrh
   
PostPostano: sri svi 09, 2007 12:23 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 8:20 pm
Postovi: 1688
Vozi: S60 2.5T summum 2005
Lokacija: Zapresic, okolica
Citat:
Prijavi se i ti na SR, postani dio team-a, pa da vidiš kakve mi to koristi imamo iz prve ruke.

Svoj auto slažem gotovo sam, do sada nema jedne uložene lipe u njega od strane bilo kakvog sponzora, sve dijelove plaćam doslovno svojim znojem i krvlju i zbog toga se u mnogo čemu odričem. O ciframa koje su uložene u auto uopće ne želim diskutirati. Glupo je uopće pomišljati da meni na autu ostaje materijalna vrijednost zbog sponzorstva od strane AK Biškup, jer ako nisi znao, tražili smo, a i dobili, ISKLJUČIVO da nam se plate samo osnovni troškovi pristupanja na SR, a to su kotizacija i licence.

S druge strane, naši auti će trpiti izuzetna opterećenja tih dana, abnormalno trošenje guma, lamele, kočnica, goriva i sveg ostalog, a u svrhu, osim osobnog gušta, i u promicanje NAŠEG kluba, te naravno, AK Biškup, kao sponzora i prijatelja kluba. Isto tako, nas trojica plus mehaničari, provest ćemo cijeli dan tamo (od 6 ujutro do kasnih sati), što tebi možda ne predstavlja nešto u životu, no meni kojem niti dan od 48h ne bi bio dovoljan, znači još jedan vid odricanja i gubitka.
Street race smo vozili i prije sponzora i vozimo ga iz čistog gušta, bez ikakvog profita, tako da te molim da se suzdržiš od ovakvih komentara "imam dojam da ste se uplasili ili sta vec da vam sad nekakvi ja hocu to uskratiti", jer vrijednost koju ostvarujemo od strane sponzora, u odnosu na ulaganja u aute razlikuju se u nekoliko redova veličine. Pri tome ne želim reći da nam se ne pomaže na taj način, čak što više, ove godine ne bismo niti nastupali da ne vidimo i više ciljeve, osim samog gušta.

Isto tako te molim da se ova rasprava završi ovdje i nastavi na slijedećem sastanku, jer smatram da šteti svima nama, vodeći ju na ovaj način i ovim tonom.
Zasto sam znao da ce odgovor biti takav. Kud ste ti i Zlaya otisli, jos malo pa cemo o "stoljecu sedmom". Molim te ponovno procitaj moj pocetni post ili dva, sve se ticalo nekih BUDUCIH aktivnosti i nekakvih BUDUCIH eventa i dogovora i BUDUCIH pravila igre. Nista ne impliciram, nema nista izmedju redaka, molim vas da to shvatite tako. Ono sto je napravljeno je napravljeno, potpuno podrzavam. Koliko veliki font da za to stavim, 50 tocaka dovoljno?
Sve sto kazes gore ti ne osporavam i nemam zasto. Nisam znao sto ste dobili, na kraju krajeva me se osobno niti ne tice. Koliko god pratim forum to nisam nigdje procitao. A mislim da bi bilo fer da i ostali clanovi VKH a koji ne sudjeluju u VRT budu upoznati sa time. I molim te bez osobnih kvalifikacija tipa "predstavljati nesto u zivotu" jer smatram da nemas nikakvog povoda za to.
I ja vam najstvarnije zelim puno uspjeha i u Gorici i dalje, ma koliko vam ta moja zelja malo ili puno znacila.
Pozdrav, Branimir


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sri svi 09, 2007 12:25 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 8:20 pm
Postovi: 1688
Vozi: S60 2.5T summum 2005
Lokacija: Zapresic, okolica
Citat:
Ispricavam se svima sto sam neke stvari krivo interpretirao/iznesao. I stoga brisem ovaj post, te se nadam da nema ljutnje. Nadam se da ce rasprava dovest do konstruktivnih rijesenja, a ne do sukoba koji su po meni rezultat krive interpretacije
Ja (barem se nadam) nisam s nikim u sukobu. Ako netko krivo interpretira/pogodjen je mojim stavovima, mogu mu ih pojasniti. Bez nepotrebnog sirenja teme.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sri svi 09, 2007 12:40 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 8:20 pm
Postovi: 1688
Vozi: S60 2.5T summum 2005
Lokacija: Zapresic, okolica
Citat:
Evo i mene u laganu raspravu

Možda sam pogriješio što sam stavio majice u ovu temu :oops: , ali namjere nisu bile takve kakvima su ih neke osobe shvatile.
Majice su izrađene isključivo za promociju VKH i Auto kuće Biškup na SR-u i to je bilo dogovoreno sa osnivačima VKH..

A da ja osobno imam neke koristi od toga nebi rekao, sav moj rad i trud oko razvoja VKH je zbog ljubavi prema Volvo automobilima a ne zbog osobne koristi... mislim da su to shvatili svi koji su me upoznali ili imali prilike komunicirati samnom preko PP, kojih svaki dan dobivam cca preko 10 kom.

A pošto je moja firma izdvojila novce za majice mislim da je OK da na njima piše Auto kuća Biškup, a da na majicama VKH piše A.K.B to ne tražim niti sam imao namjeru, to će odlučiti članovi VKH. :!:

Pozdrav i sorry :lol:
Hajd da i tebe oplahnem. :D :D Nadam se da se zbog mojih stavova nisi nasao pogodjen. I zbog mene se ne moras ispricavati.
Dakle, vrlo sam ti zahvalan oko ulozenog truda, novaca, vremena i volje u ovaj projekt. Nisam osporavao da kad si vec platio majice da na njih napises sto hoces, nego da sa klupskog kuta gledanja to nije bas......ok. I ti si clan kluba kao i ja. Tvoj je doprinos daleko veci, svi clanovi te trebaju ili ce te trebati (ukljucujuci i mene). Ok, neka pise Biskup, Katarina Zrinska... ali neka klub plati te majice i odredi da budu bas takve. Ponavljam, u buducnosti. Ako nece biti u stanju (a voljan sam doprinjeti da bude u stanju) onda ne preostaje nista drugo nego ovakve privatne inicijative.

Ovime zakljucujem svoje sudjelovanje u raspravi na temu majica. Mislim da sam sve objasnio, i vise od jednom. A tko ne zeli shvatiti tu nema pomoci.
Pozdrav Varazdincima


Vrh
   
PostPostano: sri svi 09, 2007 9:05 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:09 pm
Postovi: 1279
Lokacija: Zagreb
:D :D :D :D


Zadnja izmjena: zlaya, dana/u sri svi 09, 2007 9:11 am, ukupno mijenjano 1 put.

Vrh
   
PostPostano: sri svi 09, 2007 9:10 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:09 pm
Postovi: 1279
Lokacija: Zagreb
Citat:
Citat:
Prijavi se i ti na SR, postani dio team-a, pa da vidiš kakve mi to koristi imamo iz prve ruke.

Svoj auto slažem gotovo sam, do sada nema jedne uložene lipe u njega od strane bilo kakvog sponzora, sve dijelove plaćam doslovno svojim znojem i krvlju i zbog toga se u mnogo čemu odričem. O ciframa koje su uložene u auto uopće ne želim diskutirati. Glupo je uopće pomišljati da meni na autu ostaje materijalna vrijednost zbog sponzorstva od strane AK Biškup, jer ako nisi znao, tražili smo, a i dobili, ISKLJUČIVO da nam se plate samo osnovni troškovi pristupanja na SR, a to su kotizacija i licence.

S druge strane, naši auti će trpiti izuzetna opterećenja tih dana, abnormalno trošenje guma, lamele, kočnica, goriva i sveg ostalog, a u svrhu, osim osobnog gušta, i u promicanje NAŠEG kluba, te naravno, AK Biškup, kao sponzora i prijatelja kluba. Isto tako, nas trojica plus mehaničari, provest ćemo cijeli dan tamo (od 6 ujutro do kasnih sati), što tebi možda ne predstavlja nešto u životu, no meni kojem niti dan od 48h ne bi bio dovoljan, znači još jedan vid odricanja i gubitka.
Street race smo vozili i prije sponzora i vozimo ga iz čistog gušta, bez ikakvog profita, tako da te molim da se suzdržiš od ovakvih komentara "imam dojam da ste se uplasili ili sta vec da vam sad nekakvi ja hocu to uskratiti", jer vrijednost koju ostvarujemo od strane sponzora, u odnosu na ulaganja u aute razlikuju se u nekoliko redova veličine. Pri tome ne želim reći da nam se ne pomaže na taj način, čak što više, ove godine ne bismo niti nastupali da ne vidimo i više ciljeve, osim samog gušta.

Isto tako te molim da se ova rasprava završi ovdje i nastavi na slijedećem sastanku, jer smatram da šteti svima nama, vodeći ju na ovaj način i ovim tonom.
Zasto sam znao da ce odgovor biti takav. Kud ste ti i Zlaya otisli, jos malo pa cemo o "stoljecu sedmom". Molim te ponovno procitaj moj pocetni post ili dva, sve se ticalo nekih BUDUCIH aktivnosti i nekakvih BUDUCIH eventa i dogovora i BUDUCIH pravila igre. Nista ne impliciram, nema nista izmedju redaka, molim vas da to shvatite tako. Ono sto je napravljeno je napravljeno, potpuno podrzavam. Koliko veliki font da za to stavim, 50 tocaka dovoljno?
Sve sto kazes gore ti ne osporavam i nemam zasto. Nisam znao sto ste dobili, na kraju krajeva me se osobno niti ne tice. Koliko god pratim forum to nisam nigdje procitao. A mislim da bi bilo fer da i ostali clanovi VKH a koji ne sudjeluju u VRT budu upoznati sa time. I molim te bez osobnih kvalifikacija tipa "predstavljati nesto u zivotu" jer smatram da nemas nikakvog povoda za to.
I ja vam najstvarnije zelim puno uspjeha i u Gorici i dalje, ma koliko vam ta moja zelja malo ili puno znacila.
Pozdrav, Branimir

Očito smo te nas pet krivo shvatili pa nam to sad trebaš ovdje pojašnjavat i mi se tebi trebamo izvinjavat za neke insinuacije, no fakat nebi ovdje više o tome jer mi to fakat ide na živece, bumo to na sljedećem sastanku raspravili jer ti očito tcode,gonzo i ja nekaj smetamo ili si se našo povređen nečim, organizacijom VRT,sudjelovanjem na streetraceu,članovima VRT....???? a pošto si znao kakvi će odgovori bit a mi nismo budeš nam to pojasnio na sljedećem sastanku jer smo mi očito u sedmom stolječu iako je 21 pa nismo na istoj valnoj duljini jer ja nisam išao s takvim ciljem da ovo radim iz neke koristi kako navodiš i smješno mi je kad to kažeš, to radim isključivo zbog kako kiki kaže ljubavi prema VOLVO automobilima i samim tim za dobrobit VKH i naravno našeg PRVOG sponzora a onda iz svog gušta i tcode ti je pojasnio s čim nas VOLVO BIŠKUPIĆ sponzorira no kako kažeš to te se ne tiče jer ni sam nisi svjestan kako će to tam izgledat i kolko taj evet znači za VKH a gonzo ti je napiso vozili smo mi bez ikoga i ove godine fakat nismo razmišljali da će mo vozit ali kad smo se učlanili u klub i kako je to super krenulo s puno elana tako je ispalo da bi na ovaj način bilo dobro promovirat klub i u to smo krenuli isključivo zbog kluba , što si mislio s prvim postom to si i postigao jer sumnjam da smo te svi krivo razumjeli ili tak nešto u tom stilu, jer ovo kad kažeš BUDUĆIH to ti stalno pojašnjavam kroz moje postove i pojam navijačkih i klubskih majica, a nebrini se kako je kiki naveo sve je legalno znači u dogovoru s vodstvom kluba koju su bili na sastanku u VŽ gdje je to tako dogovoreno i još niz drugih stavri oko tog, ništa individualno i iz koristi koju ću imat trgajući svoj VOLVO DVA DAN bezpoštedno i pekući se od ujuto cca 6 do 22 sata na plus 30 noseći i braneći boje kluba,sponzora i predstvljajući sami auto.

Svaka nam želja puno znači jer smo svi mi ipak na istoj strani i trebamo bit pomažući se u raznim stvarima zato smo i članovi kluba , ja ću to osobno uvjek radit za sve ovdje i niš mi neće bit problem ak mogu pomoć našim članovima, i bilo bi mi najdraže kad prođem pistom u gorici da moji, naši navijači budu najglasniji i najbrojniji tako da bi bilo ljepo da nas ide u što većem broju ,da nas svi primjete jer to nam je i cilj da promičemo naš klub i prije svega VOLVO kojeg svi tako neuzrecivo volimo!

pozdrav

VIDIMO SE U GORICI


Zadnja izmjena: zlaya, dana/u sri svi 09, 2007 9:14 am, ukupno mijenjano 1 put.

Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 62 posta ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 5 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan