Sada je: pon tra 29, 2024 1:31 am.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S40 1.8, 06g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 22 posta ]  Stranica Prethodna 1 2
Autor/ica Poruka
PostPostano: uto stu 30, 2010 9:47 am 
Offline
.
.

Pridružen/a: sri pro 30, 2009 1:53 pm
Postovi: 169
Lokacija: Sv.I.Zelina
Citat:
Felge su 5 rupa x 108 mm, rupa za osovinu je 61,3 mm.

Uređaj koji čita mp3 format glazbe meni nije potreban, jer mi je i tako dosadno dok se vozim u V50 da nije problem promijeniti standardan disk. Čim kvalitetniji automobil vozim, vožnja je dosadnija. Ništa ne iznenađuje, ne trese, ne ruži, ne buči. Ne ljulja se. Ni policija me više ne zaustavlja. Nadam se da neće ni ubuduće. :whistle:
Sve u redu, ali ako Volvo ima preglupu politiku sa tim audio uređajima za mene nije rješenje da se pravim da je sve ok. To što si ne mogu pomoći oko toga ne znači da i dalje nisam totalno rezigniran glupom politikom oko izmjene cd uređaja i dosta ostalog što se Volva tiče.

_________________
Volvo V50 2.4i Summum
2005


Vrh
   
PostPostano: uto stu 30, 2010 1:12 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pon lis 11, 2010 8:09 pm
Postovi: 1999
Lokacija: ploče
slazem se sa tomislavm-om, ja bi isto tako zelio nesto da moze odsvirati i usb i mp3 ali i da je velicine kao i ovaj HU i da je plug & play.


Vrh
   
PostPostano: uto stu 30, 2010 1:39 pm 
Offline
.
.

Pridružen/a: sri pro 30, 2009 1:53 pm
Postovi: 169
Lokacija: Sv.I.Zelina
Citat:
slazem se sa tomislavm-om, ja bi isto tako zelio nesto da moze odsvirati i usb i mp3 ali i da je velicine kao i ovaj HU i da je plug & play.
Umjesto da glume nešto, mogli bi se ugledati u malo veće igrače....Apple nudi za iPhone stalne upgrade-ove, nove mogućnosti itd...zato i prodaje koliko prodaje....
Volvo ne nudi ništa, čak niti da kupiš novi radio (zato je i prodan kinezima za sitnu lovu). Ako ti fali mp3 radio kupi si novi auto i pazi koje ćeš opcije nadoplatiti da se ne bi i tu zeznuo....

_________________
Volvo V50 2.4i Summum
2005


Vrh
   
PostPostano: uto stu 30, 2010 6:33 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: pet tra 23, 2010 11:48 am
Postovi: 63
Vozi: V 50
Nisam pitao koliko je zapravo koštao taj CD čejnđer.
To su ti oni predlagali ili kakva je zapravo bila priča sa time?


Vrh
   
PostPostano: uto stu 30, 2010 10:46 pm 
Offline
.
.

Pridružen/a: sri pro 30, 2009 1:53 pm
Postovi: 169
Lokacija: Sv.I.Zelina
Citat:
Nisam pitao koliko je zapravo koštao taj CD čejnđer.
To su ti oni predlagali ili kakva je zapravo bila priča sa time?
4500kn košta. meni je crkao na dan kad je vani bilo -20 i kad sam ujutro krenuo prebacivao sam changer između cd-a (bili su snimljeni cd-i, a zablokirao je na jednom koji je bio printabilan i kao takav malo deblji od standarda)...popravti se ne da, puklo je nešto unutra, a mehanika je katastrofa komplicirana i nepouzdana.
Taj dio me je naživcirao, al još više me ljuti što su tako sve zatvorili da praktički moraš kupiti novo samo od njih i da je normalno to što tako neštko crkne i da običan kineski cd changer košta 100x više nego ga oni od kineza kupe.
Sreća imam frenda i čekam prilku da mi nabavi odgovarajući uređaj jer nema šanse da platim volvu niti kune.

_________________
Volvo V50 2.4i Summum
2005


Vrh
   
PostPostano: čet pro 02, 2010 1:41 pm 
Offline
.
.
Avatar

Pridružen/a: uto tra 20, 2010 9:59 am
Postovi: 178
Vozi: V50 2.0D 2004g.
Lokacija: Moslavina
Astoris je napisao: "BTW, malo sam čačkao po netu, evo što sam našao. Izgleda mi dosta komplicirano i riskantno.
A nisam niti siguran što se točno dobije time.

http://www.pdfun.com/automotive-ebooks/ ... 2005-2006/" onclick="window.open(this.href);return false; "

Našao sam link za manual za taj Kenwood FM modulator. Ma to je jednostvna stvarčica koja se ugradi u seriju signala iz antene, a prije auto-radia, i na kojoj imaš pomoćni audio stereo ulaz koji je moduliran na jednu od frekvencija koje izabereš DIP-prekidačem, čak imaš i potenciometar za prilagodbu nivoa signala pomoćnog ulaza, da nije prejak za modulator. Istome spojiš napajanje 12V, ulaz i izlaz antenskog kabla i to je to - dobiješ ulaz u audio sustav za spajanje npr. mp3-playera. Cijena 29 do 35 $.

http://www.sirius.com/pdf/manuals/KCA-20FMManual.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Tko voli, nek izvoli.


Vrh
   
PostPostano: čet pro 02, 2010 7:13 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: pet tra 23, 2010 11:48 am
Postovi: 63
Vozi: V 50
Citat:
Astoris je napisao: "BTW, malo sam čačkao po netu, evo što sam našao. Izgleda mi dosta komplicirano i riskantno.
A nisam niti siguran što se točno dobije time.

http://www.pdfun.com/automotive-ebooks/ ... 2005-2006/" onclick="window.open(this.href);return false; "

Našao sam link za manual za taj Kenwood FM modulator. Ma to je jednostvna stvarčica koja se ugradi u seriju signala iz antene, a prije auto-radia, i na kojoj imaš pomoćni audio stereo ulaz koji je moduliran na jednu od frekvencija koje izabereš DIP-prekidačem, čak imaš i potenciometar za prilagodbu nivoa signala pomoćnog ulaza, da nije prejak za modulator. Istome spojiš napajanje 12V, ulaz i izlaz antenskog kabla i to je to - dobiješ ulaz u audio sustav za spajanje npr. mp3-playera. Cijena 29 do 35 $.

http://www.sirius.com/pdf/manuals/KCA-20FMManual.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Tko voli, nek izvoli.
ja se već dugo vremena ne zanimam oko elektronike, iako mi je to bila prvobitna struka. koliko mi se čini malo bolje kužiš stvari. Što se sa time dobiva?
Input tipa AUX?
Šta ti misliš o svemu tome?


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 22 posta ]  Stranica Prethodna 1 2

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan