Sada je: ned tra 28, 2024 7:42 pm.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 50 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sub lip 23, 2007 7:11 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:16 pm
Postovi: 4712
Citat:
Kad ste svi na moru kaj mislite da ja nis :?: Malo morgen upravo gledim more i je ga vruće je idem se itit u morjee......
Posle vam bum povedal kak je to kad na autocesti rukne guma pri jedno 130 na vuru a rezerve nema samo jebeni sprej.....
Kaj oces reci da nijesi imel srece :lol:

_________________
Kad već mora biti onda nek bude Volvo


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sub lip 23, 2007 8:54 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 7:35 pm
Postovi: 2877
Vozi: Audi A4 8W
Lokacija: zagreb/graz
Citat:
Kad ste svi na moru kaj mislite da ja nis :?: Malo morgen upravo gledim more i je ga vruće je idem se itit u morjee......
Posle vam bum povedal kak je to kad na autocesti rukne guma pri jedno 130 na vuru a rezerve nema samo jebeni sprej.....
ista stvar se zlayi dogodila ..čovjek nikad nije mjenjao gumu u svojoj vozačkoj karijeri i stavi plin na volva i pravac na more i naravno kad nemaš rezervnu onda te baš hoće ,ošla guma da joj ni 100 sprejeva ne pomaže.
al i taj sprej koliko ja znam bez kompressora ne pomaže jer treba gumu i nekako napumpat :roll:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sub lip 23, 2007 8:59 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto lip 05, 2007 8:14 am
Postovi: 1427
Vozi: volvo 850
Lokacija: beli zagreb grad
Citat:
Citat:
Kad ste svi na moru kaj mislite da ja nis :?: Malo morgen upravo gledim more i je ga vruće je idem se itit u morjee......
Posle vam bum povedal kak je to kad na autocesti rukne guma pri jedno 130 na vuru a rezerve nema samo jebeni sprej.....
ista stvar se zlayi dogodila ..čovjek nikad nije mjenjao gumu u svojoj vozačkoj karijeri i stavi plin na volva i pravac na more i naravno kad nemaš rezervnu onda te baš hoće ,ošla guma da joj ni 100 sprejeva ne pomaže.
al i taj sprej koliko ja znam bez kompressora ne pomaže jer treba gumu i nekako napumpat :roll:
onaj sprej s omv-a napumpa gumu na 1.8 bar takao da odam ha odes na najbilu pumpu i nadsukas zrak s kompresorom.

_________________
Butt Sex is WilD, And it Don´t Cause No CHILD!!!
http://www.zm-design.com" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sub lip 23, 2007 10:55 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 7:35 pm
Postovi: 2877
Vozi: Audi A4 8W
Lokacija: zagreb/graz
zvuči dobro al baš me zanima kako je nenad prošao sa tim sprejom :shock:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sub lip 23, 2007 10:58 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:16 pm
Postovi: 4712
Ajde .... NENADEEEEEEE.... javi seeeeeeee da cujemo kako jeeeeeeeee !!!

_________________
Kad već mora biti onda nek bude Volvo


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sub lip 23, 2007 11:01 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned ožu 18, 2007 8:58 pm
Postovi: 1793
Vozi: V40 1.9 DI
Lokacija: Strmec,Sv.Nedelja
EVO MEEEEEEEEEEEEEEEE!


HAHAHAHA znam da trebate Nenada iz Jaske!




Ali nema veze,samo da se i ja javim da vidite da sam ziv.Pocela mi je sezona rashladne tehnike pa sam pretrpan poslom i jako malo imam vremena za ostalo!Ali cu za nas klub naci uvijek vremena pa makar ne iso na gablec!!!!!!!!!


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned lip 24, 2007 10:23 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: ned tra 01, 2007 7:52 pm
Postovi: 4520
Vozi: volvo a kaj bi drugo
Lokacija: Jaska
A evo me.Kaj ste navalili,ja sam na odmoru.A pitali ste zasprej :?: Kaj bu ku ac sprej kad je rupa velika kak čep od rezervoara a i guma u totalnom k.Volač pun ko čep + prikolica puna ja prašim 120-130 kad odjemput DUM tudutudutudu.....al volvač ni trunke ni levo ni desno ma je tenk i to onaj pravi.Jedanput mi je davno tak pukla guma na golfu ista brzina negde i gol bogme otišel u stranu malo jebeno.Stanem ja sa strane ono prva leva u komadićima.Otprem ja gepek i gledam onaj sprej a doma na dvorištu rezerva a je kad ni bilo mesta za nju.Zovem bratića odi doma po gumu ja sm ti na nekom kilometru autoceste i dojdi po mene.Morete si misliti kaj mi je sve zgovoril.Sedim ja tak u autu klima dela senzur pokaziva vanjsku temp 46 i došel je bratić za jedno vuru i pol.A tek onda menjanje gume na autocesti pogotovo lijeve a oba dvije trake autoceste pune ko čep pa ju ti sad promjeni ak si frajer a auti samo po plinu(jebem ti plin).Sve u svemu put od Jaske do Pag je trajal 7 i pol vur.Ali ko za inat prvi put krenem na more od kad sam ugreadl plin i evo sranja.Ma jeba vas sprej niš bez rezervne gume i ende :( :D

_________________
850 T-5 lpg
850 TDI-ČAĐO (Više ga nimam)

WG-tjuner
Raskapam tuđe 850-ke ko da su moje!
Koji puta uspijem nešto i popraviti!


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto lip 26, 2007 5:23 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:09 pm
Postovi: 1279
Lokacija: Zagreb
Dečki zajebite te sprejeve i gluposti, ja sam tak popušio prošle godine na Plitvicama, katastrofa, kad idete na dalji put stavite u bunker obavezno rezervnu gumu jer taj sprej imam osječaj da može zaštopat rupu debljine igle, i od kad sam popljugao na Plitvicama sva sreća da imam jednog frenda u Korenici koji mi je pomogao, i naravno da je bila nedjelja, uvijek stavim u bunker rezervnu gumu koja je manjih dimenzija i bezbrige! :!:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet lip 29, 2007 12:38 pm 
Offline

Pridružen/a: pet tra 13, 2007 1:31 pm
Postovi: 137
Ne kužim zašto uopće netko nema rezervnu gumu u bunkeru??? Koja je to debilana sad?
:?: :?: :?: :?:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet lip 29, 2007 1:13 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:06 pm
Postovi: 5723
Vozi: Nissan 350z
Lokacija: Zagreb
Citat:
Ne kužim zašto uopće netko nema rezervnu gumu u bunkeru??? Koja je to debilana sad?
:?: :?: :?: :?:
Zato što se u prtljažnom prostoru predviđenom za rez. kotač smješta spremnik za LPG.

_________________
"Svi imaju pravo na mišljenje i svi ga imaju pravo izreći, ali ako iznosite mišljenje o temi o kojoj pojma nemate, onda dozvolite i drugima, koji o tome nešto znaju da vam kažu da ste budala."


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet lip 29, 2007 2:44 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:09 pm
Postovi: 1279
Lokacija: Zagreb
Citat:
Ne kužim zašto uopće netko nema rezervnu gumu u bunkeru??? Koja je to debilana sad?
:?: :?: :?: :?:
Ti si sigurno neka šaljivdžija, pa di bi ti vozio rezervnu gumu gdje ti je inače stajala kad se tu nalazi boca od LPG a ktome žene ko žene najradije bi sa sobom na godišnji povukle pol ormara da mogu, pa dodaj još dijete , svoje gaće i japanke, ma zajebi to sve, od kad sam najebo prošle godine misleći kako će mi taj supersprej :shock: pomoć ak nedaj bože probušim gumu, prvo mi u bunker ide rezervna guma a onda sve ostalo i vozi miško :!: :!:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet lip 29, 2007 2:52 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: ned tra 01, 2007 7:52 pm
Postovi: 4520
Vozi: volvo a kaj bi drugo
Lokacija: Jaska
U potpunosti podržavam razmišljanje Zlaye i Tcoda.Meni je dosta samo se jednom se zajebati :?

_________________
850 T-5 lpg
850 TDI-ČAĐO (Više ga nimam)

WG-tjuner
Raskapam tuđe 850-ke ko da su moje!
Koji puta uspijem nešto i popraviti!


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet lip 29, 2007 3:02 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
A kaj da ideš recimo s motorom i probuši se guma usred neke vukojebine? A nemaš ni sprej, ni gumu ni gedore, samo jedan šarafciger, ključ 13 i ključ za svjećice :)


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet lip 29, 2007 3:42 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pon svi 14, 2007 2:02 pm
Postovi: 1001
Vozi: S80
Lokacija: Šibenik
Citat:
Citat:
Ne kužim zašto uopće netko nema rezervnu gumu u bunkeru??? Koja je to debilana sad?
:?: :?: :?: :?:
Zato što se u prtljažnom prostoru predviđenom za rez. kotač smješta spremnik za LPG.
Da dobro veliš, al se mi nekak malo čini ta litraža cilindrenog spremnika... :(

_________________
S80 2.4i '00 140KS LPG
S80 2.4D '09 195KS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet lip 29, 2007 9:53 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: pet vel 23, 2007 1:06 pm
Postovi: 2296
Vozi: xxxxx
Lokacija: VŽ/ZG
Citat:
A kaj da ideš recimo s motorom i probuši se guma usred neke vukojebine? A nemaš ni sprej, ni gumu ni gedore, samo jedan šarafciger, ključ 13 i ključ za svjećice :)
Jebo si ježa :x


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 50 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan