Sada je: pon svi 06, 2024 9:05 am.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. XC90 D5, 05g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 6 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: pet srp 22, 2011 3:02 pm 
Offline

Pridružen/a: pet srp 22, 2011 2:24 pm
Postovi: 13
Vozi: xc90
radi se o xc90 d5..baca mi na kontrolnoj tabli onaj žuti trokut i na komp poruku kako je air bag neispravan i to mi gori skroz. povremeno u vožnji auto trzne, trokut pocrveni i pise mi da su mi straznja lijeva vrata otvorena...to se ponovi nekoliko puta i na kraju javi gresku da mi ABS nije dobar, nakon par sekundi kontrolna tabla se sruši (kazaljke obrtomjera i kmh-sata padnu na 0 i sve se pogasi - apsolutno nista ne gori na kontrolnoj tabli) i klima , ukoliko je bila upaljena, prestane raditi , zmigavci ne rade, zatvaranje-otvaranje prozora na vozacevim vratima ne rade itd... ne znam trebam li napomenuti da je sve sa kocnicama i air-bagom u redu, da su zadnja lijeva vrata uredno zatvorena itd. uglavnom ocito je da nesto nije u redu sa elektronikom odnosno kompjuterom dok javlja te nepostojece greske..
ako netko ima saznanja o ovom problemu ili nekih slicnih iskustava - molim pomoc! svaki savjet je dobrodosao i zahvaljujem unaprijed
p.s. isao sam kod automehanicara da mi ponisti te greske - sve se ponovilo nakon nekog vremena pa sam isao i kod ovlastenog volvo koncesionara - opet 0 bodova


Vrh
   
PostPostano: pet srp 22, 2011 3:45 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: ned stu 15, 2009 10:40 pm
Postovi: 165
Lokacija: okolica Samobora
Stvarno zahebava... Ne kužim, kaj su radili u ovlaštenom servisu da ne mogu skužit kaj se događa? Kaj je to prvi auto sa tim problemom? :?

_________________
Špica


Vrh
   
PostPostano: pet srp 22, 2011 6:00 pm 
Offline

Pridružen/a: pet srp 22, 2011 2:24 pm
Postovi: 13
Vozi: xc90
a rekao mi je vlasnik da su imali par slicnih slucajeva...neke su rijesili skidanjem elektronike i ciscenjem spojeva (sto su i kod mene napravili) neke tako sto su problem bili hladni lemovi na kontrolnoj tabli (preko koje cijela elektronika sljaka) ..uglavnom jedno od rijesenja je i kupnja potpuno novog kompa (cem) sto mi se nikako kao ideja ne sviđa posto je auto 6 godina star i cijel bi prica kostala oko 8 000 kn.. :cry:


Vrh
   
PostPostano: sub srp 23, 2011 8:17 am 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: čet stu 25, 2010 9:16 am
Postovi: 431
Vozi: S40 phII 1.6 2002.g V50 D3 2011 R-design
Lokacija:
Citat:
a rekao mi je vlasnik da su imali par slicnih slucajeva...neke su rijesili skidanjem elektronike i ciscenjem spojeva (sto su i kod mene napravili) neke tako sto su problem bili hladni lemovi na kontrolnoj tabli (preko koje cijela elektronika sljaka) ..uglavnom jedno od rijesenja je i kupnja potpuno novog kompa (cem) sto mi se nikako kao ideja ne sviđa posto je auto 6 godina star i cijel bi prica kostala oko 8 000 kn.. :cry:

probaj nazvati Chip u Čakovec...

http://www.chip.hr/" onclick="window.open(this.href);return false;

_________________
...ne vozi brže nego što tvoj anđeo čuvar može letjeti...


Vrh
   
PostPostano: sub srp 23, 2011 1:57 pm 
Offline

Pridružen/a: pet srp 22, 2011 2:24 pm
Postovi: 13
Vozi: xc90
nazvo...hvala ti :wink:


Vrh
   
PostPostano: pon ruj 19, 2011 3:40 pm 
Offline

Pridružen/a: pet srp 22, 2011 2:24 pm
Postovi: 13
Vozi: xc90
problem rijesen u Ris-u...."super sam prošo" !!! nisam platio ni 10 000 kn...

p.s. a sad ozbiljno, puno hvala svima a posebno Njemu..
on zna ko je :clap:


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 6 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan