Sada je: pon tra 29, 2024 1:16 am.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S40 1.8, 06g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 26 postova ]  Stranica Prethodna 1 2
Autor/ica Poruka
PostPostano: uto pro 21, 2010 1:50 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: pet vel 23, 2007 1:06 pm
Postovi: 2296
Vozi: xxxxx
Lokacija: VŽ/ZG
ne postoji skuplja i jeftinija verzija, SW se naplačuje po kategoriji i za sve modele ( aktualne je isto )


Vrh
   
PostPostano: uto pro 21, 2010 3:55 pm 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: pet stu 27, 2009 6:39 pm
Postovi: 371
Vozi: Volvo V 70 2.5 T
Lokacija: Zagreb
Citat:
ne postoji skuplja i jeftinija verzija, SW se naplačuje po kategoriji i za sve modele ( aktualne je isto )
Bez obzira na SW koji pojedini model ima,(jer saržaj i vrsta poruka nije ista za V 50 d i za XC 90),stvar je u nijansama.A Volvo te nijanse masno naplaćuje.Meni,nakon servisa diskova,pločica i svih filtera i tekućina u XC 90 (10 800 kuna s rukama),su rekli u Baotiću da promjena jezika sa njemačkog na engleski košta nevjerojatnih 1500-1600 kuna,što sam odbio jer je to bezobrazno preskupo!O cijeni rezervnog ključa da i ne govorim,ne dao Bog da nekom treba.A takve stvari odbijaju ljude,ma šta Kiki pisao o tome.Jer se osjećamo,a i jesmo, opljačkani.I taj odnos,naplati im baš sve kad su ovce,mene osobno pomalo ali sve više smeta.I nema tog Kikija ili bilo kog drugog koji može a da ga nije sram opravdati cijenu promjene jezika na displeju Volva.To bi trebalo biti gratis,i točka.Eventualno imati cijenu po satnici rada na autu,analogno radnom satu.A i on je ogromna stavka,nemojmo se praviti da to nije tako.Ja jako volim Volvo,imao sam i imam i najjače serijske aute koje Volvo proizvodi, i uvijek idem u ovlašteni servis,ali zbog nekih ničim opravdanih cijena usluga,mislim da neće dugo biti tako.A da nema nas koji vozimo i volimo Volvo,ne bi bilo ni onih koji tu ljubav masno naplaćuju.Kao da je Volvo od platine...

_________________
Volvo V 50 2.0 d
Volvo S 60 R
Volvo XC 90 V8
Volvo XC 60 2.4 d
Volvo V 70 2.5 t


Vrh
   
PostPostano: uto pro 21, 2010 4:17 pm 
Offline
.
.

Pridružen/a: sri pro 30, 2009 1:53 pm
Postovi: 169
Lokacija: Sv.I.Zelina
Citat:
Citat:
ne postoji skuplja i jeftinija verzija, SW se naplačuje po kategoriji i za sve modele ( aktualne je isto )
Bez obzira na SW koji pojedini model ima,(jer saržaj i vrsta poruka nije ista za V 50 d i za XC 90),stvar je u nijansama.A Volvo te nijanse masno naplaćuje.Meni,nakon servisa diskova,pločica i svih filtera i tekućina u XC 90 (10 800 kuna s rukama),su rekli u Baotiću da promjena jezika sa njemačkog na engleski košta nevjerojatnih 1500-1600 kuna,što sam odbio jer je to bezobrazno preskupo!
10800kn :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

P.S.
Javi se u Maribor u Volvo servis drugi puta...osim što su 3 puta stručniji od ovih talibana iz Baoitća cijene su im i do 3 puta niže.
Ono što su mi u Baotiću htjeli naplatiti 2500...3000kn dobio sam u Slo za 79EUR (ISTA STVAR).

_________________
Volvo V50 2.4i Summum
2005


Vrh
   
PostPostano: uto pro 21, 2010 5:37 pm 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: čet stu 25, 2010 9:16 am
Postovi: 431
Vozi: S40 phII 1.6 2002.g V50 D3 2011 R-design
Lokacija:
Citat:
Citat:
ne postoji skuplja i jeftinija verzija, SW se naplačuje po kategoriji i za sve modele ( aktualne je isto )
Bez obzira na SW koji pojedini model ima,(jer saržaj i vrsta poruka nije ista za V 50 d i za XC 90),stvar je u nijansama.A Volvo te nijanse masno naplaćuje.Meni,nakon servisa diskova,pločica i svih filtera i tekućina u XC 90 (10 800 kuna s rukama),su rekli u Baotiću da promjena jezika sa njemačkog na engleski košta nevjerojatnih 1500-1600 kuna,što sam odbio jer je to bezobrazno preskupo!O cijeni rezervnog ključa da i ne govorim,ne dao Bog da nekom treba.A takve stvari odbijaju ljude,ma šta Kiki pisao o tome.Jer se osjećamo,a i jesmo, opljačkani.I taj odnos,naplati im baš sve kad su ovce,mene osobno pomalo ali sve više smeta.I nema tog Kikija ili bilo kog drugog koji može a da ga nije sram opravdati cijenu promjene jezika na displeju Volva.To bi trebalo biti gratis,i točka.Eventualno imati cijenu po satnici rada na autu,analogno radnom satu.A i on je ogromna stavka,nemojmo se praviti da to nije tako.Ja jako volim Volvo,imao sam i imam i najjače serijske aute koje Volvo proizvodi, i uvijek idem u ovlašteni servis,ali zbog nekih ničim opravdanih cijena usluga,mislim da neće dugo biti tako.A da nema nas koji vozimo i volimo Volvo,ne bi bilo ni onih koji tu ljubav masno naplaćuju.Kao da je Volvo od platine...

Pa nije Kiki formiral cijenu softvera, i nije on kriv da SW košta 1500kn. :naughty: :naughty:

_________________
...ne vozi brže nego što tvoj anđeo čuvar može letjeti...


Vrh
   
PostPostano: uto pro 21, 2010 8:02 pm 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: pet stu 27, 2009 6:39 pm
Postovi: 371
Vozi: Volvo V 70 2.5 T
Lokacija: Zagreb
Citat:
Citat:
Citat:
ne postoji skuplja i jeftinija verzija, SW se naplačuje po kategoriji i za sve modele ( aktualne je isto )
Bez obzira na SW koji pojedini model ima,(jer saržaj i vrsta poruka nije ista za V 50 d i za XC 90),stvar je u nijansama.A Volvo te nijanse masno naplaćuje.Meni,nakon servisa diskova,pločica i svih filtera i tekućina u XC 90 (10 800 kuna s rukama),su rekli u Baotiću da promjena jezika sa njemačkog na engleski košta nevjerojatnih 1500-1600 kuna,što sam odbio jer je to bezobrazno preskupo!O cijeni rezervnog ključa da i ne govorim,ne dao Bog da nekom treba.A takve stvari odbijaju ljude,ma šta Kiki pisao o tome.Jer se osjećamo,a i jesmo, opljačkani.I taj odnos,naplati im baš sve kad su ovce,mene osobno pomalo ali sve više smeta.I nema tog Kikija ili bilo kog drugog koji može a da ga nije sram opravdati cijenu promjene jezika na displeju Volva.To bi trebalo biti gratis,i točka.Eventualno imati cijenu po satnici rada na autu,analogno radnom satu.A i on je ogromna stavka,nemojmo se praviti da to nije tako.Ja jako volim Volvo,imao sam i imam i najjače serijske aute koje Volvo proizvodi, i uvijek idem u ovlašteni servis,ali zbog nekih ničim opravdanih cijena usluga,mislim da neće dugo biti tako.A da nema nas koji vozimo i volimo Volvo,ne bi bilo ni onih koji tu ljubav masno naplaćuju.Kao da je Volvo od platine...

Pa nije Kiki formiral cijenu softvera, i nije on kriv da SW košta 1500kn. :naughty: :naughty:
Da se razumijemo,Kiki je zlato od čovjeka,znalac i prijatelj ovog foruma,koji je bezbroj puta pomogao znanima i neznanima.Njegovo ime je spomenuto isključivo u kontekstu teme i nikako drugačije.On je naša poveznica sa Volvo-Hrvatska i kao takav je daleko najviše informiran o svim pravilima,postupcima a i cijenama,a ovdje se upravo o tome radi.O cijenama.I nadamo se svi,pa tako i ja, da će možda spomenuti onima koji odlučuju naše probleme i dileme.Pa zar stvarno,ali stvarno treba ići u Sloveniju po bilo što osim guma?Ja mislim da ne,Volvo je i tamo i ovdje isti.A sve više ljudi ostavlja teško stečen novac u Mariboru,i vraćaju se-zadovoljni.Što na to kažu u našem Volvu?Ma nije u redu i gotovo.

_________________
Volvo V 50 2.0 d
Volvo S 60 R
Volvo XC 90 V8
Volvo XC 60 2.4 d
Volvo V 70 2.5 t


Vrh
   
PostPostano: sri pro 22, 2010 1:29 pm 
Offline
.
.

Pridružen/a: sri pro 30, 2009 1:53 pm
Postovi: 169
Lokacija: Sv.I.Zelina
Citat:
Pa zar stvarno,ali stvarno treba ići u Sloveniju po bilo što osim guma?Ja mislim da ne,Volvo je i tamo i ovdje isti.A sve više ljudi ostavlja teško stečen novac u Mariboru,i vraćaju se-zadovoljni.Što na to kažu u našem Volvu?Ma nije u redu i gotovo.
Ja sam stava da gledam što je MENI bolje, a za Baotić me zaboli đon, isto kao što njih boli đon što su mi auto loše polakirali i trebam ići na drugu reklamaciju da mi to srede, i pritom pofarbali kompletan auto sa filerom kojeg je vjetar donio (i prave se bedasti...).
Ista stvar (još gora ustvari je Moto Ris)....ne vidim nikakav razlog da svoj teško zarađeni novac ostavim takvim talibanima(trenutni nedostatak bolje riječi), kad me par kilometara dalje tretiraju kao gospodina i ne misle da sam vesla sisao i da spavam u hrpi love zato jer vozim, zamisli, VOLVO.

Pošalji mail (ako trebaš prosljedim ti mailove šefa sevisa i postprodaje) sa specifikacijom radova koje su ti napravili i zatraži ponudu...kladim se da si za razliku mogao ići na skijanje 7 dana.

_________________
Volvo V50 2.4i Summum
2005


Vrh
   
PostPostano: sri pro 22, 2010 3:23 pm 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: pet stu 27, 2009 6:39 pm
Postovi: 371
Vozi: Volvo V 70 2.5 T
Lokacija: Zagreb
Za skijanje možda baš i ne,ali za dobru božićnicu sigurno da.Uglavnom,više mi i nije važno,mogu samo reći da su izgubili dobru mušteriju i to trajno.Sve ima svoje granice.No,sami su si krivi za to.Uistinu mi je neprihvatljivo da jedan jednostavan software može toliko koštati,kao da ga je sastavljao sam Bill Gates specijalno za Volvo.

_________________
Volvo V 50 2.0 d
Volvo S 60 R
Volvo XC 90 V8
Volvo XC 60 2.4 d
Volvo V 70 2.5 t


Vrh
   
PostPostano: sri pro 22, 2010 3:45 pm 
Offline
.
.

Pridružen/a: sri pro 30, 2009 1:53 pm
Postovi: 169
Lokacija: Sv.I.Zelina
Citat:
Za skijanje možda baš i ne,ali za dobru božićnicu sigurno da.Uglavnom,više mi i nije važno,mogu samo reći da su izgubili dobru mušteriju i to trajno.Sve ima svoje granice.No,sami su si krivi za to.Uistinu mi je neprihvatljivo da jedan jednostavan software može toliko koštati,kao da ga je sastavljao sam Bill Gates specijalno za Volvo.
Ja sam skroman na skijanju, za mene bi bilo dosta....doplatim za ženu i kćer i to je to.... :-)

_________________
Volvo V50 2.4i Summum
2005


Vrh
   
PostPostano: uto pro 28, 2010 10:05 am 
Offline

Pridružen/a: pet stu 26, 2010 9:58 am
Postovi: 12
Vozi: s40 2004
Pozdrav svima. Ja sam i otvorio ovu temu i slazem se sa predhodnicima da se SW moze i moro ugradjivati po znatno nizim cjenama. Pogotovo poslije velikog servisa i iskesiranih vise tisuca kuna tesko stecenog novca, na lijepu zamolbu dobijes odgovor u obliku cijene da ti padne mrak na oci i pitas se gdje sam ja to dosao. To nije nikako u redu i trebalo bi raditi na tome kao i druge firme koje zele zadrzati postene musterije. Promjena jezika bi trebala biti besplatna ili uz neku simbolicnu cijenu i tocka... :naughty: :naughty: :naughty:


Vrh
   
PostPostano: uto pro 28, 2010 2:07 pm 
Offline
.
.
Avatar

Pridružen/a: čet svi 13, 2010 10:56 am
Postovi: 230
Vozi: Volvo S60 2.4T 200KS
Lokacija: Zagreb
Sada kada je Volvo u kineskim rukama, sve bi trebalo biti jeftinije... sad ce krenuti sa spustanjem cijena, samo što nisu... Nadam se da ce se promjena jezika jednog dana moci obaviti i u kineskom ducanu "Sve po kunu i pol" :-)


Vrh
   
PostPostano: čet ožu 03, 2011 1:39 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: sri srp 23, 2008 9:14 am
Postovi: 26
Lokacija: Zagreb
Danas sam kontaktirao Biškup. Promjena jezika je 1000 kn


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 26 postova ]  Stranica Prethodna 1 2

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan