Sada je: pon tra 29, 2024 7:14 am.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S60 2.4, 02g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 34 posta ]  Stranica Prethodna 1 2 3
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned pro 30, 2007 1:26 pm 
Offline

Pridružen/a: pon stu 05, 2007 7:32 pm
Postovi: 16
Lokacija: Helsinki
Visok 185 ,odozada mali od 10 godina ,nit je tijesno meni nit njemu,tako isto kada sjede i odrasli odozada.Prostora je dovoljno zavisi samo od stila jahaca koji je za volanom.Ja nikad ne bi mogao voziti auto a da nemam osjecaj kontrole na kontolnoj tabli,a jednostavno kada gurnem sjediste do kraja ne mogu dokuciti kontrolnu tablu,dakle svaki put bi se morao nageti da nesto "DODIRNEM" isto tako i sa papucicama.Sve ovo govorim iz dugogodisnjeg iskustva i iskustva ljudi kojima je voznja profesija.Al nismo svi isti tako da se netrebamo oko toga zamarati.Isto tako ima ljudi sa fobijom cim sjednu u auto odma guraju sjediste do kraja i to svojim ocima gledo :lol: kaze jarane ja naucio u fici i zastavi tako :lol: :lol:
Usporedbe V50,S40 i S60 je jednostavno glupost jer nisu u istom rangu,zato bi ti ja za tvoje potrebe koje si naveo dao prijedlog da se dvoumis IZMEDU V50 I V70 --kad djeca malo porastu onda mozes ramisljati o S-verziji,mada sam ja malog odhranio u S-verziji problem su samo kolica jer ih je jednostavnije ubaciti u karavana nego u sedan,al ni to nije vjecnost. TI najbolje znas sta mozes i koliko mozes,prednost je na strani V70.KOLIKO PARA TOLIKO MUZIKE ,.Sretno sta god da odlucis. Ha ja tek sad primijetih ,kupi ono sto ti je po ukusu :wink: a za prostor se ne brini ako se samo znas prilagoditi :wink:


Vrh
   
PostPostano: ned pro 30, 2007 3:35 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: ned kol 12, 2007 11:32 am
Postovi: 90
Lokacija: Ljubljana
Citat:
Da se i ja uključim, V50 je brat karavan od S40, V70 je brat karavan od S60 i najnoviji V70 je brat od S80 zar ne?

Pošto svi tvrdite da S60 ima malo mjesta na stražnjim sjedalima za noge, kakav je slučaj po tom pitanju u V70 pošto su braća samo je ovaj karavan? Dali je stražnja klupa u V70 pomaknuta, dali je duži osovinski razmak? S60 mi je naizgled baš po mom ukusu i sad kad čujem da nije za obitelj :cry: . Dal zaista ima manje mjesta nego u S40 do 04?
Sve to o "familiji" stoji, ali Volvo ima malo drugciji koncept od drugih proizvodjaca. S60, V70 2. gen i S80 1. gen svi su "braca", ali jasno je da nisu to toliko slicni auti kao sto su npr. BMW 3 limuzina i BMW 3 karavan.

Uglavnom, ponudba prostora na zadnjim sjedalima u S60 i V70 2. gen nije identicna. A sto se tice usporedbe S40 1. gen i S60 ... Nisam imao metar, pa ne mogu sa brojevima potvrdit ... Ali Tomaz40 ima V40 (koji mislim da JE identican mjerama S40 - totalna zbrka) i cini mi se da kod njega ima vise mjesta na zadnjoj klupi nego kod mene. Ili ima on toliko krace noge od mene :lol:

_________________
Scio me nihil scire.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned pro 30, 2007 5:48 pm 
Offline
..
..

Pridružen/a: pet lip 22, 2007 11:51 pm
Postovi: 294
Lokacija: Rijeka
U v40 stane 9 ljudi bez većih problema provjereno iz iskustva


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon pro 31, 2007 10:47 am 
Offline
Veteran
Veteran

Pridružen/a: uto lis 02, 2007 12:55 pm
Postovi: 868
Na ovoj usporedbi je riječ o novom S60, ali ne vjerujem da je on nešto manji iznutra od predhodnog modela, po tome se vidi da V50 ima više mjesta za koljena, dok S60 ima više mjesta za bokove, što bi po mome shvačanju značilo da će na dužem putu biti ugodnije dvojci punika odostraga u V50, dok bi S60 bolje poslužio ako se na kratku relaciju treba prevesti više ljudi na zadnjem sjedištu.
Moj izbor bi u svakom slučaju bio V50 ili bi možda planirao V70 za veču obitelj :wink:
slika


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 34 posta ]  Stranica Prethodna 1 2 3

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan