Sada je: ned tra 28, 2024 4:51 am.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S40 1.8, 06g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 9 postova ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Klima na S40
PostPostano: pet sij 23, 2015 8:40 am 
Offline
član VKH
član VKH

Pridružen/a: uto kol 03, 2010 12:07 pm
Postovi: 228
Vozi: S40 2.0 D
Lokacija: Karlovac
Evo baš pohvalo svoj auto i 2 dana poslije počeo problem. :naughty:
Naime kako imam dvozonsku klimu klima na vozačevoj strani neradi. Samo puše toplo. Na suvozačevoj normalo radi. Probao testirat (nariktao najveće hlađenje) sinoć i vozačeva strana puše vruće a suvozačeva strana hladno.
Samo me zanima dali je još netko imao sličan problem i koliko ga je koštao popravak.
Pozdrav.


Vrh
   
PostPostano: pet sij 23, 2015 12:36 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet ruj 08, 2011 9:32 pm
Postovi: 3805
Vozi: Volvo S 40 2.4 i AT LPG i Mazda 6 2.3 GT LPG
Lokacija: Jastrebarsko-ZG
a jebala ih klima na tom modelu,upravo sad me hebe na c 30 kalibracija ne prolazi,ono 7 grešaka ludnica,grrrr.

_________________
Elektrika,mehanika Ex Volvo servis Nilsson

http://www.autoklima-hrastinski.hr/" onclick="window.open(this.href);return false;"


Vrh
   
PostPostano: pet sij 23, 2015 4:06 pm 
Offline
član VKH
član VKH

Pridružen/a: uto kol 03, 2010 12:07 pm
Postovi: 228
Vozi: S40 2.0 D
Lokacija: Karlovac
Citat:
a jebala ih klima na tom modelu,upravo sad me hebe na c 30 kalibracija ne prolazi,ono 7 grešaka ludnica,grrrr.
A morat ću skočit jedan dan do vas da vidim šta je. Da znam dali da vadim bubreg ili ne.... :lol:


Vrh
   
PostPostano: pet sij 23, 2015 4:22 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet ruj 08, 2011 9:32 pm
Postovi: 3805
Vozi: Volvo S 40 2.4 i AT LPG i Mazda 6 2.3 GT LPG
Lokacija: Jastrebarsko-ZG
Ma glupo vozilo uh ljut sam ko ris,ispraznio se akumulator,te je vlasnik rekao da je auto poludio,ono svjetla se nisu mogla ugasiti,pa ne znam šta mi sve nabrojao, te klima je puhala stalno, novi aku nutra,brisanje grešaka,klima u crvenom jedan motorić,ono desna strana ne grije,probao kalibracije adaptacije ,ništa onda sam imao 7 grešaka u klimi,skinem aku na pola sata otpojim sve konektore na cem-u,vratim sve nazad sad desna strana i grije i hladi,a lijeva ne hladi,ono ko je tu lud ma poludio sam,uglavnom veliki svjet dajem svima tko vozi VOLVo opčenito,pazite dobro na akumulator,jer ako vam s isprazni može svašta biti, jer elektronika ne trpi oscilacije napona

_________________
Elektrika,mehanika Ex Volvo servis Nilsson

http://www.autoklima-hrastinski.hr/" onclick="window.open(this.href);return false;"


Vrh
   
PostPostano: pet sij 23, 2015 4:58 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub sij 22, 2011 2:06 pm
Postovi: 1761
Vozi: Volvo S60 D5
Lokacija: Vukovar/Varaždin/Varaždinske Toplice
Kod mene kad je akumalator bio slabiji dvljao je xsenon znao ga je samo iznenada spustid dole grozan osijecaj u voznji

_________________
S60 D5 120kw 2003 god


Vrh
   
PostPostano: pet sij 23, 2015 8:13 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pon pro 13, 2010 12:04 am
Postovi: 1309
Vozi: V40 2.0T i V 70 D5
Lokacija: bjelovar
Meni kad je bio slab akumulator,morao sam ga spajati na kablove... :lol: I izvaditi soma kuna :cry:


Vrh
   
PostPostano: pon sij 26, 2015 7:08 am 
Offline
član VKH
član VKH

Pridružen/a: uto kol 03, 2010 12:07 pm
Postovi: 228
Vozi: S40 2.0 D
Lokacija: Karlovac
Evo samo mali osvrt. Sve ponovo radi bez ikakvog uplitanja s ičije strane. Nakon 2 dana Volvek se odlučio sam popraviti. Obožavam fantomske kvarove u svom autu. Ovo je drugi ili treći takav. Sad sam shvatio da je najbolje kad imam neki glupi "kvar" da neidem odmah na servis nego da ga pustim dva tri dana da se sam popravi :lol:
Svašta. Neću ni razmišljat šta, kako ili zašto nego biti zahvalan da radi a dokad će nije bitno o tome ću se brinut kad dođe vrijeme za to.
Pozdrav.


Zadnja izmjena: milan, dana/u pon sij 26, 2015 10:57 am, ukupno mijenjano 1 put.

Vrh
   
PostPostano: pon sij 26, 2015 10:04 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet ruj 08, 2011 9:32 pm
Postovi: 3805
Vozi: Volvo S 40 2.4 i AT LPG i Mazda 6 2.3 GT LPG
Lokacija: Jastrebarsko-ZG
Super

Sent from my ST26i using Tapatalk

_________________
Elektrika,mehanika Ex Volvo servis Nilsson

http://www.autoklima-hrastinski.hr/" onclick="window.open(this.href);return false;"


Vrh
   
PostPostano: pon sij 26, 2015 7:15 pm 
Offline

Pridružen/a: uto ožu 22, 2011 1:46 pm
Postovi: 63
Vozi: V50
Lokacija: Zagreb
Znala se meni desavati ista stvar. Vec je bilo na tu temu sa klimom. Kod mene se javljalo obicno ljeti radi nejednakog rastezanja materijala. Problem rijesio na nacin da ventilator stavs na max. ugasis klimu i gumb za podesavanje temp okrenes skroz na min temp pa onda na max. Kod mene je pomoglo. Nikakva greska se vise ne javlja.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 9 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan