Sada je: uto svi 14, 2024 3:17 am.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 5 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: čet ruj 23, 2010 12:52 pm 
Offline

Pridružen/a: uto ožu 03, 2009 3:46 pm
Postovi: 5
Vozi: S40, 1.8, 1997.
Lokacija: Zagreb
Pozdrav svima. Prije nego sto zamolim za pomoc kratko cu se predstaviti. Zovem se ivan i zivim u Zagrebu. Eto, sad znate sve o meni :) Ponosno sam vozio Volvo S40 1.8 benzin 1997. godina, dok se prije tjedan dana nisam zabio u parkirane aute na Britancu. One kamene kocke znaju biti jako skliske nakon kise. Narocito ako u organizmu imate i nesto alkohola. Da ne duljim, napravio sam si totalno sranje. Osim sto cu morati platiti stetu na ta dva auta (Renault Espace i neka prastara VW Jetta), moram popraviti i Volvo. Javljam se ovdje jer me zanima gdje mogu po nekoj normalnoj cijeni kupiti rabljene rezervne dijelove. Trebaju mi oba hladnjaka i kucista za ventilatore tih hladnjaka, oba prednja fara (sa zmigavcima), gornji vezni lim i maska od haube (haubu sam vec nabavio). Za Veljka znam. On je uzasno skup. Kontaktirao sam nekog tipa koji navodno u Italiji nabavlja dijelove, ali me covjek zavlacio tjedan dana. Svaki dan bi govorio sutra. Naravno da sutra ne bi bilo nista od dijelova. Jedan dan kaze da ceka carinjenje, drugi dan kaze da je prosao carinu i da ce mi dijelove dostaviti 100% sutra, a onda sutra kaze da jos uvijek ceka carinjenje. Rekao sam mu da me ne zajebava i odustao od njega. Vjerojatno netko ovdje zna za njega. Zove se Damir. Osim ove dvojice, znate li za jos nekoga tko bi imao dijelove koji su mi potrebni? Hvala i pozdrav. Ivan

edit: Veljko me trazi 1000 kn za jedan far, 800 kn za hladnjak, 1000 kn za hladnjak klime, 400 kn za masku, 400-500 kn za gornji vezni lim. Za ona kucista od ventilatora ga nisam ni pitao.

Tip od kojeg sam odustao jer se vise nisam dao praviti majmunom je prilicno jeftiniji. Trazio je 470 kn za farove sa zmigavcima, 2000 kn za komplet hladnjake s ventilatorima (tada jos nisam znao da su mi ventilatori dobri i da ne trebam nove), za gornji vezni lim 250 kn i za masku od haube 300 kn.


Vrh
   
PostPostano: čet ruj 23, 2010 1:03 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:06 pm
Postovi: 5723
Vozi: Nissan 350z
Lokacija: Zagreb
Masku haube ti ja imam - 300kn, a imam i hladnjak klime - 500 kn. Treba samo provjeriti da li je hladnjak klime isti na 1,8 i T4 (ja vjerujem da je).

P.S. inače postoji rubrika za predstavljanje, kao i neka pravila ponašanja na forumu koja je dobro pročitati i znati :).

_________________
"Svi imaju pravo na mišljenje i svi ga imaju pravo izreći, ali ako iznosite mišljenje o temi o kojoj pojma nemate, onda dozvolite i drugima, koji o tome nešto znaju da vam kažu da ste budala."


Vrh
   
PostPostano: čet ruj 23, 2010 1:14 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned tra 22, 2007 9:34 pm
Postovi: 4136
Vozi: V70R
Lokacija: Zagreb
Dragi moj Ivane,
molim te da se predstaviš u rubrici Predstavljanje novih članova koja je tome i namjenjena te da pomno proučiš pravila ponašanja na forumu. Do tada ćemo zaključati ovu temu.

Predsjednik i moderator VKH-a
Damir Pavao Govorčin :law-policered:

_________________
V70R 299 HP 7/2013 -
V70 2.4 170HP 12/2011 - 7/2013
V40D 115HP 11/2004 - 12/2011


Vrh
   
PostPostano: čet ruj 23, 2010 2:29 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned tra 22, 2007 9:34 pm
Postovi: 4136
Vozi: V70R
Lokacija: Zagreb
Otključano
Predsjednik i moderator VKH-a
Damir Pavao Govorčin :law-policered:

_________________
V70R 299 HP 7/2013 -
V70 2.4 170HP 12/2011 - 7/2013
V40D 115HP 11/2004 - 12/2011


Vrh
   
PostPostano: čet ruj 23, 2010 9:07 pm 
Offline

Pridružen/a: uto ožu 03, 2009 3:46 pm
Postovi: 5
Vozi: S40, 1.8, 1997.
Lokacija: Zagreb
Danas me kontaktirao Damir kojeg sam spomenuo u uvodnom postu. Covjek se ispricava. Izgleda da je stvarno zaglavio na carini. Kaze da ga zezaju i traze nekakve originalne fakture i bla bla bla... Ipak, ostaje tvrdnja da je postupio neozbiljno kada mi je iz dana u dan obecavao da ce mi dijelove isporuciti sutra. Trebao je reci da ne zna kada ce to biti gotovo, pa bi to bila sasvim druga situacija. Auto bez veze stoji kod majstora koji je dio radova obavio prije tjedan dana, a za zavrsetak mu trebaju ti dijelovi. Ovo pisem jer sam Damira ranije prilicno ocrnio, a covjek mi ipak djeluje ok (samo je malo neprofesionalan) i ne bi htio da ovdje, gdje mnogi traze dijelove za svoje Volvo ljubimce, ljudi steknu takav dojam o njemu jer covjek ocito od toga zivi. Mozda sam reagirao preburno i ishitreno. Valjda ce to uspjeti rijesiti sutra ili do ponedjeljka. U svakom slucaju cu vas informirati. Ako nista drugo, onda zato da znate jel to covjek s kojim se moze normalno trgovati ili ne. Svejedno ostaje moja molba da mi se jave oni koji imaju dijelove koji su mi potrebni ili znaju gdje ih mogu nabaviti.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 5 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan