Sada je: sub tra 27, 2024 4:39 pm.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 39 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon tra 07, 2008 12:51 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pon svi 14, 2007 2:02 pm
Postovi: 1001
Vozi: S80
Lokacija: Šibenik
@joja: stvarno ne znam zakaj se tolko nerviraš i iskreno ne trebaš odgovarati na ovo pitanje jer me ne zanima. Sve te stvari jesu na granici al ipak mislim da ne prelaze istu. Ovog ima svud oko nas: filmovi kolko god bili filmovi, mi svi znamo da većinu toga na filmu ima i u stvarnosti i gledanje dobrog horora je dosta slično ovome - otvorenih i raskomadanih tijela ima i u stvarnosti i kad to sve povežeš (a budeš) dobiš isto. Možda ti i tvoja familija ne gledate dotične filmove i izbjegavate takve stvari na televiziji (nepodobne reklame, emisije, igre...) al niti izbjegavanje nije rješenje. Ak nemaš želudac za takve stvari to je druga stvar i za takve upozorenje stoji.
Mislim da negdje doma imam sat i pol sličnog materijala i još nisam nikom pokazal (a niti gledal jer me to ne privlači) al sam snimil prije neg sam znal o čemu se dela i tak mi ostalo.
Ova tema kolko god gadna bila daleko bolje ostavlja dojam bar kaj se ponašanja na cesti neg neki MUP-ovi reklamni savjeti. Jedini je problem kaj većina čim vidi 'Don't press that button' instiktivno baš to i naprave...
E i ova tema bi trebala biti pod Razno (ak ne bude ukinuta)...

_________________
S80 2.4i '00 140KS LPG
S80 2.4D '09 195KS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon tra 07, 2008 1:38 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet sij 24, 2008 11:22 am
Postovi: 1232
Vozi: tečetri
Lokacija: Zadar
Citat:
@joja: stvarno ne znam zakaj se tolko nerviraš i iskreno ne trebaš odgovarati na ovo pitanje jer me ne zanima. Sve te stvari jesu na granici al ipak mislim da ne prelaze istu. Ovog ima svud oko nas: filmovi kolko god bili filmovi, mi svi znamo da većinu toga na filmu ima i u stvarnosti i gledanje dobrog horora je dosta slično ovome - otvorenih i raskomadanih tijela ima i u stvarnosti i kad to sve povežeš (a budeš) dobiš isto. Možda ti i tvoja familija ne gledate dotične filmove i izbjegavate takve stvari na televiziji (nepodobne reklame, emisije, igre...) al niti izbjegavanje nije rješenje. Ak nemaš želudac za takve stvari to je druga stvar i za takve upozorenje stoji.
Mislim da negdje doma imam sat i pol sličnog materijala i još nisam nikom pokazal (a niti gledal jer me to ne privlači) al sam snimil prije neg sam znal o čemu se dela i tak mi ostalo.
Ova tema kolko god gadna bila daleko bolje ostavlja dojam bar kaj se ponašanja na cesti neg neki MUP-ovi reklamni savjeti. Jedini je problem kaj većina čim vidi 'Don't press that button' instiktivno baš to i naprave...
E i ova tema bi trebala biti pod Razno (ak ne bude ukinuta)...
dowoljno je pogledat ''WRONG TURN 2'' :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
slika


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon tra 07, 2008 2:45 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned tra 22, 2007 9:34 pm
Postovi: 4136
Vozi: V70R
Lokacija: Zagreb
Mislim da kad umrem da će mi biti svejedno tko će što raditi s mojim tijelom i slikama. Jer me nebu bilo. Mojim bližnjima koji će zamnom ostali sigurno neće biti svejedno. Barem ne onima kojima je stalo do mene.
Slike su više nego potresne, šokantne i na neke ljude fakat mogu ostaviti psihičke posljedice. Mislim da sigurno nisu slike kojima bi podučavao o opasnostima u prometu. Barem ne normalan dio ovdašnje populacije. Možda bi izuzeo extreme s 20+ kazni koji pune retke crne kronike i Rip Kirby-jevu rubriku vjerovali ili ne.
Pošto mislim da su svi na ovom forumu normalni ljudi mislim da slikama nije tu mjesto što se tiće edukacije. Znatiželja da se nešto vidi nešto strašno i uzbudljivo je normalna i mislim da svi oni koji su slike pogledali su i dalje normalni a onaj tko je puknuo link na naš forum definitivno nije nekrofil. No iz znatiželje i želje za uzbuđenjem radimo neke stvari bez da možda sagledamo i dalekosežnije posljedice i implikacije. Netko je spomenu da sve ide k vragu glede morala i čudoređa. Novine sve više ulaze u "degutantne" detalje a ljudi sve više gutaju žute članke. Mislim da je tu pitanje što je bilo prije kokoš ili jaje. Nažalost je istina da narod jede ono s čime ga se hrani i tu je velika odgovornost na državi. A nju vodi ekonomija koja ne poznaje ni moral ni etiku.
Već smo jednom drvili i uspjeli podjeliti ovaj forum na dvije strane slikama o brzini i nadam se da smo iz toga nešti i naučili (ne mislim na brzinu). Slike su tu na internetu i bez linka na njih na našem forumu. Tko želi lako će ih naći guglajući. Ostali će ih pogledati ili pokušati pogledati i biti će pod dojmom dan, dva, tri...neki i sto. No smiješno je skidati sad taj link od tuda samo zato jer... neznam zašto.
Na koncu, još nisam čuo /pročitao nečiju reakciju da slike su super ili bilo što afirmativno, Nego upravo suprotno. Čemu onda prozivanje i etiketiranje da je netko nekrofil i s kojim argumentima?
Jedino što je u životu sigurno je smrt. Nikome ne bih poželio nešto ovakvo. Do onda uživajte u životu, živite i pustite da i drugi žive.

_________________
V70R 299 HP 7/2013 -
V70 2.4 170HP 12/2011 - 7/2013
V40D 115HP 11/2004 - 12/2011


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon tra 07, 2008 3:20 pm 
Offline
..
..

Pridružen/a: sri vel 07, 2007 3:19 pm
Postovi: 271
Lokacija: zagreb
Citat:
@joja: stvarno ne znam zakaj se tolko nerviraš i iskreno ne trebaš odgovarati na ovo pitanje jer me ne zanima. Sve te stvari jesu na granici al ipak mislim da ne prelaze istu. Ovog ima svud oko nas: filmovi kolko god bili filmovi, mi svi znamo da većinu toga na filmu ima i u stvarnosti i gledanje dobrog horora je dosta slično ovome - otvorenih i raskomadanih tijela ima i u stvarnosti i kad to sve povežeš (a budeš) dobiš isto. Možda ti i tvoja familija ne gledate dotične filmove i izbjegavate takve stvari na televiziji (nepodobne reklame, emisije, igre...) al niti izbjegavanje nije rješenje. Ak nemaš želudac za takve stvari to je druga stvar i za takve upozorenje stoji.
Mislim da negdje doma imam sat i pol sličnog materijala i još nisam nikom pokazal (a niti gledal jer me to ne privlači) al sam snimil prije neg sam znal o čemu se dela i tak mi ostalo.
Ova tema kolko god gadna bila daleko bolje ostavlja dojam bar kaj se ponašanja na cesti neg neki MUP-ovi reklamni savjeti. Jedini je problem kaj većina čim vidi 'Don't press that button' instiktivno baš to i naprave...
E i ova tema bi trebala biti pod Razno (ak ne bude ukinuta)...
1. Uopće se ne nerviram, samo sam iznio svoje mišljenje, koje kako vidim, većina podržava.
2. Horore obožavam (još ako je SCI-FI horor!!!) i gledam od malih nogu. Bez brige, nisam gadljiv, niti puritanac- bio na frontu, svašta vidio i doživio, na faksu secirao....imam želudac za svašta, ali to nema veze sa temom. Ovo nije FAKE. Ovo znaš da je stvarno, da nije fotomontaža. Ovo nisu glumci ili lutke, ovo su LJUDSKA BIĆA sa imenom i prezimenom, koji su nažalost poginuli u prometnim nesrećama. Osim toga ove fotke nećeš sigurno naći na TV, dakle nikakva usporedba sa hororima ili TV ne stoji.
3. Uputa "Don't press this button" nekome labilnije psihe kao i neizgrađenom znatiželjnom dječjem ili teenagerskom umu predstavlja upravo poruku "Press this button". Kakve će posljedice to ostaviti na takvu osobu ili dijete-teenagera u najranjivijem dijelu života nitko ne zna, pa nećemo niti mi pametovati da su ionako okruženi filmovima, časopisima itd. Moji klinci nisu blesavi i itekako dobro znaju razliku između agresivne i brutalne ratne PC igrice koju igraju i dokumentarca o 2. svjetskom ratu gdje vide prave leševe! U svakom slučaju za sada sam odgovoran roditelj i ne pada mi na pamet da nešto vide ili saznaju što nije primjereno i prezentirano sukladno njihovoj dobi, jer ne želim da kasnije imaju problema u životu zbog moje pogreške i neke nepotrebne traume. Znam da će neke stvari vidjeti i saznati mimo mene, ali ne moram ja biti taj koji će ih poticati na nešto što nije primjereno njihovom uzrastu i sposobnosti shvaćanja.
4. Volvo forum, rubrika "Galerija slika" ne bi smjela biti poligon za plasiranje ilegalnih stranica. Sigurno da ako želiš naći sličan materijal, naći ćeš ga u par minuta. Ali TO NE TREBA POTICATI NA OVOM FORUMU VOLVO FANOVA. Jer što je slijedeće?


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon tra 07, 2008 4:16 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pon svi 14, 2007 2:02 pm
Postovi: 1001
Vozi: S80
Lokacija: Šibenik
joja nadam se da me nisi krivo shvatil jer u debelom dijelu te podržavam i slažem s tvojim izjavama.

Ako i velimo da je ova tema greška, sigurno nije katastrofalna. Svi smo mi vozači i oni koji nisu vidjeli uživo tak nekaj (ja nisam) možda i nemaju predodžbu kolko nepažnja može loše izgledati.
I na filmu moreš dobiti jako dobro predodžbu kak tijelo izgleda nakon sudara i povezat sa stvarnom situacijom...

_________________
S80 2.4i '00 140KS LPG
S80 2.4D '09 195KS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon tra 07, 2008 8:20 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned vel 25, 2007 9:16 am
Postovi: 1702
Vozi: V-iše ništa40
Lokacija: Zagreb
Možda čak i nije mjesto ovim slikam na forumu, ali isto tako je grubo uspoređivanje sa nekrofilima. Ja sam ih išao pogledati još jednom, jel to znači da nisam normalan? U današnje vrijeme su izopačeni i crtići, tv serije i filmovi. Svako ima izbor, crveni gumb na daljinskom. Mene niko nije pitao jel želim vidjeti raskomadana tijela kad sam imao 15-16 godina (u ratu), pa sam ih vidio. To je stvarnost, kao i prometne nesreće.
Možda je naj bolje da se slike maknu, da se smire duhovi, ali osobno, autora ne osuđujem.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon tra 07, 2008 9:18 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub lip 23, 2007 6:05 pm
Postovi: 1143
Vozi: Made in Japan
Lokacija: Opatija
Koliko go gadljive slike bile mislim da bi ih svatko barem malo trebao pogledat i malo razmislit o svemu pa da vidis kako ce ljudi drugacije vozit.....
Uostalom sta se ne pokazuju takve slike na ponovnom polaganju ispita tj. vozacke dozvole?????

_________________
850 T5 estate green olive 1997-2011

Ako sam sisao vesla, ne znaci da sam pusio gliser...


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon tra 07, 2008 10:00 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet sij 24, 2008 11:22 am
Postovi: 1232
Vozi: tečetri
Lokacija: Zadar
Citat:
Koliko go gadljive slike bile mislim da bi ih svatko barem malo trebao pogledat i malo razmislit o svemu pa da vidis kako ce ljudi drugacije vozit.....
Uostalom sta se ne pokazuju takve slike na ponovnom polaganju ispita tj. vozacke dozvole?????
u pocetku san bija zgrozen kad san vidija slike jer me automatski podsjetilo na sve sto san bio prisiljen gledati kroz onaj hebeni rat!!!
no s druge strane mi i utjerava pamet u glavu sto se tice divlje vožnje, iako nikad ne divljan sa auton ,a pogotovo mi vise nece past na pamet!!!

tako da se slazen sa postom! ali bi mozda tribalo napraviti zasticenu rubriku za takve stvari!!!

eto toliko od mene

btw; joja salazen se i s tobon, ti si ipak otac i imas mozda malo zreliji pogled na cilu pricu!!!

:) :) :)

_________________
slika


Vrh
   
 Naslov: Re:
PostPostano: sub kol 28, 2010 9:25 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pet vel 20, 2009 7:09 pm
Postovi: 696
Vozi: 850 T-5
Lokacija: Zagreb
Citat:
Jedino što je u životu sigurno je smrt
A porez :?: Čak štoviše - tim redom jer porez dolazi još za života, a smrt nakon :wink: .

_________________
850 T-5


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 39 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan