Sada je: sub tra 27, 2024 5:08 pm.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S40 1.8, 06g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 4 posta ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: uto tra 07, 2015 5:18 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: ned ožu 22, 2015 11:16 pm
Postovi: 3
Vozi: s40
Pozz društvo, kupio sam prošli tjedan s40 II iz 2007. 10mj. 1,6 d, e sad auto ima sve što mi treba osim parking senzora, našao sam si dosta kvalitetne aftermark senzore za naprijed i iza samo mi sad treba šablona za bušit ih na auto, jel ima koja dobra duša koja bi mi izmjerila razmak i poziciju senzora na svom autu ili možda neko ima kakav dashboard već ocrtan, imam još jedno pitanje poznanik je na golfa 6 iste senzore slagao, ali je njegov golf sa unutarnje strane branike već imao ocrtane rupe tj. markere dali možda i volvo ocrtane rupe tvronički?!

*nakon malo više googlanja naletim na ovo http://accessories.volvocars.com/en-gb/S40(04-" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;)/InstallationInstruction/Document/VCC-329375-1/2011
upute za instalaciju tvorničkih senzora (iza i naprijed), prema ovom bi svaki branik trebao imat ocrtane rupe ili?


Eto hvala i pozz

_________________
For life


Vrh
   
PostPostano: uto tra 07, 2015 10:04 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: ned tra 22, 2012 3:34 pm
Postovi: 130
Vozi: S40
Imaš ovdje fotku kako izgleda moj zadnji branik (S40 2008.) http://www.njuskalo.hr/karoserija-limar ... as-9149826" onclick="window.open(this.href);return false; koliko vidim nema oznaka?


Vrh
   
PostPostano: pon tra 13, 2015 9:05 am 
Offline
Avatar

Pridružen/a: sri lis 31, 2012 11:11 pm
Postovi: 18
Vozi: S40 1.6D D2 115
Lokacija: Nice, FRA
ja nema prednje ali ti mogu pomoci oko pozicije zadnjih senzora. Jos trebas ili su rupe gotove? :)


Vrh
   
PostPostano: pet svi 08, 2015 4:02 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: ned ožu 22, 2015 11:16 pm
Postovi: 3
Vozi: s40
Hm, nisam jos skinuo branik, al sam trazio po netu prema stranim f. svaki s40 II bi trebao imati ocrtane rupe, evo i primjer na slici na netu sta sam nasao ;/

pozz

Dado
slika

_________________
For life


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 4 posta ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan