Sada je: čet ožu 28, 2024 7:48 pm.

Vremenska zona: UTC+01:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S40 1.8, 96g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 24 posta ]  Stranica Prethodna 1 2
Autor/ica Poruka
PostPostano: uto lis 09, 2018 9:55 am 
Offline

Pridružen/a: čet ruj 27, 2018 3:23 pm
Postovi: 11
Vozi: Ford C-MAX
Da je barem tako (šta se tiče love, zmija mu u džepu) :mrgreen:

Sve je krenulo u pogrešnom smjeru, prva kombinacija je bila da prodamo postojeći auto tu lovu dodamo i kupimo tipa novi Volvo (iz salona - bio na njuškalu) godište 2016 po ok cijeni, a ja sebi lako nađem neki auto.

Mislim sve je to jako čudno, slušam/čitam, ljudi govore kako je teško kod nas kupiti dobar auto i onda kontam moj sada ima 67 tkm, do sada sam napravio 5 (pet) servisa, u vrlo skoro vrijeme ide 6-ti (od potrebnih 3) i nitko nije nazvao, valjda je bolji za tu cijenu auto iz njemačke sa 3x više km i čak bez neke dodatne opreme, nego ovaj moj :twocents-02cents: :angry-banghead: :eusa-violin:
Tako ja sada ću kupit ko zna šta, a samo zato šta u skoro vrijeme mogu ostat bez službenog (a tamo gdje živim-izvan grada) auto mi je nužno potreban :D

Danas idem vidjeti taj šta tast preporuča, ako je dobar neka ga vozi, ako ne... ne znam više ni sam lud sam od tih oglasa, traženja, zvanja, lutanja, gledanja, isprobavanja, jer ona ni sama nije 100% sigurna šta želi, jer Volvo S/V 60 je meni osobno prekrasan auto, ali jedan veliki doma već imamo i onda 2 takva malo je :angry-cussingblack:
Ali kako kažu veži konja di gazda kaže, bez obzira šta je moja uvijek zadnja ("da draga u pravu si" :mrgreen: ) moram slušat :icon-lol: :obscene-drinkingcheers:


Vrh
   
PostPostano: sri lis 10, 2018 8:07 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:16 pm
Postovi: 4712
bilo kako bilo ... sretno !!!

_________________
Kad već mora biti onda nek bude Volvo


Vrh
   
PostPostano: čet lis 11, 2018 11:22 am 
Offline
..
..

Pridružen/a: pet svi 15, 2015 11:15 pm
Postovi: 346
Vozi: V60 CC D4, V60 D2
Lokacija: Varaždin, okolica
Citat:
Sve je krenulo u pogrešnom smjeru, prva kombinacija je bila da prodamo postojeći auto tu lovu dodamo i kupimo tipa novi Volvo (iz salona - bio na njuškalu) godište 2016 po ok cijeni, a ja sebi lako nađem neki auto.
A Fordu fali samo to sto se njoj ne svidja?

Znaj da V60 ima osjetno manje prtljaznog i putnickog prostora od C-maxa...


Vrh
   
PostPostano: čet lis 11, 2018 11:32 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet ruj 08, 2011 9:32 pm
Postovi: 3789
Vozi: Volvo S 40 2.4 i AT LPG i Mazda 6 2.3 GT LPG
Lokacija: Jastrebarsko-ZG
Citat:
Citat:
Sve je krenulo u pogrešnom smjeru, prva kombinacija je bila da prodamo postojeći auto tu lovu dodamo i kupimo tipa novi Volvo (iz salona - bio na njuškalu) godište 2016 po ok cijeni, a ja sebi lako nađem neki auto.
A Fordu fali samo to sto se njoj ne svidja?

Znaj da V60 ima osjetno manje prtljaznog i putnickog prostora od C-maxa...


Ja se s ovim baš nebi složio,da je u pitanju s max onda da :think:

_________________
Elektrika,mehanika Ex Volvo servis Nilsson

http://www.autoklima-hrastinski.hr/" onclick="window.open(this.href);return false;"


Vrh
   
PostPostano: pon lis 15, 2018 10:53 am 
Offline
..
..

Pridružen/a: pet svi 15, 2015 11:15 pm
Postovi: 346
Vozi: V60 CC D4, V60 D2
Lokacija: Varaždin, okolica
Citat:
Citat:
Znaj da V60 ima osjetno manje prtljaznog i putnickog prostora od C-maxa...
Ja se s ovim baš nebi složio,da je u pitanju s max onda da :think:
Moj roditelji imaju C-maxa, a ja sam nedavno kupio V60 pa znam iz prakse.

Cak i S40 ima veci prtljaznik od V60 (do razine gornje pregrade) jer V60 ima onaj kao dupli pod na prtljazniku.

Najjednostavniji primjer je sto u S40/C-maxa uredno ubacim djecju sjedalicu u prtljaznik, a u V60 moram zarolati pregradu da bi stala unutra.


Vrh
   
PostPostano: pon lis 15, 2018 11:09 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet ruj 08, 2011 9:32 pm
Postovi: 3789
Vozi: Volvo S 40 2.4 i AT LPG i Mazda 6 2.3 GT LPG
Lokacija: Jastrebarsko-ZG
Meni fakat ne igleda tako, vidio sam sve te aute uživo i ja bi kad bi kupovao volvo kupio bi samo V 60, al kad tako kažeš onda fakat je


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Elektrika,mehanika Ex Volvo servis Nilsson

http://www.autoklima-hrastinski.hr/" onclick="window.open(this.href);return false;"


Vrh
   
PostPostano: pon lis 15, 2018 2:23 pm 
Offline

Pridružen/a: čet ruj 27, 2018 3:23 pm
Postovi: 11
Vozi: Ford C-MAX
Pozdrav ekipa!
Kada sam Vas već toliko zagnjavio,red je da javim da je auto kupljen ali (na žalost) ne Volvo, nego BMW 118i 2015g
Evo još jednom bi se svima zahvalio na nesebičnoj pomoći i korisnim savjetima, a poštovanog kolegu admina zamolio, da procjeni je li potrebno temu zaključati :D
Žao mi šta se više nećemo družiti, ali to ne znači zauvijek, neko drugo vrijeme, neko drugo mjesto... :mrgreen: :obscene-drinkingcheers:


Lp Damir


Vrh
   
PostPostano: sri lis 17, 2018 1:45 pm 
Offline
..
..

Pridružen/a: pet svi 15, 2015 11:15 pm
Postovi: 346
Vozi: V60 CC D4, V60 D2
Lokacija: Varaždin, okolica
Citat:
Kada sam Vas već toliko zagnjavio,red je da javim da je auto kupljen ali (na žalost) ne Volvo, nego BMW 118i 2015g
Znaci na kraju ste uzeli auto koji ima jos manje putnickog i prtljaznog prostora od V60? :)


Vrh
   
PostPostano: ned stu 11, 2018 8:49 pm 
Offline

Pridružen/a: čet ruj 27, 2018 3:23 pm
Postovi: 11
Vozi: Ford C-MAX
Auto treba do posla, za ovo dalje imamo C.MAX, stvar je u tome šta nam se taj V/S 60 jako sviđa, e sad od kupnje istoga nismo odustali nego samo prolongirali, pa vjerujem da u dogledno vrijeme se tipkamo sa novim V/S 60 :icon-mrgreen: :auto-swerve: :obscene-drinkingbuddies:


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 24 posta ]  Stranica Prethodna 1 2

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan