Sada je: čet ožu 28, 2024 1:23 pm.

Vremenska zona: UTC+01:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr.C30 1.8, 08g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 6 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: pon lip 24, 2019 8:28 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: pon lip 24, 2019 3:57 pm
Postovi: 2
Vozi: C30 1,6D 2007.
Pozdrav svima!
Gdje je najbolje servisirati mehaniku, gdje elektriku a gdje limariju na C30 1,6D što bliže Varaždinu?
Gdje je najbolje nabavljati dijelove originalne, zamjenske i rabljene?
Hvala unaprijed.


Vrh
   
PostPostano: pet lip 28, 2019 5:19 pm 
Offline
..
..

Pridružen/a: pet svi 15, 2015 11:15 pm
Postovi: 345
Vozi: V60 CC D4, V60 D2
Lokacija: Varaždin, okolica
U Varazdinu imas servis koji se zove Contrast, na adresi Ivana Mazuranica 24 (u blizini biskupeckog sajmista) koji su nekad bili ovlasteni za Volvo. To je sto se mehanike tice.

Sto se elektrike tice ima jedan covjek u Svibovcu kojeg svi hvale, zivi i radi na broju 88. Mislim da se zove Drozdjek Kreso.

Nemam iskustva sto se tice limarije (srecom).


Vrh
   
PostPostano: pet lip 28, 2019 7:18 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: čet sij 03, 2019 8:45 am
Postovi: 35
Vozi: S40, 2010. 1,6 DRIVe
Lokacija: Varaždin, okolica
Ovo je i meni interesantno :)

Za decke iz Contrast-a (bivsi Biskup - Volvo ovlasteni, kako je i napisao 155IE) sam i ja dobio preporuke. Bio sam par puta kod njih, narucivali mi neke dijelove i jedan popravak odradio kod njih. Sto se tice samog posla, nemam nikakvih problema za sad, pa pretpostavljam da je dobro odradeno.
Jedino imam zamjerku na njihovo ponasanje sto je meni osobno zasmetalo. Jedan od brace se pravi jako pametan, on sve zna, njega nitko ne moze zezati, arogantan, pun sebe, glumi frajera... Moje osobno misljenje.
Ali, s druge strane, dao je dobar savjet i prijedlog sto napraviti i tocno to je i bilo problematicno.

Sa elektrikom sam imao manji problem koji je Vertuš iz Optujske riješio. Sa prijašnjim automobilom sam nekoliko puta bio i više puta čuo preporuke za Fic Rajka kod vatrogasnog doma (od placa prema vatrogasnom domu pa u onom smjeru prema starom sajmistu - ispod mosta).

Za limariju navodno neki tip kod / blizu Varteksa. Ne znam ni ja gdje tocno niti ime... Ako si bas iz grada ili znas tko je to, podijeli :)


Vrh
   
PostPostano: sub lip 29, 2019 7:59 am 
Offline
..
..

Pridružen/a: pet svi 15, 2015 11:15 pm
Postovi: 345
Vozi: V60 CC D4, V60 D2
Lokacija: Varaždin, okolica
Citat:
Za limariju navodno neki tip kod / blizu Varteksa. Ne znam ni ja gdje tocno niti ime... Ako si bas iz grada ili znas tko je to, podijeli :)
Ne znam niti za jednog auto limara u blizini Varteksa. Najblizi Varteksu za kojeg znam je u Zagrebackoj ulici, nekih 300-tinjak metara poslije semafora prema Turcinu s desne strane. Taj se izmedju ostalog bavi i varenjem plastike (isao je kolega kad je zakacio rubnik pa su mu sve fino sredili).


Vrh
   
PostPostano: sub lip 29, 2019 8:07 am 
Offline
Avatar

Pridružen/a: čet sij 03, 2019 8:45 am
Postovi: 35
Vozi: S40, 2010. 1,6 DRIVe
Lokacija: Varaždin, okolica
To je onda to pretpostavljam. Znam samo da je blizu Varteksa negdje.
Pa tu je u blizini i auspuh Poljak, jelda?


Vrh
   
PostPostano: uto srp 02, 2019 2:29 pm 
Offline
..
..

Pridružen/a: pet svi 15, 2015 11:15 pm
Postovi: 345
Vozi: V60 CC D4, V60 D2
Lokacija: Varaždin, okolica
Citat:
Pa tu je u blizini i auspuh Poljak, jelda?
Ovaj autlimar je jos dalje i bas u Zagrebackoj ulici dok se za Poljaka skrene ranije u sporednu ulicu.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 6 postova ] 

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan