Sada je: sub tra 27, 2024 10:47 pm.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S60 2.4, 02g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 67 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 5 Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: čet srp 24, 2008 6:44 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned vel 25, 2007 9:16 am
Postovi: 1702
Vozi: V-iše ništa40
Lokacija: Zagreb
Citat:
servis je ovašten i iz zg je. ne bi htio blatiti dok nisam siguran. ali su činjenice da gore pali sad nego dok se nije pokvario .
Pa to je i smisao foruma (dobro, ne samo to :wink: ), da se iznose činjenice, kritike i pohvale servisima kako bi unaprijedili kvalitetu njihove usluge. Treba se znati kako tko radi,kakav je, kakav je bio ... Sve to pre masno plaćamo da bi se tolerirao fušeraj. :twisted:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet srp 24, 2008 6:47 pm 
Offline

Pridružen/a: pet kol 17, 2007 4:41 pm
Postovi: 40
stvar je u tome kaj se meni ne ide tam njima jer bum poludilil i napravil pizdariju jer su me oderali za 11.500 kn. istina radio sam zupčasti , veliki servis i kao otišla mi pumpa goriva , pa zato nije palio. stavili momci novu pumpu gore pali nego dok je trajala stara, i još k tome imaju bolju satnicu nego saborski zastupnici:)


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet srp 24, 2008 6:48 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned vel 25, 2007 9:16 am
Postovi: 1702
Vozi: V-iše ništa40
Lokacija: Zagreb
Citat:
stvar je u tome kaj se meni ne ide tam njima jer bum poludilil i napravil pizdariju jer su me oderali za 11.500 kn. istina radio sam zupčasti , veliki servis i kao otišla mi pumpa goriva , pa zato nije palio. stavili momci novu pumpu gore pali nego dok je trajala stara, i još k tome imaju bolju satnicu nego saborski zastupnici:)

Molim :shock: :shock: :shock:
Sad ću potražit post od TNT-a (S60 D5), da vidiš koliko je njega izašao servis. :shock:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet srp 24, 2008 6:50 pm 
Offline

Pridružen/a: pet kol 17, 2007 4:41 pm
Postovi: 40
kaj je bilo i tebi je puno:)))? ti si veteran daj neki savijet


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet srp 24, 2008 8:04 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned vel 25, 2007 9:16 am
Postovi: 1702
Vozi: V-iše ništa40
Lokacija: Zagreb
viewtopic.php?t=152&postdays=0&postorder=asc&start=30

Evo pogledaj post od tntsaint-a.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet srp 24, 2008 9:20 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 7:35 pm
Postovi: 2877
Vozi: Audi A4 8W
Lokacija: zagreb/graz
Citat:
ima 3 slova, nemam pojma kaj da radim
zanima me sad komentar vlasnika servisa koji se tu i tamo pojavi na forumu kad ga netko oblati (već će on dobti dojavu) :lol: :lol:
čovječe platiš toliki iznos za servis + navodno promjene i stave novu pumpu i auto opet ne pali kako treba i onda još ubjede mušteriju kak je to normalno :evil:
pa mislim ono za ovlašteni servis :shock: nemam riječi ,takvi trebaju biti sankcionirani od strane volvo carsa.

_________________
Essixtypowa
slika
MOJ AUTO JE ALKOHOLIČAR!!


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet srp 24, 2008 11:23 pm 
Offline

Pridružen/a: pet kol 17, 2007 4:41 pm
Postovi: 40
meni nije u interesu blatiti nikoga, ne mogu ja reći da su oni ne ljubazni ali da ga jebeš gore pali nego sa starom pumpom dok je palio. a pošto mi je ovo prvi auto koji vozim kod ovlaštenog servisera ,nisam znao kaj da očekujem. nije bed platiti ako se posao napravi kak bog zapovijeda. nego boli kad platiš a nije niš bolje(u mom slučaju auto ipak upali ali to nije to a servis je obavljen i uredno plaćen). a nema niti popusta za gotovinu. kak bi rekli naši stari čovijek uči dok je živ. samo me sad zanima kaj mi budu rekli zakaj je to tak. vjerovatno se pumpa mora naviknuti na auto i auto na pumpu jer se ne znaju od prije:)


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet srp 25, 2008 1:15 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned tra 22, 2007 9:34 pm
Postovi: 4136
Vozi: V70R
Lokacija: Zagreb
Citat:
meni nije u interesu blatiti nikoga, ne mogu ja reći da su oni ne ljubazni ali da ga jebeš gore pali nego sa starom pumpom dok je palio. a pošto mi je ovo prvi auto koji vozim kod ovlaštenog servisera ,nisam znao kaj da očekujem. nije bed platiti ako se posao napravi kak bog zapovijeda. nego boli kad platiš a nije niš bolje(u mom slučaju auto ipak upali ali to nije to a servis je obavljen i uredno plaćen). a nema niti popusta za gotovinu. kak bi rekli naši stari čovijek uči dok je živ. samo me sad zanima kaj mi budu rekli zakaj je to tak. vjerovatno se pumpa mora naviknuti na auto i auto na pumpu jer se ne znaju od prije:)
Nadam se da imaš račun od servisa. Lijepo s njime u Volvo servis sa tri slova i reklamacija. Gledajte rekli ste da je pumpa goriva, nakon xy dana on opet ne pali kak nije ni prije. I nemoj molim te imati taj polupobožni stav prema njima. Pa ni ime im se ne usudiš izreći. S tim nebuš niš postigl. Osim da buš još jedamput ostavil 11000 krznenih životinjica. INZISTIRAJ na tome da su promjenili nekaj kaj nije uopće moje bio uzrok kvaru. Jer i nije. Barem kak se vidi iz tvog pisanja.
Nego daj malo više o simptomima, koji je model Volva, koji motor .....

_________________
V70R 299 HP 7/2013 -
V70 2.4 170HP 12/2011 - 7/2013
V40D 115HP 11/2004 - 12/2011


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet srp 25, 2008 5:07 pm 
Offline

Pridružen/a: pet kol 17, 2007 4:41 pm
Postovi: 40
ma nije to pobožni stav , nego fino sm odgojen do jedne granice i nebi htio to pokvariti:)to je s60 d5 163 ks. .a kaj da kažem danas , idem sa posla i upali od 3 i to jedva. mislim htio sam bacit bombu na njega i na sve koji su mi bili u blizini. auto je star 5,5 g i ima 110,000km.a još k svemu tome danas je imao iste simptome kao onda kad nije htio upaliti tako počinjem sumnjati dal je uopće bila pumpa za gorivo pokvarena. da li se to može nekak ispitati ,jer sam uzel staru sa sobom. ko da sam znal da bu mi trebala:)


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet srp 25, 2008 6:50 pm 
Offline
Veteran
Veteran

Pridružen/a: uto lis 02, 2007 12:55 pm
Postovi: 868
kako znaš da je stara pumpa koju si uzeo baš iz tvog auta :?
izgleda da su brača otišli u isto vrijeme na godišnji kad im se ovakve stvari dešavaju po radioni :o


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet srp 25, 2008 10:11 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned tra 22, 2007 9:34 pm
Postovi: 4136
Vozi: V70R
Lokacija: Zagreb
Citat:
ma nije to pobožni stav , nego fino sm odgojen do jedne granice i nebi htio to pokvariti:)to je s60 d5 163 ks. .a kaj da kažem danas , idem sa posla i upali od 3 i to jedva. mislim htio sam bacit bombu na njega i na sve koji su mi bili u blizini. auto je star 5,5 g i ima 110,000km.a još k svemu tome danas je imao iste simptome kao onda kad nije htio upaliti tako počinjem sumnjati dal je uopće bila pumpa za gorivo pokvarena. da li se to može nekak ispitati ,jer sam uzel staru sa sobom. ko da sam znal da bu mi trebala:)
Da li ti se pali kakva lampica na instrument ploći. Bilo bi lijepo da se auto priključi na aparat i očitaju greške. Ovak bi mogle biti 1000 stvari. Dovoljno npr. da na radilici se ne očitaju mrtve točke i eto razloga da auto ne zapali. Mislim da su to odradili onak na brzinu i preko neke stvari. I isto tako mislim da ti je najbolje priklještiti ih s računom i autom koji ne pali. Zajaši na vrat dok ti ne poprave. Platio si pošteno popravak auta koji nije htio paliti, a on i dalje ne pali. REKLAMACIJA :twisted: :twisted: :twisted: I nedaj se zbuniti time što ti oni pričaju da je pumpa, ovo ili ono, ti se u mehaniku ne razumiješ zato si i došao u servis a ne popravljaš sam auto. I jedino što znaš je da auto i dalje ne pali a platio si masno popravak baš tog kvara i želiš da se to sredi jednom za uvijek bez ponovnog plačanja. Jer tak bi mogao promjeniti pola motora prije nego majstori metodom slučanih pogodaka i pogrešaka nađu krivca. Na koncu zakaj su majstori i stručnjaci za Volvo :?: Valjda zato jer znaju, između ostalog, diagnosticirati kvar. Metodom slučajnih pogodka i pogrešaka svatko tko zna engleski može biti mehaničar za Volvo. Traje dugo i skupo je, ali....
Osim toga uvijek se možeš potužiti i Volvo cars Hrvatskoj. Tam imamo našeg čovjeka KIKIR6 koji radi baš na pritužbama. I slobodno im to reci. Doduše KIKIR6 je na godišnjem, ali bu se vratil i slobodno i njemu na PM prijaviš problem.
A i forum je tu.

_________________
V70R 299 HP 7/2013 -
V70 2.4 170HP 12/2011 - 7/2013
V40D 115HP 11/2004 - 12/2011


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet srp 25, 2008 10:22 pm 
Offline

Pridružen/a: pet kol 17, 2007 4:41 pm
Postovi: 40
o. a mogu im samo vjerovati na riječ. malo sam lud već zbog toga:(


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet srp 25, 2008 10:24 pm 
Offline

Pridružen/a: pet kol 17, 2007 4:41 pm
Postovi: 40
ne kužim zakaj mi sad nije primio forum cijelu poruku kaj sam napisal


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet srp 25, 2008 10:27 pm 
Offline

Pridružen/a: pet kol 17, 2007 4:41 pm
Postovi: 40
nema nikakvih kompjuterskih grešaka ili nekih mehaničkih koliko ja znam i vidim i čujem. a kaj se tiče pumpe nemrem biti ziher da je moja, osim kaj im vjerujem


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet srp 25, 2008 10:27 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned tra 22, 2007 9:34 pm
Postovi: 4136
Vozi: V70R
Lokacija: Zagreb
Citat:
o. a mogu im samo vjerovati na riječ. malo sam lud već zbog toga:(
Ma nemaš kaj vjerovati ili ne vjerovati. Pa nije to religija nego mehanika. Jedino kaj te zanima je dal auto pali normalno ili ne. Ak je odogovor NE nek se lijepo primeju posla i istraže zašto je odgovor NE. I naravno poprave kvar. Čiji popravak si već platio. I ne tiče te se jal to pumpa, rame, zadnja hauba, brisać ili ziherung. Ti si došao s kvarom da auto ne pali i želiš da ti to poprave. Jako jednostavno.

_________________
V70R 299 HP 7/2013 -
V70 2.4 170HP 12/2011 - 7/2013
V40D 115HP 11/2004 - 12/2011


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 67 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 5 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan