Sada je: ned svi 12, 2024 8:16 am.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S40 1.8, 96g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 2 posta ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: uto srp 12, 2016 8:27 am 
Offline

Pridružen/a: pon srp 11, 2016 10:42 am
Postovi: 2
Vozi: Volvo S40 1.6 2002
Kada upalim klimu - auto daje gas, te obrtaji osciliraju izmedju 2500 - 3000 o/min. Praktično je nemoguće vozit auto sa upaljenom klimom, jer neprestano daje gas, te sam primoran da vozim bez klime.

Da li neko imao sličan problem?

Našao sam na volvo forumu UK da je neko imao identičan problem, ali nema informacija kako ga je riješio.

Molim savjete.

Feđa


Vrh
   
PostPostano: sub lis 29, 2016 10:34 pm 
Offline

Pridružen/a: čet lis 27, 2016 10:17 pm
Postovi: 28
Vozi: Volvo S40
Pozdrav,
Ja ti imam taj problem negdje od 2005 godine. U Volvo Risu su mi rekli da je problem u kompjuteru klime a to je oko 2010 koštalo preko 6000kn, sad možda i više. Između 2005 i 2010 sam u to već ulupao toliko novaca da sam se pomirio s tim. Počelo je kad je auto bio star 4-5god, tako da ti imaš sreću što ti se javilo tek sad. Odem kod Risa a oni promijene filter, spoje na dijagnostiku i puste me, za 15 min opet isto. Naruče me za promjenu plina, jednom pa nije pomoglo pa opet, a ja iz Siska pa svaki put do Zagreba. Onda su promijenili motoriće (ili potenciometre ili što već) na komandama klime u kabini. To je bilo malo skuplje pa sam reklamirao i tražio ih da vrate stare a svaki put u Zg. U međuvremenu je krepao i ventilator pa su pomislili da je to uzrok i za 2500kn stavili drugi. Zadnje me voditelj servisa Darko pozvao na razgovor i rekao da nema biti šta drugo nego komp. Nadam se da ćeš ti imati više sreće i to brzo riješit. Možda ima neki ok električar koji bi mogao popraviti komp, ja ga u Sisku nemam.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 2 posta ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan