Sada je: ned tra 28, 2024 9:10 am.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S40 1.8, 06g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 2 posta ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: pet ožu 13, 2015 8:17 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: sri lis 31, 2012 11:11 pm
Postovi: 18
Vozi: S40 1.6D D2 115
Lokacija: Nice, FRA
Imao sam V50 2.0D 2004. a sad vozim S40 1.6D2 2011. i izludjuje me sto nemam zadnji brisac. Da li ga ni jedan model nema ili sam ja kupio takvog?

Svjetla su kriminalno losa (kao i na V50 2004). Morao sam ugraditi HID kit da se mogu normalno vozit. Vidim da se neki ljudi raspituju o 1.6D2 115KS i mogu reci da je sasvim ok. Cak u nekim brzinama bolje vuce nego 2.0 zbog novog 6 brz mjenjaca (moje skromno misljenje). Sigurniji je za vozacku dozvolu :)

Treca stvar koja me izludjuje sto vidim indikatore prekidaca za svjetlo u lijevom retrovizoru u raznim polozajima sjedala po noci naravno. Isto to sam imao i u V50 pa sam se nadao da ce to rijesiti al nisu :)

Ostalo je naravno predobro. Jednom Volvo uvijek Volvo :) LP svima.


Vrh
   
PostPostano: čet ožu 19, 2015 12:44 am 
Offline
.
.
Avatar

Pridružen/a: uto tra 20, 2010 9:59 am
Postovi: 178
Vozi: V50 2.0D 2004g.
Lokacija: Moslavina
Za brisač sam malo razmišljao kud bih ga ja stavio, jer smeta haubi za dizanje, kao i kod većine prdonja s 4 vrata. Probušeno staklo ili kakvi zahvati na karoseriji+haubi kompliciraju izvedbu (smeta u prtljažniku) i "održavanje", zadržavanje vlage, hrđanje i tako to ... Kod V50 nema problema :mrgreen:
Imam V50 2004 s xsenon i meni je to lijepo :) . Kad ga tako hvalim, možda mi se što i pokvari uskoro :roll:
Imam i 6 stupnjeva prijenosa. Vuče kak' ja hoću.
Kad je mrakulja, ako nema nikog iza mene, osjećam se kao u "hjustonovoj bazi" na badnju večer, i pomaže mi da ne zaspim :violin:
Ne bih ga mijenjao za "jednu petinu" na niže, osim ako se nudi tri do pet godina mlađi :P .
Jedina mi je želja barem jedan dan umjesto te PSV verzije motora ganjati malo D5 :banana-guitar: :tools-hammerdrill: :violence-shootself:


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 2 posta ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan