Sada je: sub tra 27, 2024 12:06 pm.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S60 2.4, 02g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 5 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: čet srp 17, 2008 2:29 pm 
Offline
..
..

Pridružen/a: čet svi 31, 2007 8:32 pm
Postovi: 482
Lokacija: Zagreb
Molim ako netko ima pri ruci Vadis ili kaj drugo, treba mi podatak (slika ili štogod) o doljnjem/pomoćnom (clutch slave cylinder) cilindru spojke.
Naime, to je cilindar koji se nalazi na getribi s prednje strane vozila vis-a-vis hladnjaka za vodu i služi odvajanju spojke od zamašnjaka. na njega dolazi metalni lajtung a između karoserije i motora je gumeni lajtung. E taj gumeni lajtung mi je puknuo sinoć i problem je u tome što koliko sam sinoć uspio vidjeti dok sam to slagao da bih mogao doći do kuće, on je prešan na metalne lajtunge s obje strane(i na karoseriji i na motoru). Sad me mući kako to zamjeniti jer nisam uspio nigdje vidjeti (onako u mraku) neki spoj gdje bi se to moglo otpustiti i zamjeniti.
Zvao sam u RIS i voditelj servisa je obećao javiti se ćim pogleda, ali od jutra do sad se nije udostojao javiti pa makar i da kaže da to nemože nabaviti, pa ću morati sam izgleda zagristi u to. :roll:
Uzdaj se u se i u svoje kljuse....
Vozilo je V70 T5 2000- P2, šasija: YV1SW53K212058831


unaprijed zahvalan na bilokakvim informacijama

_________________
V70 T5 ph2
Cover me, I'm changing lanes...


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet srp 17, 2008 4:10 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned tra 22, 2007 9:34 pm
Postovi: 4136
Vozi: V70R
Lokacija: Zagreb
Evo odgovora u obliku slike. Mislim da nema nekaj posebnog o tom cilindru u VADIS-u
slika

_________________
V70R 299 HP 7/2013 -
V70 2.4 170HP 12/2011 - 7/2013
V40D 115HP 11/2004 - 12/2011


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet srp 17, 2008 10:55 pm 
Offline
..
..

Pridružen/a: čet svi 31, 2007 8:32 pm
Postovi: 482
Lokacija: Zagreb
to majstore! točno to sam tražio! Spasio si me s tim, jer sam već mislio odustati od cijele priče jer nisam mogao naći drugi spoj koji je skroz na glavnom cilindru.
Ali evo cijeli lajtung sam isčupao od glavnog do sekundarnog cilindra i sutra ako stignem se bacam u izradu novog lajtunga. Naravno da se zbog tog sranja mora raskopati cijela gornja desna strana(filter za zrak, razvodna kutija s osiguračima, ABS modul s nosačem i još neke pizdarijice poput sajli od mjenjača i dr...)
Još jednom tnx na pomoći.

lp

_________________
V70 T5 ph2
Cover me, I'm changing lanes...


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet srp 17, 2008 11:27 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned tra 22, 2007 9:34 pm
Postovi: 4136
Vozi: V70R
Lokacija: Zagreb
Citat:
to majstore! točno to sam tražio! Spasio si me s tim, jer sam već mislio odustati od cijele priče jer nisam mogao naći drugi spoj koji je skroz na glavnom cilindru.
Ali evo cijeli lajtung sam isčupao od glavnog do sekundarnog cilindra i sutra ako stignem se bacam u izradu novog lajtunga. Naravno da se zbog tog sranja mora raskopati cijela gornja desna strana(filter za zrak, razvodna kutija s osiguračima, ABS modul s nosačem i još neke pizdarijice poput sajli od mjenjača i dr...)
Još jednom tnx na pomoći.

lp
Kak je malo potrebno da spasiš čovjeka, print screen i ctrl+v u Photoshop i save for web a onda import i Potvrdi :lol: :lol: :lol: Idem u spasioce ili hitnu službu :lol: :lol: :lol:
Zezam se, nema frke glavno da ti je pomoglo :wink:

_________________
V70R 299 HP 7/2013 -
V70 2.4 170HP 12/2011 - 7/2013
V40D 115HP 11/2004 - 12/2011


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet srp 18, 2008 10:50 am 
Offline
..
..

Pridružen/a: čet svi 31, 2007 8:32 pm
Postovi: 482
Lokacija: Zagreb
Kaže se:
Zanimljivo kako je malo potrebno čovjeku do pune sreće....
Ali još je zanimljivije kako nam često baš TO malo fali...

lp

_________________
V70 T5 ph2
Cover me, I'm changing lanes...


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 5 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan