Sada je: pon tra 29, 2024 1:36 pm.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 11 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: uto vel 09, 2010 1:06 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:16 pm
Postovi: 4712
Dečki, vi koji se više kužite u tu tehniku, dobivam ove uredjaje po 250 kn sa pdv-om, skoro 200 komada u kompenzaciju, pa ne znam da'l to da uzimam ili ne, navodno, ne pušim baš priče pogotovo u ono u kaj se ne kužim, to ja kao neka vjerna kopija dreambox-a koji je xx puta skuplji ... ?? Anyone ?? Cijena je sa pdv-om, dakle cijena za krajnjeg korisnika, uredna garancija pismena 1 god.



Prilagođen prijemu digitalnog zemaljskog signala u regiji!
Automatska PAL/NTSC pretvorba
1000 memorijskih mjesta za TV i radio kanale
8 različitih favorite grupa
Višejezični OSD izbornik
Slika u grafici (PIG)
Prokaz izbornika u 256 boja
Traženje kanala automatski , ručno i mrežno
Različite funkcije za uređivanje kanala (favorite, pomicanje, zaključavanje, preskakanje, brisanje, promjena imena, traženje, sortiranje)
Kontrola kanala za roditelje
Plug and Play instalacija, s jednostavnim jezicima
Nadogradnja software-a preko USB uređaja
Subtitlovi podržani
Teletext podržan
Prijemnik ima ugrađenu jednu igricu
USB sučelje za spajanje vanjskih uređaja (USB hard disk, foto aparat, memory stick) - pregledavanje slika i video sadržaja te slušanje muzike.
Sučelje za direktno spajanje SD memorijske kartice
PVR – mogućnost snimanja video sadržaja na vanjski USB uređaj!




slika

_________________
Kad već mora biti onda nek bude Volvo


Vrh
   
PostPostano: uto vel 09, 2010 1:14 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto lip 12, 2007 12:03 pm
Postovi: 2022
Vozi: XC90 2.5T
Lokacija: Jaska
Ako dobijaš u kompenzaciji traži manju cijenu jer taj uređaj u maloprodaji dođe 250kn.
http://www.mke.hr/shop/product_info.php?products_id=571" onclick="window.open(this.href);return false;
Ja ga imam, dobar je, podržava snimanje programa na usb stick ili 2.5" hard disc, ima i utor za SD karticu. Podržava divix, mp3, sve u svemu dobar uređaj ali usporedbe sa dream box-om su smiješne


Vrh
   
PostPostano: uto vel 09, 2010 1:24 pm 
Offline

Pridružen/a: sri lis 29, 2008 8:45 pm
Postovi: 55
Citat:
Dečki, vi koji se više kužite u tu tehniku, dobivam ove uredjaje po 250 kn sa pdv-om, skoro 200 komada u kompenzaciju, pa ne znam da'l to da uzimam ili ne, navodno, ne pušim baš priče pogotovo u ono u kaj se ne kužim, to ja kao neka vjerna kopija dreambox-a koji je xx puta skuplji ... ?? Anyone ?? Cijena je sa pdv-om, dakle cijena za krajnjeg korisnika, uredna garancija pismena 1 god.
Moji ga imaju doma, i nisam bas presretan, a nedavno sam ga kupio. Snima na usb i moze se pritisnuti pauza i onda isto snima, pa se nastavi gledati program. Medjutim ponekad ima problema sa inicijalizacijom usb uredjaja, par puta se smrznuo, a i cijena od 250kn je prevelika jer toliko kosta u ducanu pa se neces previse usreciti (al ako je to il nista onda ipak bolje to). Mozes gledati video koji se rastegne preko cijelog ekrana nezavisno od formata videa i tipa televizora, pa se tako desi da odreze rubne dijelove slike prilikom tog povecanja.
I onaj elektronski vodic kroz programe mi ne radi kako treba. Mozda ima neki novi software za njega koji bi rijesio te gluposti, al ja po tome necu prckat jer ako stari ostane bez televizije na dan dva nece biti zadovoljan :-) Vidio sam i neke Strong uredjaje koji snimanju i djelovali su mi stabilnije (doduse nisam pustao video sa usb-a da vidim dal i oni rastezu sliku).


Vrh
   
PostPostano: uto vel 09, 2010 1:38 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:16 pm
Postovi: 4712
Znam da toliko košta u MKE, kad istog uvoze i dilaju, probat ću skinut cijenu, ali čini mise da bolje da to uzmem nego niš, po 250 kn ih ja onda prodam i dobim keš dobrim dijelom, dio se tak proda na kartice, na obročnu otplatu i sl. Tak da si bar izvučem keš.

Hvala u svakom slučaju.

_________________
Kad već mora biti onda nek bude Volvo


Vrh
   
PostPostano: uto vel 09, 2010 4:24 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto lip 12, 2007 12:03 pm
Postovi: 2022
Vozi: XC90 2.5T
Lokacija: Jaska
Citat:
Citat:
Dečki, vi koji se više kužite u tu tehniku, dobivam ove uredjaje po 250 kn sa pdv-om, skoro 200 komada u kompenzaciju, pa ne znam da'l to da uzimam ili ne, navodno, ne pušim baš priče pogotovo u ono u kaj se ne kužim, to ja kao neka vjerna kopija dreambox-a koji je xx puta skuplji ... ?? Anyone ?? Cijena je sa pdv-om, dakle cijena za krajnjeg korisnika, uredna garancija pismena 1 god.
Moji ga imaju doma, i nisam bas presretan, a nedavno sam ga kupio. Snima na usb i moze se pritisnuti pauza i onda isto snima, pa se nastavi gledati program. Medjutim ponekad ima problema sa inicijalizacijom usb uredjaja, par puta se smrznuo, a i cijena od 250kn je prevelika jer toliko kosta u ducanu pa se neces previse usreciti (al ako je to il nista onda ipak bolje to). Mozes gledati video koji se rastegne preko cijelog ekrana nezavisno od formata videa i tipa televizora, pa se tako desi da odreze rubne dijelove slike prilikom tog povecanja.
I onaj elektronski vodic kroz programe mi ne radi kako treba. Mozda ima neki novi software za njega koji bi rijesio te gluposti, al ja po tome necu prckat jer ako stari ostane bez televizije na dan dva nece biti zadovoljan :-) Vidio sam i neke Strong uredjaje koji snimanju i djelovali su mi stabilnije (doduse nisam pustao video sa usb-a da vidim dal i oni rastezu sliku).
http://www.megaupload.com/?d=UET6A6IF" onclick="window.open(this.href);return false; ovo je zadnji update softwarea, riješava probleme smrzavanja kod EPG-a, što se tiče smrzavanja kod inicijalizacije usb-a, 99% da je problem u usb sticku tj premalog je kapaciteta. Mene je zezao sa 4gb, sad sa 8gb stickom radi odlično.


Vrh
   
PostPostano: sri vel 10, 2010 2:46 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: sri pro 10, 2008 11:16 am
Postovi: 1357
Vozi: 850 2.0 plin
Lokacija: Koprivnica
Uređaj nije nošto extra, ali te novce vrijedi osobito ako je u pitanju kompezacija. Svakako probaj pregovarati o cijeni, jer je to cijena u maloprodaji ne samo MKE nego i Frigo i još neki. Također vidi da li ćeš moći uzimati od ljudi kupone za DVB-T. Nemaš puno vremena za razmišljanje, jer se 3. ožujka gasi analogni signal u Zagorju. Sretno! :wink:

_________________
You drive BMW if you want to be someone!
You drive Mercedes if you are someone!
You drive Volvo if you don't care!


Vrh
   
PostPostano: sri vel 10, 2010 3:04 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:16 pm
Postovi: 4712
Citat:
Uređaj nije nošto extra, ali te novce vrijedi osobito ako je u pitanju kompezacija. Svakako probaj pregovarati o cijeni, jer je to cijena u maloprodaji ne samo MKE nego i Frigo i još neki. Također vidi da li ćeš moći uzimati od ljudi kupone za DVB-T. Nemaš puno vremena za razmišljanje, jer se 3. ožujka gasi analogni signal u Zagorju. Sretno! :wink:
Kupone primam još od 10 mj 2009 :!: A ove uređaje sam uzeo, u petak mi dolaze prva tura, tako da ih ja prodajem po 249,99 po svojim dučanima, keš, čekovi, kartice, obročna otplata zag. banka maestro/mc/visa 2-24 rate :wink:

_________________
Kad već mora biti onda nek bude Volvo


Vrh
   
PostPostano: sri vel 10, 2010 3:12 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 7:47 pm
Postovi: 4486
Vozi: 740 GL ,1989......S90 3.0 24v
Lokacija: Donja Bistra
Citat:
Citat:
Uređaj nije nošto extra, ali te novce vrijedi osobito ako je u pitanju kompezacija. Svakako probaj pregovarati o cijeni, jer je to cijena u maloprodaji ne samo MKE nego i Frigo i još neki. Također vidi da li ćeš moći uzimati od ljudi kupone za DVB-T. Nemaš puno vremena za razmišljanje, jer se 3. ožujka gasi analogni signal u Zagorju. Sretno! :wink:
Kupone primam još od 10 mj 2009 :!: A ove uređaje sam uzeo, u petak mi dolaze prva tura, tako da ih ja prodajem po 249,99 po svojim dučanima, keš, čekovi, kartice, obročna otplata zag. banka maestro/mc/visa 2-24 rate :wink:
A moj kupon mi skuplja prašinu :doh: . Vjerojatno ću uzet jedan za staru pa se čujemo.

_________________
15% popusta na servis vašeg omiljenog automobila : 100 kuna
15% popusta pri kupnji rezervnih djelova za vaš omiljeni automobil : 100 kuna
Upoznati nove ljude i prijatelje :Neprocjenjivo




Volvo for Life


Vrh
   
PostPostano: sri vel 10, 2010 6:00 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pet ožu 28, 2008 4:29 pm
Postovi: 1789
Lokacija: Sv. Ivan Zelina
ak to ima snimanje na UBS, onda racunaj da je jedan prodan :)

_________________
V70, d5 autom., 163ks, '02.g. (2007.-2015.)
S80, d5 autom., 185ks, '08.g. (2015.-

pitanja u vezi arhitektonskog projektiranja, legalizacija i sl...
http://gradecki-projekt.hr/" onclick="window.open(this.href);return false;


Vrh
   
PostPostano: sri vel 10, 2010 6:13 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:16 pm
Postovi: 4712
Citat:
ak to ima snimanje na UBS, onda racunaj da je jedan prodan :)
Na UBS nema :wink: ali na USB ima :) Znaš da za tebe bude uvijek 1an viška :wink:

_________________
Kad već mora biti onda nek bude Volvo


Vrh
   
PostPostano: čet vel 11, 2010 4:17 pm 
Offline

Pridružen/a: sri lis 29, 2008 8:45 pm
Postovi: 55
Citat:
http://www.megaupload.com/?d=UET6A6IF" onclick="window.open(this.href);return false; ovo je zadnji update softwarea, riješava probleme smrzavanja kod EPG-a, što se tiče smrzavanja kod inicijalizacije usb-a, 99% da je problem u usb sticku tj premalog je kapaciteta. Mene je zezao sa 4gb, sad sa 8gb stickom radi odlično.
Ok, skinem taj update pa cu onda vidjeti. A sto se tice sticka istina je da je 4GB, probati cu sa vecim ili drugim. Hvala.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 11 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Ahrefs [Bot] i 3 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan