Sada je: sub tra 27, 2024 2:38 pm.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 3 posta ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: čet ožu 20, 2008 11:29 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
ak neko hoće, to je mobitel+poket pc. 500kuma je za članove vkh. Ima touch screen, slide qwerty tipkovnicu, radi na sve mreže, win mobile 6.1 su gore, 512mb minisd. bio je moj zadnje dve godine, poprilično je znucan i zgreban, ali je skroz ispravan. Ak bi mu se kućište zamjenilo bude ko novi. Kućišta ima na ebayu za 30-40 dolara, ili u zagrebu za 400-500 kuna.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet ožu 20, 2008 3:53 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto lip 12, 2007 12:03 pm
Postovi: 2022
Vozi: XC90 2.5T
Lokacija: Jaska
Jel možeš staviti koju sliku? Koliko ti baterija okvirno traje ?, cijena stvarno nije velika, u oglasnicima se kreću od 1000kn pa nadalje.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet ožu 21, 2008 9:33 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
Citat:
Jel možeš staviti koju sliku? Koliko ti baterija okvirno traje ?, cijena stvarno nije velika, u oglasnicima se kreću od 1000kn pa nadalje.
baterija traje meni oko 2 dana, s tim da je stalno online, bt uključen, i da puno pričam na njega. Sa WM6 softverom je bilo nekih problema sa baterijom, ali je unazad dva mjeseca sa izlaskom 6.1 windoza to rješeno uz osjetno ubrzanje cjelog sistema. Cjena je takva jer ja nemam interesa niti namjere se natezat i pokušavat zaraditi na tome išta, kupio sam ga prije dvije godine, služio me dobro i sad sam ga zamjenio sa novijim uređajem tak da ovoga dam po sindikalnoj cijeni da mi ne stoji u ladici bezveze. Dao bi ga ženi ali neće jer joj je to prekomplicirano. Evo slike ispod, s prednje strane nije izgreban, izgreban je sa zadnje strane i po bočnim stranicama, vidi se na jednoj slici.

slika


slika


slika


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 3 posta ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan