Sada je: čet svi 16, 2024 2:55 pm.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 31 post ]  Stranica Prethodna 1 2 3
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pet ruj 07, 2007 10:04 am 
Offline
Avatar

Pridružen/a: pet tra 27, 2007 4:21 pm
Postovi: 103
Lokacija: Zagreb
evo da i ja podjelim misljenje

kao vlasnik plazme bas i nisam nekaj odusevljen sa nasim signalima, poslije evo sad skoro 2 godine lagano se nazire znak od programa u gornjem lijevom cosku, al nestane poslije nekoliko minuta

u tom razdoblju je plazma isto malo dobila po piksi, naime sa lijeve strane ima isto nekaj tockica kaj nestanu al mislim da je to od zvucnika da nekaj nisu dobro napravili

svakako cu uzet opet nekaj tak 107 al necu vise plazmu nego lcd pa cekat na bolji signal (recimo maxtv ima ok signal za plazmu i lcd te velicine al jos uvijek to nije to)

isto ponekad mi se dogadja da u crnoj boji slike se pojavljuju nekakve male crtice plave zelene i crvene boje, pa kasnije nestanu (to sam primjetio i na novim plazmama u ducanima i mislim da je tu plazma vec lagano duze vrijeme u uputrebi, svakako obratiti paznju)

e kaj se tice kupnje nove vidio sam 50" plazmu vivax (125 cm) kaj mi je izgledala ooooOOOOOOOooooOOooOOooo a cijena 10k kn
gledao sam i lcde od 107 krecu vec od 6,5k kn

kad bi bas mi bilo svejedno ubo bi onaj 107 lcd ambilight al mu je cijena lcd oko 19k kn a plasme ambilight oko 14k kn

e da ne gledam bas plasmu s vise od 5m nego vis 3,5-4m al ionak sam corav pa mi to pase..........

sve u svemu lcd+dvb-t receiver za dig signal nasih kanala+ sat bi bilo woooooooow

ajd kasnije

_________________
ex S60, 2.4D


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 31 post ]  Stranica Prethodna 1 2 3

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan