Sada je: sub tra 27, 2024 11:04 pm.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S60 2.4, 02g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 67 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 5
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned srp 27, 2008 7:23 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned tra 22, 2007 9:34 pm
Postovi: 4136
Vozi: V70R
Lokacija: Zagreb
Citat:
dan 3.
auto više u opće ne pali, yupi !!!!!!!. mojoj sreći nema kraja.
Kaj da ti velim, s računom kod njih, makar i biciklom, i nek ga sad oni lijepo dovuku u servis :twisted: :twisted: :twisted: . Nego to što ne pali znaći da ni ne "vergla" ili "vergla" al neće prihvatiti :?:

_________________
V70R 299 HP 7/2013 -
V70 2.4 170HP 12/2011 - 7/2013
V40D 115HP 11/2004 - 12/2011


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon srp 28, 2008 1:26 am 
Offline

Pridružen/a: pet kol 17, 2007 4:41 pm
Postovi: 40
identični simptomi ko prvi put. ali 100% isti. ko da nisu ništa na njemu radili


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon srp 28, 2008 2:05 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 21, 2008 2:21 am
Postovi: 875
Lokacija: SlBrod
Imam isti auto, i jedno vrijeme sam imao sličan, ali znatno ublaženi problem. NAime, auto je palio sa dosta verglanja, ujutro hladan palio je k'o mina, al topal je trebao i do 6-7 sekundi verglanja, a kad upali, sve super. Nakon ultrazvučnog čišćenja dizni, problem rješen. Možda to nije tvoj slučaj, ali čini mi se da ni pumpa nije sigurno.
Drugo, auto ti je star kao i moj, ja imam nekih 35tkm više od tebe, i mogu ti sa sigurnošću reči da zajebeš te priče "mis smo ovlašteni servis ovo ono...". Ako je tako stručan i pametan, nek ti objasni što se pokvarilo, i zbog čega, nisi ti idiot pa da nemožeš skužit neke stvar. A onda ako ti i nije nešto jasno ovdje napišeš, pa se rješi, ima ovdje ljudi koji se kuže u mehaniku.
Da vidiš u kakvoj šupi ja svoj održavam, pao bi na guzicu. S mehaničarima ti je problem što ih ima puno, a kod nas ima jako puno auta, sve ih treba održavat, i svi se žure da ugrabe što više posla, hiperprodukcija, pa preskaču elemetarne stvari. Kako drugčije objesniti da ovlašteni servis auto od 280 ks napusti s neispravnim prednjim vilicama, i ne prekontroliranim kočnicama, koje ispuste dušu nakon 200 km. (nije u pitanju Volvo). To meni ne ide u glvau, da kad je auto već u servisu i naprave 17500 kn račun, ne pregleda kočnice i ovjes, zašto mu se to mora nacrtat. I isti ti je slučaj u ovlaštenom servisu, i kod "tvog" mehaničara. Iskreno, mene te stvari više ubijaju.
Zato, ti fino skini masku, postavi se kruto, objasni da za svoj novac očekuješ uslugu, da ćeš im je... roditelje, jer u najgorem slučaju naplačat češ se nepromjenjenih djelova, a postoji i rizik da ti oni tek zapravo i sjebu auto, a onda ...
Kolega, nema tu ljepo. I ne plačaj dok sve nije kako treba. A i onda nek ti objasne što sve stoji na računu i zašto. Pa traži svoje djelove. Ispadni gad, koga jebe, nisi živce našao na ulici.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon srp 28, 2008 7:57 am 
Offline

Pridružen/a: pet kol 17, 2007 4:41 pm
Postovi: 40
a kaj da ti kažem .kad majstori neće poslati svoju šlepu nego ju ja organiziram i plaćam. ali neka sad sam još ljući i odlučniji da ću biti smrad jer ovo ne ide nikome. a kaj je najgore ja im više ne vjerujem ni malo ,ako im se i slučajno desi da poprave auto .


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon srp 28, 2008 10:50 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub lip 23, 2007 6:05 pm
Postovi: 1143
Vozi: Made in Japan
Lokacija: Opatija
Citat:
a kaj da ti kažem .kad majstori neće poslati svoju šlepu nego ju ja organiziram i plaćam. ali neka sad sam još ljući i odlučniji da ću biti smrad jer ovo ne ide nikome. a kaj je najgore ja im više ne vjerujem ni malo ,ako im se i slučajno desi da poprave auto .
Kako bi rekli je.. im roditelje i mjenjaj majstore neznam zasto si se upce zakacio za njih kad znas da te muljaju... Popusio si foru ali drugi put mislim da kod mene nebi prosli...

MJENJAJ..... ili tuzi ko HK :lol:

_________________
850 T5 estate green olive 1997-2011

Ako sam sisao vesla, ne znaci da sam pusio gliser...


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto srp 29, 2008 12:59 am 
Offline

Pridružen/a: pet kol 17, 2007 4:41 pm
Postovi: 40
a čuj dobro sam ga popušio . sam da ja auto izvučem a onda ćemo otkriti karte. danas je bilo burno . i kaj je najgore izgubili su povjerenje toliko jako ,da ako i govore istinu ,ja im ne vjerujem


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto srp 29, 2008 12:59 am 
Offline

Pridružen/a: pet kol 17, 2007 4:41 pm
Postovi: 40
a čuj dobro sam ga popušio . sam da ja auto izvučem a onda ćemo otkriti karte. danas je bilo burno . i kaj je najgore izgubili su povjerenje toliko jako ,da ako i govore istinu ,ja im ne vjerujem


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 67 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 5

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan