Sada je: ned tra 28, 2024 7:51 pm.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S40 1.8, 06g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 7 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: sub sij 09, 2016 3:28 pm 
Offline
..
..

Pridružen/a: pet svi 15, 2015 11:15 pm
Postovi: 346
Vozi: V60 CC D4, V60 D2
Lokacija: Varaždin, okolica
S40 iz 2005. godine, dio iz donjeg linka je odlucio da otkaze poslusnost i sada mi ne radi pranje stakala.

http://www.ebay.co.uk/itm/SAAB-VOLVO-WI ... SwPe1T0RSC" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

E sad, s obzirom na to da za slanje iz USA moram cekati 2-3 tjedna, ima li netko ideju gdje to nabaviti? Pretpostavljam da ovlasteni servis ima samo cijeli set, a meni treba samo ovaj dio pa cijenom sigurno ne mogu biti jako konkurentni.


Vrh
   
PostPostano: sub sij 09, 2016 3:35 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet ruj 08, 2011 9:32 pm
Postovi: 3805
Vozi: Volvo S 40 2.4 i AT LPG i Mazda 6 2.3 GT LPG
Lokacija: Jastrebarsko-ZG
Pa to imaš u svakom malo boljem dućanu s auto dijelovima,tipa A-net,a Krešo ....


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Elektrika,mehanika Ex Volvo servis Nilsson

http://www.autoklima-hrastinski.hr/" onclick="window.open(this.href);return false;"


Vrh
   
PostPostano: ned sij 10, 2016 8:03 am 
Offline
.
.
Avatar

Pridružen/a: uto tra 20, 2010 9:59 am
Postovi: 178
Vozi: V50 2.0D 2004g.
Lokacija: Moslavina
Može li mi tko objasniti čemu služi (na tom T-komadu) ovaj okrugli dio, na vrhu tog razdjelnika? Razmišljam da ima neku membranu u sebi, za drenažu?


Vrh
   
PostPostano: ned sij 10, 2016 12:35 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet ruj 08, 2011 9:32 pm
Postovi: 3805
Vozi: Volvo S 40 2.4 i AT LPG i Mazda 6 2.3 GT LPG
Lokacija: Jastrebarsko-ZG
Ne, to je nepovratni ventil da se voda ne vrati u posudu, možeš staviti i bez tog ali ćeš duže čekati da počne špricati po staklu


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Elektrika,mehanika Ex Volvo servis Nilsson

http://www.autoklima-hrastinski.hr/" onclick="window.open(this.href);return false;"


Vrh
   
PostPostano: ned sij 10, 2016 4:37 pm 
Offline
..
..

Pridružen/a: pet svi 15, 2015 11:15 pm
Postovi: 346
Vozi: V60 CC D4, V60 D2
Lokacija: Varaždin, okolica
Citat:
Ne, to je nepovratni ventil da se voda ne vrati u posudu, možeš staviti i bez tog ali ćeš duže čekati da počne špricati po staklu
Vikend je pa nisam posjetio trgovine auto dijelovima... to mi je slijedeci korak. Sada barem znam da bi se tako sto trebalo moci naci bez da narucujem online.


Vrh
   
PostPostano: uto sij 12, 2016 8:16 am 
Offline
..
..

Pridružen/a: pet svi 15, 2015 11:15 pm
Postovi: 346
Vozi: V60 CC D4, V60 D2
Lokacija: Varaždin, okolica
Citat:
Pa to imaš u svakom malo boljem dućanu s auto dijelovima,tipa A-net,a Krešo ....
Izgleda da bas i nema boljih ducana s auto dijelovima u Varazdinu :)
Tokic i Auto Kreso su odmah na prvu rekli da nemaju, Intercars je nasao u nekom katalogu ali obicni T komad bez nepovratnog dijela i treba se cekati nekoliko dana da stigne, paket od 10 komada. Na kraju sam doslovno u posljednjim auto dijelovima koje sam posjetio (Tkalcec) nasao da imaju obicni T komad za 6 kn, i to sam im uzeo posljednji komad iz pakiranja.

Koliko citam online, ta spojnica/ventil cesto ode, pa cu najvjerojatnije naruciti izvana nekoliko komada u nepovratnoj verziji, cisto da imam za rezervu.


Vrh
   
PostPostano: sri sij 13, 2016 8:44 am 
Offline
..
..

Pridružen/a: pet svi 15, 2015 11:15 pm
Postovi: 346
Vozi: V60 CC D4, V60 D2
Lokacija: Varaždin, okolica
Cisto za informaciju onima kojima zatreba ubuduce, na kraju sam narucio te spojnice/ventile (i T i L komad, za rezervu) odavde:

http://store.voluparts.com/volvo-s40-wa ... per-parts/" onclick="window.open(this.href);return false;

Za slanje u inozemstvo ih treba kontaktirati i nema problema da posalju ukoliko vam odgovara postarina ($9.88 u mom slucaju).

S obzirom na to da su mi u Intercarsu nudili da mi naruce bespovratni T ventil za 95 kn, dodje otprilike isto kao i sa postarinom iz USA, a ovo je kao original Volvo part number... nije da je to vazno, ali eto kad vec slicno kosta.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 7 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan