Sada je: pon tra 29, 2024 9:28 am.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 117 postova ]  Stranica Prethodna 1 ... 4 5 6 7 8 Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: čet tra 10, 2008 10:12 pm 
Offline
..
..

Pridružen/a: sub pro 01, 2007 3:15 pm
Postovi: 387
I još nešto :!: Kad netko predstavlja svoj auto,piše:Evo me ljudi,Moja pila,i još kojekakvi suvišni nazivi.Sve u redu,znam kako je kad nešto voliš.Ali,ako predstavljate volvo npr.S60 3.5 V8,napišite u naslovu,a ne da netko mora gledat šta se nalazi u toj temi,a tražio je nešto deseto!


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet tra 10, 2008 10:20 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
Citat:


...cut...
baš radi preglednosti foruma.
meni je forum super pregledan, da vidis na sto mi lici stol u uredu ;)


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet tra 25, 2008 1:56 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:06 pm
Postovi: 5723
Vozi: Nissan 350z
Lokacija: Zagreb
Sve iz početka?? Pa neka bude.

NEMOJTE BRISATI POSTOVE

_________________
"Svi imaju pravo na mišljenje i svi ga imaju pravo izreći, ali ako iznosite mišljenje o temi o kojoj pojma nemate, onda dozvolite i drugima, koji o tome nešto znaju da vam kažu da ste budala."


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet tra 25, 2008 2:07 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:06 pm
Postovi: 5017
Lokacija: Karlovac
Citat:
Sve iz početka?? Pa neka bude.

NEMOJTE BRISATI POSTOVE
Vec sam se zabrinuo gdje si do sad...

_________________
Volvo S40 1.8, wine red, 1996.; 2000. - 2006.
Volvo 850 T5R, yellow, 1995.; 2006. - 2008.
Volvo 850R estate, red, MANUAL!!, 1996.; 2008. - 2012.
Volvo S80 T6, 2002.; 2009. - 2012.
Volvo V70 2.4 20v 2001.; 2012. - 2013.
Volvo S80 2.5d, 1999.; 2012. - ...


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet tra 25, 2008 2:13 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:06 pm
Postovi: 5723
Vozi: Nissan 350z
Lokacija: Zagreb
A čuj, malo doma, malo na poslu, malo u Varaždinu, pa opet na poslu i tak. Prođe dan brzo.

Još jednom lijepo molim da se ne brišu postovi koji ne krše forumska pravila. Nemojte da moram izdvajati svaki redak pravilnika i argumentirat, jer to ne bu dobro završilo.

_________________
"Svi imaju pravo na mišljenje i svi ga imaju pravo izreći, ali ako iznosite mišljenje o temi o kojoj pojma nemate, onda dozvolite i drugima, koji o tome nešto znaju da vam kažu da ste budala."


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet tra 25, 2008 2:23 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:06 pm
Postovi: 5017
Lokacija: Karlovac
Post je krsio pravila foruma, prijatelju.

_________________
Volvo S40 1.8, wine red, 1996.; 2000. - 2006.
Volvo 850 T5R, yellow, 1995.; 2006. - 2008.
Volvo 850R estate, red, MANUAL!!, 1996.; 2008. - 2012.
Volvo S80 T6, 2002.; 2009. - 2012.
Volvo V70 2.4 20v 2001.; 2012. - 2013.
Volvo S80 2.5d, 1999.; 2012. - ...


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet tra 25, 2008 2:45 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:06 pm
Postovi: 5723
Vozi: Nissan 350z
Lokacija: Zagreb
Pa da post nije obrisan, mogli bi suditi o tome. Ovak sve ostaje na tvojoj riječi (zanemari PM, ne radi se samo o meni).

_________________
"Svi imaju pravo na mišljenje i svi ga imaju pravo izreći, ali ako iznosite mišljenje o temi o kojoj pojma nemate, onda dozvolite i drugima, koji o tome nešto znaju da vam kažu da ste budala."


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet tra 25, 2008 2:48 pm 
Grimy TI si kršio pravila foruma, da si obrisao post na osnovi
nekoga ko je opet kršio pravila, da se nije predstavio, nego
još tebi šalje ZS a ti si to "propustio" na osnovi
burazerskog poznanstva i "osudio" na osnovi "dokaza" da
to nije istina. WOW. Pa ti si čovječe postao pravnik, advokat
Kadija te tuži Kadija ti sudi.
Vrati moj post na mijesto gdje je bio i ja ču ga sam popraviti
u smislu dobrog odnosa do foruma a na rekla-kazala
mene neče niko ni ti osudjivati na takav način.


AJde da vidim post nazad na svom mijestu u toku dana. Hvala.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet tra 25, 2008 4:07 pm 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: sri vel 07, 2007 4:24 pm
Postovi: 361
Lokacija: Mihovljan
Citat:
Nisam komentirao...... majko mila oko čega napravite 6 stranica :shock:


Definitivno je forum u rasulu, teme su više puta otvorene jer nitko ne upotrebljava pretraživač,, npr u Volvo servisi ako netko želi vidjeti koji servis je OK mora otvoriti pun k. tema.
Ajde vidite u S40/V40 kolko ima istih tema?

Što se tiće brisanja posotova ne vidim razloga da se oko toga diže prašina ako taj post ne spada u tu kategoriju van sa njim ili
na drugo mjesto, baš radi preglednosti foruma.
Tak je, potpuno se slažem.

_________________
The most exciting phrase to hear in science, the one that heralds new discoveries, is not "Eureka!" (I found it!) but "That's funny..."


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet tra 25, 2008 5:49 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
ja se ne bi slozio da je forum u rasulu, sasvim je u redu I na moderatorima je da paze na ponovljene teme. A ovo s brisanjem...ako netko bez podloge iznosi neke cinjenice I uspostavi se ili se zna da nisu istinite nek se to brise. oftopik ja nebi brisao, to je nesto drugo. Ovo s klevetama, to je ubilo engleski forum na kraju price.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet tra 25, 2008 5:51 pm 
Evo moj post je vracen, kao sto sam rekao, to sto je nekoga smetalo
bila istina ili ne nece Hrvatski admini da rijesavaju ili sude
ja sam u dobrom duhu pristao i ponudio, da to popravim i
sad je rijeseno.


Vrh
   
PostPostano: čet svi 29, 2008 6:05 am 
Citat:
Ovo će biti teški OT i sve će izbrisati bez objašnjenja takvo imam iskustvo iz rubrike prodaja volvo i to bez objašnjenja i bez odgovora na PM pa kor....


Evo da tamo ne budem off topic odgovaram ti ovdje. (to je pravilno) !
Sansi nemoj se brinuti, da če ti ovo neko obrisati jer neče. Drži se teme, budi kulturan i nema blema, a ako te neko obriše onako bez veze e onda stupa Robin Hud, Rambo, dodji na sastanak pa im to u facu reci "šta to radite?" itd...Kao prvo uopče je glupo, da i ti i još nekolicina ima takav osiječaj na forumu koji se niti meni ne svidja, da uopče moraš to da spominješ. Znači, da se ne osiječaš dobro i slobodno, da bi nešto pisao?
Napisao si nešto pod temu RAZNO i Internet i slobodno piši bez straha. Baš zbog takog glupog osiječaja, dali možeš nešto da napišeš, a da te nebi brisali kao što si spomenuo dolazi do problema na forumih i odlazaka dobrih članova. Tema je RAZNO i Internet. Free free be free. Uživaj na forumu u temi Internet. Lijep pozdrav. :wink:
Ipak mislim, da i admin i svi moderatori moraju poštovati i tvoje mišljenje kao člana ili korisnika foruma i siguran sam, da ga poštuju. A to dali su ti odgovorili neznam. Mislim da su ti dužni dati objašnjenje na tvoje pitanje. Meni jesu više puta možda samo jedan od moderatora ne odgovara ni tebi ni meni jer se pravi veliki Jack. Ostali svi po redu su barem meni odgovorili na PM i na email i veoma korektno. U odnosu na Slov. forume 3 puta su korektniji i napišu ti odgovor.
Točno zbog takog problema puno ljudi nakon nekog vremena zapusti forum i ode jer im niko ne odgovara, ne poštuje to, da na PM koji je upučen adminu ili moderatorima u večini ako ne uvijek treba odgovoriti članu, bonton, odnos i razumijevanje dovodi do onog pravog osiječaja kad sa veseljem odeš na forum i sa veseljem sudjeluješ i čekaš odgovor na oglas, temu ili novost. Ako ti neko obriše oglas (možda si ga krivo napisao, nisi dobro provijerio sve...) i ja se nekad naljutim bezveze i kasnije vidim, da sam krivo napisao i popravim. Provijeri. A ako je to ono kao što je Grimy pisao, da če gurati amandmane za oglase preko veze da mu nebi neko komentirao njegov oglas e onda no comment i hasta la vista ni prvi ni zadni forum gdje se radi "po domače ispod pulta" tu ču se i uvijek sam se suprostavio takom stilu vodjenja javnog foruma. Na zatvorenim forumima neka rade što hoče-ovdje smo korisnici ti koji moraju držati nivo foruma sa kvalitetom pisanja, kvantitetom koja ne prelazi pravila foruma itd. I tu nastupa Admin i moderatori kad "procijene" dali je neki oglas kao tvoj za brisanje. Pozdrav Branko A. :wink:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet svi 30, 2008 12:08 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub ožu 15, 2008 9:41 pm
Postovi: 972
Vozi: Mercedes e550
Lokacija: Schwäbisch Gmünd
Ma sad kužim da je problem u meni jer sam si dao previše slobode, a ono mislio sam da mogu napisati svoje mišljenje ali sad mislim da je ipak bolje ne komentirati sve te stvari nego se strogo držati teme a ako imaš šta komu reći onda to učini putem PM a ne da sve to lagano počne kliziti u OT, jer koliko got ga mi doživljavali svojim on je ipak javan pa kad netko novi dođe ima da vidi da je u temi pr. s.o.s. turbo katastrofa isključivo pisano i raspravljano o tom problemu a meni kao autoru teme je drago da su mi ljudi pomogli i držali se teme a ne da mi neko u mojoj muci napiše kako su negdi našli polovan žmigavac. I ja sav sretan vidim da je stigla nova poruka otvorim kad ono shit.
Evo sad ja predlažem svima da se strogo drže teme koja je zadana pa da sve to ostane lipo čisto i uredno jer slobodan si dok ne diraš u slobodu drugoga i to je to.
A ja se duboko ispričavam svima čije sam teme punio "Spamom" i predlažem svima da isto to učine, jer ovaj Forum ne zaslužuje da bilo tko ga napušta zbog nereda i uvreda pa će on tek tada postati PRAVA STVAR.
Još jednom moje duboke isprike svima.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet svi 30, 2008 7:59 am 
Veoma pohvalno i naravno da primamo isprike iako
meni se nemaš šta ispričavati.
Pogledaj nekoliko postova za mojim pisanjem
uvijek jedni te isti nešto dopisuju off topic i ne drže se teme.
Zadnji primjer ti je onaj sa slikom na koju umijesto, da
daju komentar ili nastave oni mene prcaju bez veze i blate
temu off topicom...Vidi HK, Auuu Ratatatata ko mala dica.
Treba shvatiti i šalu naravno ali pretjeravati na račun
nekoga drugog ne treba. Držimo se teme i nema blema.
Ajde pravila su za sve ista i neka u tom duhu idemo dalje.
Mislio sam započeti novu temu o RTI navigaciji i svemu što
sam u 2 godine naučio na njoj da bude u korist drugima a
kaj ko izgubiš onu prvu poletnu volju kad ti zamažu temu
več na počteku.
Ovih dana ako bude vremena počinjem i svaki off topic
koji bude zahtijevam od admina i moderatora da opomene
sudionike u temi. Hvala.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet svi 30, 2008 8:51 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:06 pm
Postovi: 5017
Lokacija: Karlovac
Sansi, isprika ti je suvisna. Bitno je samo da svi razumiju da se, koliko god otvoren forum bio, intervencije moderatora ponekad ipak ne mogu iskljucit.

Branko, ti nesto u zadnje vrijeme puno pricas u mnozini. :wink:

_________________
Volvo S40 1.8, wine red, 1996.; 2000. - 2006.
Volvo 850 T5R, yellow, 1995.; 2006. - 2008.
Volvo 850R estate, red, MANUAL!!, 1996.; 2008. - 2012.
Volvo S80 T6, 2002.; 2009. - 2012.
Volvo V70 2.4 20v 2001.; 2012. - 2013.
Volvo S80 2.5d, 1999.; 2012. - ...


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 117 postova ]  Stranica Prethodna 1 ... 4 5 6 7 8 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan