Sada je: pon tra 29, 2024 7:35 am.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S40 1.8, 96g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 2 posta ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: čet vel 11, 2016 3:59 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: uto vel 17, 2015 6:32 am
Postovi: 40
Vozi: V40 2.0
Pozdrav svima,

neko vrijeme de nisam javljao, dosta je prošlo od mog zadnjeg posta ustvari.

Spremam se lagano na svoj prvi veliki servis sa Volvom. S obzirom da sam od prvog dana s njim imao veselje malo sam oprezan. Ustvari oprezniji nego s bilo kojim drugim autom do sada :geek:

Zanima me da li nužno trebam uzimati original dijelove ili je ok uzeti zamjenske. Opet, ako uzimam zamjenske koga mi preporučate.
Od dijelova trebam zupčasti remen, natezač, vodenu pumpu, svjećice, ulja i filtere, možda i ostalo remenje (ovisno u kakvom je stanju), amortizere gepeka, brisače prednje i zadnje... i ako sam nešto izostavio slobodno uskočite. Kad smo kod brisača suvozačev mi stoji u zraku kada briše i uglavnom nije puno zainteresiran za šajbu. Kako da to dovedem u red?

Da li mi također možete preporučiti nekog dobrog servisera u okolici Vž ili čak i Zg. Pod dobar serviser mislim jednostavno na osobu koja voli svoj posao... ne pizdi i ne psuje bezveze na svaku sitnicu i ne radi samo da što prije završi posao... a kad ti nešto polomi na autu zbog svoje nezainteresiranosti i bahatosti prizna grešku i nadoknadi štetu npr.

Eto, hvala unaprijed :D


Vrh
   
PostPostano: čet vel 11, 2016 10:36 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet ruj 08, 2011 9:32 pm
Postovi: 3805
Vozi: Volvo S 40 2.4 i AT LPG i Mazda 6 2.3 GT LPG
Lokacija: Jastrebarsko-ZG
Imaš pm

Poslano sa mog ST26i koristeći Tapatalk

_________________
Elektrika,mehanika Ex Volvo servis Nilsson

http://www.autoklima-hrastinski.hr/" onclick="window.open(this.href);return false;"


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 2 posta ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan