Sada je: čet ožu 28, 2024 3:35 pm.

Vremenska zona: UTC+01:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S60 2.4, 02g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 1 post ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: sub tra 28, 2018 10:08 pm 
Offline

Pridružen/a: pon lis 28, 2013 1:01 pm
Postovi: 10
Vozi: Volvo S60 D5 12/2004
Pozdrav dečki, klinasti remen mi se rascjepao u trake i zupčasti ga je povukao unutra i preskočio 13-14 zuba. Kad je motor vraćen u fazu, radila su 4 cilindra, a 1 nije. Kad je mehaničar skinuo glavu vidio je da je na tom cilindru što ne radi pukla glava na 2 mjesta, možda nije doslovno pukla ali je nemoguće popravit oštećenja. Sad šta je točno uzrokovalo puknuće glave neznam vjerojatno velntili neznam šta drugo, nisam ga pitao detalje. E sad, trebao bi neku polovnu glavu ili cijeli motor. Ili ako imate vi neki prijedlog šta da napravim ili gdje šta kako... Pregledao je sve lemente klinastog remena i kaže da sve izgleda u redu, pa mi nije baš ni jasno zašto se razcvjetao, bio je star godinu dana, bio sam ga mijenjao jer je "kvačilo" od alternatora zaribalo i smrvilo je prijašnji remen. Neki prijedlog možda šta da se još iskontrolira dok je sve rastavljeno da mi se nebi opet isto dogodilo... hvala vam na odgovorima!


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 1 post ] 

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan