Sada je: pon tra 29, 2024 10:49 am.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S40 1.8, 06g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 46 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4
Autor/ica Poruka
PostPostano: sri tra 21, 2010 3:18 pm 
Offline
.
.

Pridružen/a: sri pro 30, 2009 1:53 pm
Postovi: 169
Lokacija: Sv.I.Zelina
Evo vratio sam se sa dijagnostike danas i informacija je da je auto 100% ispravan, sad dalje samo redoviti servisi i servisi plina i to je to.
Nakon instalirane nove lambda sonde plin je pomaknuo benzinsku mapu tako da je smjesa kod vožnje na benzin obogaćena, ali unutar dozvoljenih granica tako da se lampica ne pali.
To će se riješiti tako da prije plinskog servisa odvozim 200-300km samo na benzin što će vratiti benzinsku mapu u normalno stanje i prema toj ispravnoj benzinskoj mapi će se podesiti plin ponovo i to je to.

Kad stignem oprati auto staviti ću slike jer sam sad prilično zadovoljan i kako auto ide i kako leži na cesti i potrošnja je unutar granica normale (10-12l plina).
Početno iskustvo sa svim ovim peripetijama oko servisa bilo je malo klimavo ali nadam se da će se to nadoknaditi kroz normalno korištenje.

Loša vijest je što taman sad kad sam ga sredio dajem ga ženi da se vozi a ja uzimam Passata...

_________________
Volvo V50 2.4i Summum
2005


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 46 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Lucas i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan