Sada je: ned tra 28, 2024 1:54 am.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S60 2.4, 02g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 5 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: sri svi 07, 2008 7:13 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 8:20 pm
Postovi: 1688
Vozi: S60 2.5T summum 2005
Lokacija: Zapresic, okolica
Kako bih trebao promijeniti vjetrobran (dvije rupe od kamena i pukotina cijelom visinom, vidjeli neki na prošlom druženju) zanima me gdje je to najbolje napraviti. U obzir dolazi neki od ovlaštenih servisa i originalno staklo jer je auto dovoljno mlad i vrijedi nešto, pod kaskom je i osiguranje plaća. Osim toga, ne bih htio da mi neki nadrimajstor smrda senzor kiše i antene oko njega.
Dakle Ris, Baotić, neki treći, Zagreb i bliska okolica? Što se Biškupa tiče, nisam vidio da imaju odjel takvih karoserijskih radova, a iskreno i ne ide mi se gore izgubiti cijeli dan. Da daju zamjensko vozilo njime se vratim doma (koje sam voljan i platiti) još bih se i odlučio na to. Fala.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sri svi 07, 2008 9:06 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
ak ris ima odjel za karoserijske popravke onda tam jer imas I klupski popust valjda. Ak ne onda ti ostaje baotic, oni imaju auto-klepce.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet svi 08, 2008 8:28 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 8:20 pm
Postovi: 1688
Vozi: S60 2.5T summum 2005
Lokacija: Zapresic, okolica
Citat:
ak ris ima odjel za karoserijske popravke onda tam jer imas I klupski popust valjda. Ak ne onda ti ostaje baotic, oni imaju auto-klepce.
Obzirom da popust imam ja a ne kasko osiguravatelj, onda ću lijepo zamoliti Risa da iznos mog popusta uplati klubu. ;)


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet svi 08, 2008 4:16 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 1:39 pm
Postovi: 732
Vozi: Volvo 850 2.0 GLT
Lokacija: Karlovac
Moj prijatelj ima radionu za zamjenu stakla, meni racuna 700-800 kn sa zamjenom.

_________________
Ron@ld

850 GLT 2.0 T(urbo)5


Vrh
   
PostPostano: čet svi 08, 2008 11:03 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned ožu 18, 2007 8:58 pm
Postovi: 1793
Vozi: V40 1.9 DI
Lokacija: Strmec,Sv.Nedelja
Citat:
Kako bih trebao promijeniti vjetrobran (dvije rupe od kamena i pukotina cijelom visinom, vidjeli neki na prošlom druženju) zanima me gdje je to najbolje napraviti. U obzir dolazi neki od ovlaštenih servisa i originalno staklo jer je auto dovoljno mlad i vrijedi nešto, pod kaskom je i osiguranje plaća. Osim toga, ne bih htio da mi neki nadrimajstor smrda senzor kiše i antene oko njega.
Dakle Ris, Baotić, neki treći, Zagreb i bliska okolica? Što se Biškupa tiče, nisam vidio da imaju odjel takvih karoserijskih radova, a iskreno i ne ide mi se gore izgubiti cijeli dan. Da daju zamjensko vozilo njime se vratim doma (koje sam voljan i platiti) još bih se i odlučio na to. Fala.
U principu to ti može svaki auto servis jer od alata za skidanje stare šajbe ti treba sajla(od bicikla naprimjer)i dva čovjeka da izrežu ljepilo :lol: :lol: :lol: A kad je šajba dolje,očisti se staro ljepilo sa karoserije,nanese novo,stavi nova šajba gore,zaljepi pik trakom i pusti da ljepilo stegne i ola finito :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Govorim iz iskustva jer sam ih dosta skidao i ljepo sa šogijem :wink: :wink: :wink:

_________________
S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku sa iskustvom!


Iznajmljujem razglas,rasvijetu,pozornicu,krov i ostalu prateću opremu za razne evente
http://www.alibi-sound.com


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 5 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan