Sada je: čet svi 09, 2024 8:37 am.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S60 2.4, 02g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 17 postova ]  Stranica Prethodna 1 2
Autor/ica Poruka
PostPostano: čet lip 11, 2015 11:46 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto vel 09, 2010 11:06 am
Postovi: 893
Vozi: S60 2.4D 2002. XC90 D5 2006.
Lokacija: Koprivnica
Branimir bi mogao reć kakvo je stanje ali , promijenio sam neke tranzistore, prelemio par chipova i kod mene na testu je radio dva dana bez prestanka ali još se ponekad pod utjecajem temperature u autu zna svojeglavo ponašati ne stalno ko prije sad neznam koliko često jer nije kod mene, ovo je jedan projekt na kojem se borimo sa povremenim greškama no još imam par ideja i sad nabavljenih elemenata koje bih izmjenio . Tranzistori su dosta zagrijavali okolinu na glavnoj pločici pa mi je teško odrediti što je još nastradalo ali pokušat ću ga srediti.

_________________
V40 1.9TD 90 HP 2005.-2009
S60 2.4D 170 HP 2009.-danas
XC90 2.4D 185 HP 2016-


Vrh
   
PostPostano: sub lip 13, 2015 11:38 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 8:20 pm
Postovi: 1688
Vozi: S60 2.5T summum 2005
Lokacija: Zapresic, okolica
Citat:
Branimir bi mogao reć kakvo je stanje ali , promijenio sam neke tranzistore, prelemio par chipova i kod mene na testu je radio dva dana bez prestanka ali još se ponekad pod utjecajem temperature u autu zna svojeglavo ponašati ne stalno ko prije sad neznam koliko često jer nije kod mene, ovo je jedan projekt na kojem se borimo sa povremenim greškama no još imam par ideja i sad nabavljenih elemenata koje bih izmjenio . Tranzistori su dosta zagrijavali okolinu na glavnoj pločici pa mi je teško odrediti što je još nastradalo ali pokušat ću ga srediti.
Onako, radi 80% vremena, a 20% šuti i pucketa. Kad ga se uključi (a to je biti ili ne biti moment) i ako proradi onda će raditi dok ga se god ne ugasi. I time da u pravilu se na gumb ugasi/upali normalno (ako je prije radio) a ako ga se gasi/pali na kontakt onda nekad proradi odmah a nekad mu treba vremena. Ove vrućine ne mijenjaju ponašanje, čak mislim da mu toplina paše.
Kad radi sve je normalno (makar mi se čini da fali malo glasnoće, no možda je i subjektivno) a kad ne radi, grebi ga.

_________________
5 cilindara, aman taman.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 17 postova ]  Stranica Prethodna 1 2

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan