Sada je: sub svi 25, 2024 5:26 pm.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S40 1.8, 96g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 244 posta ]  Stranica Prethodna 1 ... 13 14 15 16 17
Autor/ica Poruka
PostPostano: uto tra 29, 2014 3:11 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pon lip 09, 2008 1:40 pm
Postovi: 994
Vozi: Volvo C30
Lokacija: Rijeka
Citat:
Hvala,sad cu ga opet skinuti pa probati dok se vratim s fakulteta,ovaj sam bio skidao
http://thepiratebay.se/torrent/3512164/VADIS_volvo" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
Ajde ovako, prati ovo i nemas problema
Starting VADIS for the first time

Click your start menu and locate VADIS. Start the program. A window will appear prompting you to enter a user id and password.

User ID: SYSADM
Password: NQZ5-XC3E-P8HD-A2SU

Password must be written exactly as above, dashes (-) included. After you?ve entered the information above, do not press any keys. Instead, use the mouse to click the button to the right labeled ?System Configuration?.

Here you must create a new user.

User ID: - Enter a name between one and eight characters.
Password: - Enter a password between one and eight characters.

The below options are:

User Language - Language that will be used for the user. What you can select here may vary depending on your install (CD, DVD, etc).

Information Types ? What information the user should be able to access. Press ?Select All? or pick individual components.

Partner Group ? Select Volvo Cars Europe or International Misc.

When the above steps are completed, click ?Create New User? and the username will appear in the top left list. Configuration is now complete, press ?OK? to continue.

_________________
Bmw E30 324D 2006-2008
Volvo S80 2.5 TDI Traktorčić 2008-2012
Volvo S80 T6 2012-2014 -- ponovno u obitelji :dance:
Volvo S40 1.8 2014 -2015
Mercedes C200SP 2015-2017
Saab 95 Aero 2018 - van pogona
Volvo C30 1.6D 2018 - 8-)


Vrh
   
PostPostano: ned svi 11, 2014 9:49 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pon lis 11, 2010 8:09 pm
Postovi: 1999
Lokacija: ploče
http://www.njuskalo.hr/ostali-autodijel ... as-4594421" onclick="window.open(this.href);return false;
ako se ne varam ovakav motor je u tebe, samo mi nije jasno otkud u s60-tki.


Vrh
   
PostPostano: čet svi 22, 2014 12:19 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pet srp 15, 2011 10:09 am
Postovi: 541
Vozi: Volvo V40 T4
Lokacija: Mostar
Ne pise koji motor ?
A vadis sada kad sam instalirao nece ni da mi otvori :/ kliknem,a nista se ne događa... progooglat cu da nadem drugi...
Uglavnom auto sam rijesio, pri mjerenju svega vidjeli smo da ima odstupanja malo na polutkama, tj. gnijezdu,kako li vi vec kazete, gdje upadne radilica, smije biti do 7-8 stoti, u mene je bilo 10, pa laganim smirglanjem vodobrusnim papirom, smo skinuli onu prvu masu sto je nekada stavljena te smo samo na taj nacin dobili 3 stoti, zatim nova klipnjaca koja je bila otisla (opet hvala veliko Nenadu) je rijesila problem. dosli smo na zeljene mjere, sve ostalo je bilo ured. Stavio sam sada glyco lezajeve. Sve pospajao, upalio i auto napokon normalno radi. Ne pali lampicu, sve je za 5,nista se ne cuje. Cak od kada sam ga kupio kada ga ugasim ono kao da se strese,ali sada nista,usput sam i dizne sve ocistio.
Jedini problem mi je idalje, jos od udesa prosle godine malo kao grijanje,mada su neki rekli da treba tako. U voznji je temp 87-93, dok kada stoji ili po gradu zna doci do 100, te je na 102 palio odmah drugu brzinu ventilatora. Danas smo ispitivali releje i sve cackali,te je proradila prva brzina, ali i ona se pali na 102, pa bih to zelio nekako spustiti da se pali ranije,jer se ne sjecam da mi je ikada prije prelazila 95... cak sam i kupio novi senzor temperature/termoprekidac, ali izgleda dzabe


Vrh
   
PostPostano: pet svi 23, 2014 11:54 pm 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: čet lip 24, 2010 8:35 pm
Postovi: 343
Vozi: v40t4+lpg, 2001
Citat:
Ne pise koji motor ?
A vadis sada kad sam instalirao nece ni da mi otvori :/ kliknem,a nista se ne događa... progooglat cu da nadem drugi...
Uglavnom auto sam rijesio, pri mjerenju svega vidjeli smo da ima odstupanja malo na polutkama, tj. gnijezdu,kako li vi vec kazete, gdje upadne radilica, smije biti do 7-8 stoti, u mene je bilo 10, pa laganim smirglanjem vodobrusnim papirom, smo skinuli onu prvu masu sto je nekada stavljena te smo samo na taj nacin dobili 3 stoti, zatim nova klipnjaca koja je bila otisla (opet hvala veliko Nenadu) je rijesila problem. dosli smo na zeljene mjere, sve ostalo je bilo ured. Stavio sam sada glyco lezajeve. Sve pospajao, upalio i auto napokon normalno radi. Ne pali lampicu, sve je za 5,nista se ne cuje. Cak od kada sam ga kupio kada ga ugasim ono kao da se strese,ali sada nista,usput sam i dizne sve ocistio.
Jedini problem mi je idalje, jos od udesa prosle godine malo kao grijanje,mada su neki rekli da treba tako. U voznji je temp 87-93, dok kada stoji ili po gradu zna doci do 100, te je na 102 palio odmah drugu brzinu ventilatora. Danas smo ispitivali releje i sve cackali,te je proradila prva brzina, ali i ona se pali na 102, pa bih to zelio nekako spustiti da se pali ranije,jer se ne sjecam da mi je ikada prije prelazila 95... cak sam i kupio novi senzor temperature/termoprekidac, ali izgleda dzabe

Super da si složio napokon!


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 244 posta ]  Stranica Prethodna 1 ... 13 14 15 16 17

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Ahrefs [Bot], Lucas i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan