Sada je: pon tra 29, 2024 11:46 am.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S40 1.8, 96g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 3 posta ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: pet srp 04, 2014 8:50 pm 
Offline

Pridružen/a: sri srp 02, 2014 11:26 pm
Postovi: 2
Vozi: Volvo V40 2.0 turbo
Prije par dana primjetio sam da se zvuk motora malo promjenio!!Nakon kratkog pregleda pronasao uzrok!Puknuo jedan vijak od ispisne grane :( !!Nakon razgovora sa majstorom zakljuceno je da motor mora dole kako bi se uklonio puknuti dio vijka iz glave motora!!(cijela ta frka oko jednog malog vijka!!!).
nakon rastavljanja ispusnog sistema jos jedno neugodno iznenadenje,klapnica od westgate ventila skroz unistena
slika evo i slikica!!
Zvao sam na 500 mjesta ali nigdje nemogu dobit samo ispusnu stranu turbine!!svi prodaju u kompletu (predpostavljam da je to i normalno).Cijene su ubitacne:od 2000kn (za turbinu sumljive kvalitete) pa do 6500 (koliko kosta nova).
Upiti za reparaciju nisu urodili plodom jer sam na svakom mjestu dobio isti odgovor "tu klapnicu ne popravljamo"
Dali netko ima riijesenje za ovaj problem??


Vrh
   
PostPostano: sub srp 05, 2014 7:36 pm 
Offline

Pridružen/a: ned srp 14, 2013 3:28 pm
Postovi: 73
Vozi: Volvo S40 2.0T
pokusaj turbo servis Užice, imaju stvarno ogroman asortiman i stručno osoblje sa svim cerifikatima svih poznatih proizovđača.druga opcija ti je kupnja polovne ako mozes naci na ebayu slucajno

edit; ako popravljau ne moras ici do njih vec posaljes postom ili autobusom, oni uredno tako preuzimaju i salju diljem RH i šire


Vrh
   
PostPostano: sub srp 05, 2014 10:50 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:06 pm
Postovi: 5723
Vozi: Nissan 350z
Lokacija: Zagreb
Nabavi drugo ispušno kućište turbine, možeš ga i sam zamijeniti.

_________________
"Svi imaju pravo na mišljenje i svi ga imaju pravo izreći, ali ako iznosite mišljenje o temi o kojoj pojma nemate, onda dozvolite i drugima, koji o tome nešto znaju da vam kažu da ste budala."


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 3 posta ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan