Sada je: sub tra 27, 2024 9:44 am.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 7 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: pon svi 26, 2008 2:55 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned sij 20, 2008 3:00 pm
Postovi: 910
Lokacija: Mihovljan, Čakovec
Dakle prodaje se Pontiac Trans Sport godina proizvodnje 1996g. 101kw, 2.3 16v ,registriran do 4 mjeseca 2009g.model namjenjen za Europsko tržište, tako da ne troši 17litara kao amer, država proizvodje SAD, orginalna kilometraža 158tkm, mašina odlična, auto je redovito i uredno servisiran. Redovito držan u garaži i nikad udaren. Očuvanost automobila sa vajnske i untranje strane je odlična, od opreme ima maksimalno što se moglo naručiti, ABS, dva zračna jastuka, 7 kožnih sjedala (nigdje potrgana), alarm sa daljinskim upravljanjem, krovne nosače, el.retrovizori, daljinsko centralno zaključavanje, pioner 10x cd- changer sad daljinskim upravljanjem,tempomat, klima u cijelom automobilu, sa autom dolaze još i zimske gume. Automobil je registriran na firmu i vozio ga je naš direktor.....i jedino sam ja s njime napravio kojih 5000km...tako da ga nije prošlo 100ljudi...stvarno je auto u tip top stanju, sad više nije potreban u firmi pa zato ide na prodaju...
auto troši cca 10litara.... plin ubaciti i to je to... moglo bi se srediti da se plin uzme na firmu, pa dođe jeftinije ugradnja plina....
početna cijena bi bila oko 8000eu....

evo zasad ova jedna slika a sutra slijede još....
slika


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon svi 26, 2008 7:58 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto lip 12, 2007 12:03 pm
Postovi: 2022
Vozi: XC90 2.5T
Lokacija: Jaska
Auto je mrak za veću obitelj, na žalost, bez obzira što je jako očuvan, teško ćeš ga prodati za tu cijenu, prijatelj je kupio isti takav samo je 1998 god. i imao je već ugrađen plin, platio ga je poprilično manje, iznos sad neću spominjati...


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon svi 26, 2008 8:27 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned sij 20, 2008 3:00 pm
Postovi: 910
Lokacija: Mihovljan, Čakovec
Citat:
Auto je mrak za veću obitelj, na žalost, bez obzira što je jako očuvan, teško ćeš ga prodati za tu cijenu, prijatelj je kupio isti takav samo je 1998 god. i imao je već ugrađen plin, platio ga je poprilično manje, iznos sad neću spominjati...
ma znam....to je kao ona početna cjena.....ja mislim da bi za 7000eu išao....al to među nama ovdje na forumu...
al mislim si ako ovaj vrijedi 6800 onda morate priznati da naš vrijedi 7000eu... :wink:
http://www.autoglobal.hr/automobili/pon ... view/14456

inače bla_bla dobro si reko auto je stvarno mrak....kad usporedim s našim "traktorom" chyslerom voyagerom i to još dizelašom....ma to su brda i doline razlike....u pontiacu si ko u spejs šatelu :lol: a u chrysleru ko na IMT-u :lol:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon svi 26, 2008 9:25 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pet ožu 28, 2008 4:29 pm
Postovi: 1789
Lokacija: Sv. Ivan Zelina
Citat:
loool... nemoj me zezati da covek ima tepihe za pred kucu staviti u autu... loool... jos pise welcome... loooooooooool :lol: :lol: :D :D

_________________
V70, d5 autom., 163ks, '02.g. (2007.-2015.)
S80, d5 autom., 185ks, '08.g. (2015.-

pitanja u vezi arhitektonskog projektiranja, legalizacija i sl...
http://gradecki-projekt.hr/" onclick="window.open(this.href);return false;


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon svi 26, 2008 9:29 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned sij 20, 2008 3:00 pm
Postovi: 910
Lokacija: Mihovljan, Čakovec
Citat:
Citat:
loool... nemoj me zezati da covek ima tepihe za pred kucu staviti u autu... loool... jos pise welcome... loooooooooool :lol: :lol: :D :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nažalost tu opremu naš nema...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon svi 26, 2008 11:37 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto lip 12, 2007 12:03 pm
Postovi: 2022
Vozi: XC90 2.5T
Lokacija: Jaska
Citat:
Citat:
loool... nemoj me zezati da covek ima tepihe za pred kucu staviti u autu... loool... jos pise welcome... loooooooooool :lol: :lol: :D :D
Pa kako ne kužiš, u ovome autu se osjećaš kao kod kuće :lol: :lol: :lol:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sri svi 28, 2008 2:09 am 
Offline
.
.

Pridružen/a: sub svi 26, 2007 10:34 pm
Postovi: 204
Ovaj monovolumen mi se oduvijek svidjao, nešto kao volvo sedmica

_________________
740 GL 2.4 TurboLUEL 1989. - 2015.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 7 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan