Sada je: čet svi 23, 2024 5:12 am.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 49 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: sri srp 29, 2009 11:26 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: čet srp 16, 2009 9:13 pm
Postovi: 1443
Vozi: 960 aka Plavi Grom
Lokacija: Mala buna
Citat:
Citat:
Je, Bela to nablje zna. Treba dobro zalevati, jer inače se i bačva rasuši, človek žeđ vmori, motor zariba a Volvo strune :-)
istina istina, ja sam svojega t5r tjedno opskrbljivao minimalno sa 400 kn tekućine za pogon (čitaj jebena benga) + 1 lit ulja u motor ... je pio ali je i dostojno išao :lol: :lol: :lol:
4-glave i ni tak puno tjedno za takav gušt,ja sam ga išel pogledat s namjerom da ga kupim
al brate mili zgleda baš umorno,kolega s posla je blizu tebe veli da kad si ga vozil bil je utegnut :violin:
skidam kapu :text-bravo: :text-bravo:

_________________
850 2.0 karavankoSold
850 2.3 T-5 sedankoSold
740 2.3 Brick-RWD
940 2.0 Turbać
960 3.0 Šalta sam :-))
Martiauto2017 j.d.o.o
Automehanika-Autoplin


Vrh
   
PostPostano: čet srp 30, 2009 6:37 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:16 pm
Postovi: 4712
Citat:
Citat:
Citat:
Je, Bela to nablje zna. Treba dobro zalevati, jer inače se i bačva rasuši, človek žeđ vmori, motor zariba a Volvo strune :-)
istina istina, ja sam svojega t5r tjedno opskrbljivao minimalno sa 400 kn tekućine za pogon (čitaj jebena benga) + 1 lit ulja u motor ... je pio ali je i dostojno išao :lol: :lol: :lol:
4-glave i ni tak puno tjedno za takav gušt,ja sam ga išel pogledat s namjerom da ga kupim
al brate mili zgleda baš umorno,kolega s posla je blizu tebe veli da kad si ga vozil bil je utegnut :violin:
skidam kapu :text-bravo: :text-bravo:
Da pojasnim, cca 400 kn za cca 350-400 km :clap: :clap: , hm, ja sam ga prodal u 3 mj ove godine, hm, da ga je baš toliko ubio u 4 mj - ne vjerujem, taj auto je bio pic pic po izgledu i stanju dok je bio kod mene, sem vozačevog sjedala koje je bilo popucano dok sam ga ja kupil ali nisam to nikad tapeciral i preskidal, inače auto ima u zadnjem zicu sve dokumentirane račune od kada je kod mene koji potvrdjuju da sam u auto uložio skoro 20 000 kn dijelova :o
:o :o , NE utzimajuči u obzir i sitne poravke i montaže koje mi je Nenad radio (naravno bez r1), kasnije sam ubio turbo, stavio drugi gore, poskidao masu sitnica koje sam bio imao u autu/na autu i takvog ga prodao, samo sa BOV ventilom. Na auto je doslovce sve radilo osim grijanja sjedala, sve lampice, klima, sjedala, muzika, alarm, stakla, retrovizori, xenoni...sve sve sve ...

UMORNO - daj malo pojasni na kaj se točno odnosi taj izraz vezano uz auto (osim na motor :lol: )

Kolega s posla, nešto propuštam ?

_________________
Kad već mora biti onda nek bude Volvo


Vrh
   
PostPostano: čet srp 30, 2009 2:04 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
Citat:
Da pojasnim, cca 400 kn za cca 350-400 km
kaj, 100kn-100km to je 13-14 litri, pa nije to golf dizel. To je odlična potrošnja za t5.


Vrh
   
PostPostano: čet srp 30, 2009 2:18 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:16 pm
Postovi: 4712
Citat:
Citat:
Da pojasnim, cca 400 kn za cca 350-400 km
kaj, 100kn-100km to je 13-14 litri, pa nije to golf dizel. To je odlična potrošnja za t5.
Pa i je, ali to je bio prosjek cca 15 lit, mada, moram priznati, kada sam znao njime ići na tenis, Konjščina-Tenis tereni Kralj Sv.I.Zelina-Konjščina, u oba smjera 36 km za 100 kuna, kad bolje razmislim, bolje da sam se vozio u taxi-ju :lol: :lol: , toliko mi pak mni cherokee 5,2 v8 nije trošio ...hm bilo je dosta toga, glavu gore i :hand: i vratiti se u realu sukladno mogućnostima.

_________________
Kad već mora biti onda nek bude Volvo


Vrh
   
PostPostano: čet srp 30, 2009 2:22 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 7:47 pm
Postovi: 4486
Vozi: 740 GL ,1989......S90 3.0 24v
Lokacija: Donja Bistra
Citat:
Citat:
Da pojasnim, cca 400 kn za cca 350-400 km
kaj, 100kn-100km to je 13-14 litri, pa nije to golf dizel. To je odlična potrošnja za t5.
Ma to je super potrošnja ,ja sad mogu vozit bilo koji drugi Volvo s bilo kakvom potrošnjom jer me moj naviknul na veliku potrošnju.
A ta potrošnja 13-14 litri ,pih pa toliko troši (i malo više) i moja sedmaća sa 130 konjića manje :lol:

_________________
15% popusta na servis vašeg omiljenog automobila : 100 kuna
15% popusta pri kupnji rezervnih djelova za vaš omiljeni automobil : 100 kuna
Upoznati nove ljude i prijatelje :Neprocjenjivo




Volvo for Life


Vrh
   
PostPostano: čet srp 30, 2009 3:04 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:16 pm
Postovi: 4712
Na ''mojem'' je 2,0 t5, i isprva sam bio govorio da puno troši, u prosjeku cca 15 litri na više, ali mi nitko nije tada vjerovao, niti oni koji su ili imaju 2,3 t5 ili modeli sa R oznakom, mene to nije tada previše zamaralo jer sam imao taj auto za gušt i da je trošio 20-25 lit opet bih ga vozio, no zasičenje ubrzo dojde i to je to, no ja znam da ispod 14 lit do kad sam ga ja imao, nije trošio, dal je to puno ili nije, ostavljam da procjenite sami. Napomenimo samo to da se tu radi o 5 cil turbaku koji je na ledjima nosio minimalno 250 000 km (po satu), iako po mojoj slob. procjeni taj auto ima preko 400 000 bez obzira na servisnu knjigu, koja bila evidnetirana do 100 i nešto tisuća.

_________________
Kad već mora biti onda nek bude Volvo


Vrh
   
PostPostano: pet srp 31, 2009 10:16 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
Citat:
Na ''mojem'' je 2,0 t5, i isprva sam bio govorio da puno troši, u prosjeku cca 15 litri na više, ali mi nitko nije tada vjerovao, niti oni koji su ili imaju 2,3 t5 ili modeli sa R oznakom, mene to nije tada previše zamaralo jer sam imao taj auto za gušt i da je trošio 20-25 lit opet bih ga vozio, no zasičenje ubrzo dojde i to je to, no ja znam da ispod 14 lit do kad sam ga ja imao, nije trošio, dal je to puno ili nije, ostavljam da procjenite sami.
Kaj bi bilo puno, kad buš ga stisnul bude i potrošil, kad nebuš nebu tolko i amen. Za razvit određenu energiju treba i adekvatan ulaz energije, perpetuummobile još nije izmišljen iako su neki vrlo blizu sa svojim autima od 200-300 konja koji troše 6 litri pri ugodnom krstarenju od 200kmh s 5 ljudi i kamp kućicom iza.


Vrh
   
PostPostano: pet srp 31, 2009 5:23 pm 
Offline
.
.

Pridružen/a: pon pro 08, 2008 7:39 pm
Postovi: 209
vidio tutač danas u zg,izgleda dobro ubijen,dimi plavo na auspuh,ali poštenjski,četitke za generalku na broju......3000 soma,puno,kak možeš za kratko uništit auto?


Vrh
   
PostPostano: pet srp 31, 2009 5:45 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:06 pm
Postovi: 5723
Vozi: Nissan 350z
Lokacija: Zagreb
Na tom autu je umoran jedino motor, sve ostalo je (barem bilo kada sam ga ja zadnji puta vidio) u iznenađujuće očuvanom stanju. A za taj novac je takav auto prilika i da nema motora, naravno onome tko baš želi 850-ku.

_________________
"Svi imaju pravo na mišljenje i svi ga imaju pravo izreći, ali ako iznosite mišljenje o temi o kojoj pojma nemate, onda dozvolite i drugima, koji o tome nešto znaju da vam kažu da ste budala."


Vrh
   
PostPostano: pet srp 31, 2009 9:35 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: čet srp 16, 2009 9:13 pm
Postovi: 1443
Vozi: 960 aka Plavi Grom
Lokacija: Mala buna
Citat:
Na tom autu je umoran jedino motor, sve ostalo je (barem bilo kada sam ga ja zadnji puta vidio) u iznenađujuće očuvanom stanju. A za taj novac je takav auto prilika i da nema motora, naravno onome tko baš želi 850-ku.
To stoji da se isplati za te novčeke al da se osvrnem na moj friški!!(friški na dvorištu)
2.3 T-5 sedan ima plin,malo treba njege na motoru al lova prava sitnica 9,500kn.. DA kuna :dance: :dance: :dance: :dance:

I odmah odgovor BELI pod umoran sam mislil da je farba na nekim mjestima ko da ga je rešil s penzlom,
zadnji spojler opako apšisal(farbe mane-štane) motor kaj da velim nisam ga vozil al ima masnoče,čudno mi nekak dela,xenon jest po danu vidjeno al nekak mutni farovi,unutrašnjost nisam baš zagledal,a BOW-ala,vakumi na sve strane ko skretnica na ranžarnom, te na kraju sje.... me to kaj su nahvalili izgled i očekivao sam puno bolje

:P :P

_________________
850 2.0 karavankoSold
850 2.3 T-5 sedankoSold
740 2.3 Brick-RWD
940 2.0 Turbać
960 3.0 Šalta sam :-))
Martiauto2017 j.d.o.o
Automehanika-Autoplin


Vrh
   
PostPostano: sub kol 01, 2009 10:21 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:16 pm
Postovi: 4712
Citat:
Citat:
Na tom autu je umoran jedino motor, sve ostalo je (barem bilo kada sam ga ja zadnji puta vidio) u iznenađujuće očuvanom stanju. A za taj novac je takav auto prilika i da nema motora, naravno onome tko baš želi 850-ku.
To stoji da se isplati za te novčeke al da se osvrnem na moj friški!!(friški na dvorištu)
2.3 T-5 sedan ima plin,malo treba njege na motoru al lova prava sitnica 9,500kn.. DA kuna :dance: :dance: :dance: :dance:

I odmah odgovor BELI pod umoran sam mislil da je farba na nekim mjestima ko da ga je rešil s penzlom,
zadnji spojler opako apšisal(farbe mane-štane) motor kaj da velim nisam ga vozil al ima masnoče,čudno mi nekak dela,xenon jest po danu vidjeno al nekak mutni farovi,unutrašnjost nisam baš zagledal,a BOW-ala,vakumi na sve strane ko skretnica na ranžarnom, te na kraju sje.... me to kaj su nahvalili izgled i očekivao sam puno bolje

:P :P
Jep, to je so true, ''samo'' je motor umoran i treba ga urediti, ak je farban penzlom, a ne znam niti gdje bi bio jer je bio lak u zavidnom stanju (ja sam ga barem 3* polirao i stalno je bio tretiran turtle wax-om), a ako i je, to je očito radio novi vlasnik, zadnji spojler je bio i kod mene abšisao ali ja sa ga uredno premazivo krpom predhodno našpricanom wd40 i fino je izgledalo nakon toga, xenone sam ja ugradio upravo zbog toga jer su sjenila bila slaba ali razlika je nebo i zemlja xenon VS halogen, BOV je kako sam i već rekao ostao na autu, a vakumi su bili sve kak treba biti (evo ti slika da vidiš kak je to izgledalo kod mene).

T5 ili bilo koji drugo 850 je glupo usporedjivati sa T5R-om, zanemarimo sad istu mašinu, ali ta R oznaka nosi svoju karmu, koju dal je netko spreman platiti ili ne - odlučite sami.




slika

_________________
Kad već mora biti onda nek bude Volvo


Vrh
   
PostPostano: sub kol 01, 2009 10:54 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:16 pm
Postovi: 4712
evo još koja :


slika

slika

slika

slika

http://www.youtube.com/watch?v=B2fx3-5G28A" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=VDnqSUg8PMQ" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=j9CMppd7tEg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=9boBctxyn40" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=z6-rDgPgXNw" onclick="window.open(this.href);return false;

_________________
Kad već mora biti onda nek bude Volvo


Vrh
   
PostPostano: sri kol 05, 2009 12:10 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: čet srp 16, 2009 9:13 pm
Postovi: 1443
Vozi: 960 aka Plavi Grom
Lokacija: Mala buna
Bela pogledal sam fotke,neznam kaj da velim :snooty: :snooty:
To kaj sam ja gledal je isti auto ali neeeeeeeee to ni taj auto (to je svetogrdje)
Pa kaj ljudi nemaju ni malo obzira prema autu,ni ga treba lickati al da ga je bar održaval normalno
(pranje,saniranje ozljeda u približnoj boji)
Zato i je pala cijena,da sam ga bar uzel i vratil u prvobitno stanje,uletio drugi.
Neću se više bedirat ipak sam na moru(godišnji) kad vidim slike :dance: :dance:
A sad šmrc :violin: :violin: :twisted: :twisted: :pray: :doh: :snooty:

_________________
850 2.0 karavankoSold
850 2.3 T-5 sedankoSold
740 2.3 Brick-RWD
940 2.0 Turbać
960 3.0 Šalta sam :-))
Martiauto2017 j.d.o.o
Automehanika-Autoplin


Vrh
   
PostPostano: sri kol 05, 2009 10:23 pm 
Offline
.
.
Avatar

Pridružen/a: sri ožu 11, 2009 4:13 pm
Postovi: 155
Vozi: 850 T5R
Lokacija: V.Gorica
Samo da se nadovežem na temu,auto je sad kod mene i lagano če se dovest u stanje kakvo treba i bit.Bili danas kod mene grim,nenad i još jedan član (zaboravio nick) sorry nije namjerno i uz par savjeta i dogovor o uređenju motora smo zaključili da je vrijedno ulaganja.
Bela javim ti se za papire i odjavu,možeš mirno spavat jer se auto ne vozi i neče bit nikakvih problema.

_________________
850 T5R OLIVE GREEN


Vrh
   
PostPostano: čet kol 06, 2009 6:50 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:16 pm
Postovi: 4712
Citat:
Samo da se nadovežem na temu,auto je sad kod mene i lagano če se dovest u stanje kakvo treba i bit.Bili danas kod mene grim,nenad i još jedan član (zaboravio nick) sorry nije namjerno i uz par savjeta i dogovor o uređenju motora smo zaključili da je vrijedno ulaganja.
Bela javim ti se za papire i odjavu,možeš mirno spavat jer se auto ne vozi i neče bit nikakvih problema.
Sretno :wink:

A papire i odjavu trebam hitno, ne zovem te bezveze jeer trebam tablice jer mi doma stoji jedan auto već 3 tjedna od kad sam ti reko da trebam tablice, prema tome, požuri se.... HITNOOOOOOOO ....

_________________
Kad već mora biti onda nek bude Volvo


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 49 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan