Sada je: ned tra 28, 2024 7:59 pm.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 19 postova ]  Stranica Prethodna 1 2
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: čet kol 28, 2008 5:22 pm 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: pet svi 30, 2008 8:20 pm
Postovi: 376
Lokacija: Jasenovac
2.6 ne-quattro u a4 ne ide ispod 15L, a kamoli ovo, inače za neinformirane audiji su teške lokmare, tj. audi benzinci, to je strašno koliko tim autima treba goriva, a plin za taj auto košta 2000€+atest i pizdarije na tehničkom, a inače vozit a4 po zagrebu nije baš neka pamet - a4 i passati inače dijele isti kretenski ovjes sa 14 ramena iliti nosivih elemenata prednjeg ovjesa, i to košta zamjensko oko +4000kn, a rasturi se po lošoj cesti za godinu max. dvije, i inače audi v6 motori imaju osjetljive katalizatore i lamba sonde, e pa sad ko voli nek izvoli... I moje skromno mišljenje je da su dosta precijenjeni za ono što pružaju... Ja osobno bih za 14k eura uvezao sam izvana bmw 330xd ili 320d karavana iz njemačke 2002-2003. godinu jer su kod nas preskupi, to je po pitanju udobnosti, kvalitete, motora, svega jedno 2 stepenice više iznad a4, kome smeta zadnji pogon uzme xd i opet dobro. Ne znam zašto ti treba awd, to nisi napomenuo, jer ako nisi svakovikendni lovac ili sl. to je suludo kupovati uz sva čuda moderne tehnologije tipa esp,asc,asr,dsc,dsa i sl., jer svi ti awd auti srednje klase nemaju ništa bolja svojstva van ceste, a samo troše u prosjeku 2L skupog benzina više, a to je nepotrebno...

_________________
Ako je sve pod kontrolom, jednostavno ne voziš dovoljno brzo!!!!! (by Walter Rohrl)


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet kol 29, 2008 11:38 am 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: pet lip 15, 2007 12:19 am
Postovi: 413
Vozi: S60 D5, 2002.
Lokacija: Zagreb, Maksimir
to je tu kod mene (oko 500 m) mogu ti ja otić pogledat.

Svojevremeno je bio jedan range rover za neku siću, i subaru impreza karavan (naravno ne sjećam se koje su bile cijene.

Radi ti svaki dan do 18h.

_________________
slika

VOLVO swinger/sfinger


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet kol 29, 2008 6:03 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub ožu 15, 2008 9:41 pm
Postovi: 972
Vozi: Mercedes e550
Lokacija: Schwäbisch Gmünd
Citiram vlasnika audia sa titronic-om quattro: nemoreš virovat koliko to auto troši, kvarovi su nevjerovatno skupi mislim da bi i Bill Gates poludio sa njim, meni je prvi kvar bio podizači stakala, pa je getriba propišala, pa sam morao mijenjati sve naprijed na kotačima i ovjesu jer je govno napravljeno od aluminija i ako se penješ po ivičnjacima to ti je kraj ovjesu itd.
Moj ti je savjet da ipak malo bolje razmisliš i pokušaš pronaći nekog sa istim autom i porazgovaraš o iskustvu pa onda odluči


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet kol 29, 2008 6:31 pm 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: pet svi 30, 2008 8:20 pm
Postovi: 376
Lokacija: Jasenovac
Hehehe, sansi nisam jedini koji je to sve vidio i koji to tvrdi...

_________________
Ako je sve pod kontrolom, jednostavno ne voziš dovoljno brzo!!!!! (by Walter Rohrl)


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 19 postova ]  Stranica Prethodna 1 2

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan