Sada je: pon tra 29, 2024 5:25 pm.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 19 postova ]  Stranica Prethodna 1 2
Autor/ica Poruka
PostPostano: čet svi 07, 2009 5:40 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: pon stu 10, 2008 12:04 am
Postovi: 115
Lokacija: Zagreb
Citat:
Citat:
Malo čačkam po internetu i nema ih puno, za razliku od 144!
Je to sportskija (coupe) ili slabija verzija 144, kao 440 i 460?
142 je volvo iz serije 140 s dvoja vrata, 144 je s četvorim vratima a 145 je karavan.
440 nije slabija verzija 460 već verzija s petorim vratima (hatchback) a 460 je limuzinska verzija s četvora vrata :wink:

Ustvari 1 je serija 100. druga brojka oznašava broj cilindara, a treća broj vrata. Tako je 142 serija 100, sa 4 cl. i dvojim vratima. 164 je šestak sa 4 vrata.

_________________
fwdlose.jpg


Vrh
   
PostPostano: čet svi 07, 2009 6:10 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Na moju žalost moram Vas razočarati, upravo se vratih iz Zadra - selo Poljaci. Kako se i meni učinilo preko slika auto je izgledalo i više nego dobro. Međutim auto je doslovno propalo: pragovi - rupe po 20cm, prednja - zadnja hauba dupli limovi - rupe od po 10-tak cm, krov također na mjestima fleke hrđe, sa ljeve strane prenjeg vjetrobaskog stakla samo što se nisu otvorile rupe 30 cm. Oba zadnja blatobrana odvarena u temelju zbog hrđe, donji postroj jako loš...ruzine na lopate - pragovi :arrow: ako bi se auto dizalo na dizalicu, mislim da bi dizalica prošla kroz limariju. Motor kako tako i zaista je upalija od prve...osobno ne toliko bitan al svi ležajevi, faz lanac, ventili i sve što vrti zuji i šuška samo tako...čak mu je altenator Magnetti - Marreli (Fiat-itd). Desna strana vrat, stup prag su imali popriličan udarac i sve skupa je loše napravljeno...ne loš intrijer ali to je toliko ne bitno na ukupni dojam stanja vozila...da sam odustao od kupovine. Ne želim ništa nikome sugerirat ali ako netko želi potrošit cca 2300 - 2500 Eura samo na limariju, bez pjeskarenja, bojanja i ostalih radova...neka se izvoli sam uvjerit... :wink: Mislim da za ukupnu obnovu da bude kao nov treba oko 13-15000 eura...bez osobnog uloženog rada :wink:

_________________
DS


Vrh
   
PostPostano: čet svi 07, 2009 10:35 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: pon stu 10, 2008 12:04 am
Postovi: 115
Lokacija: Zagreb
2C70, naći čemo mi tebi P 1800 :lol: Tražio sam ja stotku mjesecima, ali usčuvane izgleda nema, iako tko zna...

_________________
fwdlose.jpg


Vrh
   
PostPostano: pet svi 08, 2009 12:07 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Thanks buddy, auto je stvarno totalno zapušteno ležalo je zarobljeno u travi...ma koma...ne isplati se upče ni pisat...P 1800 pfuuuu...teško,teško :shifty:

_________________
DS


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 19 postova ]  Stranica Prethodna 1 2

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan