Sada je: pon tra 29, 2024 10:11 am.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S40 1.8, 96g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 6 postova ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Kočnice
PostPostano: ned ožu 04, 2007 6:14 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: sub sij 27, 2007 4:35 pm
Postovi: 66
Lokacija: Duga Resa
Jucer mi se nakon duzeg puta upalila narancasta lampica koja izgleda kao zarulja sa usklicnikom. Inace kad dam kontakt i upalim auto, sve se lampice na kontrolnoj ploci pogase, osim te, dok ne stisnem kocnicu. To je valjda nekakav test kocnice. Ali jucer mi se ukljucila u toku voznje i vise se ne gasi. Mehanicar mi kaze da bi mogle biti istrosene plocice, ali to je samo pretpostavka. Zna li netko sto tocno ta lampica indicira? Prekopao sam VADIS uzduz i popreko, i nisam nasao nista o njoj.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned ožu 04, 2007 6:18 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned vel 25, 2007 9:16 am
Postovi: 1702
Vozi: V-iše ništa40
Lokacija: Zagreb
Prekontroliraj žaruljice zadnjih svjetala. Na 440 mi je to bio signal da ne radi npr. stop svjetlo ili sl. Sad na V40 nisam još skužio jel to to, sve radi normalno.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned ožu 04, 2007 6:24 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: sub sij 27, 2007 4:35 pm
Postovi: 66
Lokacija: Duga Resa
Nije mi radilo zadnje lijevo stop svjetlo, ali taj indikator se nije ukljucivao. Promjenio sam zarulju, sad sva svjetla rade, ali nije bilo nikakvih indikacija na kontrolnoj ploci kad sva svjetla nisu radila. Mislim da nema veze sa svjetlima. Provjerit cu jos jednom za svaki slucaj, da budem 100% siguran, mozda su obje riknule, pa se onda pali.

_________________
Never argue with an idiot, they only drag you down to their level and then beat you with experience.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned ožu 04, 2007 6:28 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned vel 25, 2007 9:16 am
Postovi: 1702
Vozi: V-iše ništa40
Lokacija: Zagreb
Imaš li upute za auto?


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned ožu 04, 2007 6:35 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: sub sij 27, 2007 4:35 pm
Postovi: 66
Lokacija: Duga Resa
Evo me iz garaze, al sam sretan! Hvala stari, stvarno je bilo stop svjetlo. Kako su cure jucer malo jace zalupile zadnjim vratima, izgleda da je zaruljica izgubila kontakt. Samo mi je cudno kako zadnji put nije bilo nikakvog upozorenja. Ili nije bilo u pitanju stop svjetlo? Sad kad razmislim malo.. U svakom slucaju, hvala na savjetu. Vidim da imas isti auto kao i ja. Ista godina, isti motor. Ja sam prezadovoljan, ti?

_________________
Never argue with an idiot, they only drag you down to their level and then beat you with experience.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned ožu 04, 2007 6:38 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned vel 25, 2007 9:16 am
Postovi: 1702
Vozi: V-iše ništa40
Lokacija: Zagreb
Ja ga imam tek tri tjedna i za sada je sve super.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 6 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan