Sada je: čet ožu 28, 2024 6:04 pm.

Vremenska zona: UTC+01:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S60 2.4, 02g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 3 posta ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: uto lip 12, 2018 5:02 pm 
Offline

Pridružen/a: čet sij 18, 2018 8:42 pm
Postovi: 14
Vozi: volvo s60 2004
Pozz

Da li je netko narucivao preko AliExpressa ili Ebay novi mp3/radio/cd za ovaj model , a da mu odgovara u originalno kuciste i da li je imao problema sa spajanjem na komande na volanu?

Razzlika u cijeni je znatna, ali mi se ne bace 70-100USD ako ne odgovara..

Hvala na pomoci

Lp
neven


Vrh
   
PostPostano: pon lip 18, 2018 2:43 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: ned stu 02, 2014 9:07 am
Postovi: 27
Vozi: Volvo V70 2.5T AWD LPG
ček jel kupuješ aftermarket radio ili mjenjaš orginal za orginal?

ako je aftermarket trebat će ti adapter koji zavisi od da li uzimaš 1-DIN ili 2-DIN model, iskreno ja bi ti preporučio da sve adaptere kupuješ - iako su skuplji u HR.
Svijet medija/Ronis/... ima dosta dobar izbor i ako slučajno ne paše bez problema možeš zamjeniti...

ja sam uzeo 2-DIN pioneerca i uz najbolju volju prodavača i moju strpljivost sa raskopanim autom nisam uspio natjerati komande na volanu. kako niti jedan model nije radio dobio sam lovu nazad (pričam o svijet medija)
sad sam baš trenutno u potrazi za nekom drugom opcijom za srediti komande na volanu pa ako kaj iskopam a da provjereno radi bum postal

inače ja mijenjao HU-850 ali slično ide sa većinom modela samo zavisi ima ili nema dodatno pojačalo.
što se tiče ugradnje naravno ako ju radiš sam, moraš imati dosta strpljenja ali i pomalo znanja jer nije baš lagani posao - pod pretpostavkom da ne želiš nekaj potrgati.

_________________
.... the funny thing about regret is that it's better to regret something you have done than to regret something you haven't done...


Vrh
   
PostPostano: čet kol 09, 2018 6:59 pm 
Offline

Pridružen/a: čet sij 18, 2018 8:42 pm
Postovi: 14
Vozi: volvo s60 2004
Pozz

ma gledao sam na netu da uzmem nesto novo,( ne original, to je ubi boze preskupo) i dao bih nekome ugraditi, ali mi se ne bace lova ako komande na volanu nece raditi .. thx stari, obavezno javi, ima super komada na ebay-u ili ali expresu za do 100 USD , ali ****a kose nemoze spojiti da sve radi
Hvala ti


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 3 posta ] 

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan